0

@sevs panie, a gdzie grafika? :D

3

@sevs nie wiedziałem, że taki jest - na pewno obejrzę, dzięki! Ostatnio sporo w tym temacie oglądałem i temat mi się wkręcił - tylko bardziej pod kątem przebiegu samej katastrofy, budowy i zasad działania reaktora, dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dzięki temu człowiek lepiej zrozumiał jak do tego doszło i dlaczego do podobnej katastrofy już nie dojdzie i powinniśmy przestawiać się na atom.
Wydarzenia po latach, zona, ludzie tam żyjący - tutaj nie bardzo się zagłębiałem, jednocześnie rozumiem i nie rozumiem ludzi jak na wspomnianym filmie - może on rzuci mi pewne światło, które pozwoli pojąć więcej. Czekam już na wolną godzinę, aby się rozsiąść i odpalić :D

0

@Hosh a to też :) dobre czasy chyba minęły, pora na te trudne

2

Europa albo upadnie albo dojdzie do czystek etnicznych. Change my mind.

0

@Karzel lekarz pewnie spieszył się na operację

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BezglutenowyPedