Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 praca ma zapewniać środki na hobby :D
A przygarnąć firmy nawet na bezpłatny staż/praktyki nie chcą? Będąc na studiach można jeszcze takie doświadczenie załapać, to najlepsza okazja.
23
Ale teraz to już na pewno
0
@Matheu12 rynek juniorami się przesycil, ludzie lgną na potęgę. Trzeba czymś więcej się wykazać, aby wybić się ponad przeciętność, a i tak łatwo podobno nie jest.
Jak już zacząłeś studia, dużo nie zostało to lepiej skończyć niż zmarnować. Jednak jak nauka tego nie sprawia Ci przyjemności to może nie branża dla Ciebie... Uczyć się nie skończysz nigdy, a jak ma Cie to męczyć to szybko zostaniesz w tyle.
Wbić się na pewno łatwo jak przy moim starcie w 2017 już nie jest.
0
@HypeR włączyłem - padła 3 bramka. Nie ma za co :D
1
Nie można też zapominać, że spalone to tylko część większego planu na grę. Obstawiam, że ryzyko niepowodzenia przy pułapce zostało odpowiednio uwzględnione, a rekompensowane jest ofensywnym i intensywnym/agresywnym sposobem gry.
OK, stracą bramkę, ale później mogą strzelić 3 - ostatnie wyniki pozwalają wierzyć, że wysokie zdobycze bramkowe mają pokryć potencjalne straty wynikające z ryzykownej gry.
Zamiast Barcy 1:0 mamy Barce 4:3.
Jak to się sprawdzi? Zobaczymy. Na pewno daje to obecnie radość z oglądania, a po ostatnich latach chyba tego najbardziej brakowało
0
@Rifek regulamin w pewnym stopniu obejmuje takie kwestie, ale wiadomo, że zostawia pole do interpretacji. W dyskusję z nim nie polecam wchodzić, bo popłacze się, że ma dysleksję, a Einstein też miał i o. Zapomina tylko, że mógłby użyć podpowiedzi w telefonie, które błędy poprawiają - no ale po co się starać, to niedobra jest :)
Widać u niego pewna poprawę, więc może całkowicie stracony nie jest - jednak ma nierówną formę, jakby czasami tylko się chciało :D
A szkoda, bo jednak potrafi mieć coś ciekawego do powiedzenia, tylko forma nieprzystępna...
Jesli język jest mocno kaleczony to polecam zgłaszać takie komentarze i tyle. W końcu regulamin po coś jest :)
2
@FcPortoFan1999 czy Faker to Messi LoLa?
14
@misterio szkoda że pierwszy mecz ich nie piecze...
1
@Arkon 1. Ranczo.
0
@Deviler nie lubię z kartoflami - wolę ziemniaki, od biedy pyry mogą być
1
@Bartula według mnie LaLiga (i może LM, zobaczymy w najbliższym meczu kto będzie tam numerem 1) jest w rękawicach Hiszpana. Do momentu czerwca/kontuzji albo katastrofalnego występu będzie bronił w tych rozgrywkach. Na pewno Flick był pod tym kątem jasny przy rozmowach z Polakiem.
2
@SawneyBean jasne, poznałem Twoje zdanie, uszanować należy i choćbym chciał jego zmiany nie wymuszę. Ale na zakończenie, to co mogę zrobić, chciałbym Cię poprosić, abyś w niedalekiej przyszłości jakąś wolna chwilę poświęcił i jeszcze raz swoje stanowisko odnośnie szczepionek poddał refleksji. Sam stwierdziłeś, że jednego terminu nie znasz, a on w tym kontekście jest bardzo istotny. Dlatego może więcej informacji pozwoli Ci głębiej poznać temat. W efekcie czy byś się utwierdził w przekonaniu czy jednak zmienił zdanie - nie to jest istotne. Grunt, by taka decyzją wynikała z przemyślanego stanowiska. To jednak temat zdrowia, mamy je jedno - zdecydujmy świadomie. :D
2
@Rastafarnianin nie znam się na sztuce, nawet specjalnie mnie nie pociąga - jednak Beksiński swoimi dziełami trochę tej kultury do mojego życia wnosi, a z mojej strony witany jest bardzo ciepło. Galerie sztuki to jedne z ostatnich miejsc gdzie bym dla przyjemności poszedł, ale na jego wystawie zatrzymałbym się i nie patrzył na zegarek.
2
@SawneyBean a wiesz dlaczego możesz obejść się bez szczepionek? Ponieważ wszyscy wokół są zaszczepieni...
Odporność zbiorowa, gdzie osoby nie mające możliwości zaszczepienia się są chronieni poprzez minimalizację ilości kanałów transmisji jakimi są ludzie podatni na daną chorobę.
Meh
1
@SawneyBean dokładnie, szczepionki to zło! Antybiotyki też! I ogólnie syntetyczne leki. Tylko korzenie i kwiaty, kiedyś tak się leczyli i było git
2
@Janas11224 Ubisoft, EA, Blizzard - tych marek już nie ma, przynajmniej nie tak jak je zapamiętaliśmy.
Gry to są ludzie, nie firmy - pracownicy, którzy stanowili o sile Blizzarda teraz z sukcesami prowadzą swoje studia / pracują w innych, a Blizzard jest gdzie jest. O tym zapominamy, że ci pasjonaci są stłamszeni przez udziałowców i zarządy, dla których najważniejsze są cyferki, a nie robienie dobrych gier.
Zagraj w Black Myth: Wukong, a odzyskasz wiarę w gry. Wciąż są ludzie, którzy chcą tworzyć sztukę, a nie maszynkę do pieniędzy. Kup, zagraj - wesprzyj takich twórców. Tylko w taki sposób możemy pokazać, że nie zgadzamy się na gnioty, które nam wciskają. To portfele graczy są sędziami.
1
@MessiForeverTheBest z ciekawości: dlaczego to jest tragiczna nazwa? Jaką byś wiedział dla teleskopu kosmicznego?
Nigdy na temat nazewnictwa nie dyskutowałem :D
2
@MessiForeverTheBest filary stworzenia? No polemizowałbym...
Mgławice galaktyczne są kolebkami gwiezdnego "życia" - z tego pyłu i gazu powstają gwiazdy. Do tego mgławica ta przypomina filary.
Dla mnie nazwa pasuje idealnie do czego cuda :)
Edit: chyba, że chodzi o nazwę teleskopu...
3
@Pedri16Future na nasze to wychodzi jakieś 5zl, więc na luzaczku zapłacą:v
0
@Mixtape ile strzelanin i ofiar będzie po ogłoszeniu wyników? :v
0
@Keson no bo jak rządowi nie wygrywają albo nie idzie im po myśli to musi być spisek - czego nie rozumiesz :v
10
@messi33 pewny nie jestem, ale czy na pewno Ronaldo był na każdej gali? Mogę się mylić i z kimś pomieszalem, ale wydaje mi się, że w którymś roku nie poleciał. Może ktoś będzie w stanie zweryfikować? :D
0
Jutro Negreira na pierwszych stronach
0
@Kgorecki2500 napiwki zapłacone w aplikacji w 100% trafiają do Was? Gotówki rzadko używam, więc to wygodna opcja, żeby te chociaż 5% dorzucić
0
@PizzerMan hop hop hop
Post i zbiórka lecą w górę
Powodzenia!
0
@SawneyBean stosowanie makaronizmów nie jest czymś rzadkim w języku polskim...
Poza tym, niektóre rzeczy brzmią lepiej po angielsku niż jego polski odpowiednik. To nie wypracowanie z polskiego, tylko forum, gdzie kolokwializmy są na porządku dziennym.
Rozumiem, że należy pielęgnować język, ale też nie przesadzajmy :D
0
@BorzyKrzys tylko Cottonworld
0
@Katalończyk 99 ewentualnie "Lucci"
0
@DTMisTheBest halo, prokuratura? :v
2
@A4ron dlaczego stoi nadal? Piramidy mają kształt, który zapewnia im największą możliwą stabilność. Być może było więcej takich cudów, ale tylko piramidy się uchowały właśnie przez swój kształt.
Niektóre aspekty można łatwo wyjaśnić, inne jeszcze pozostają zagadka, ale raczej do czasu :D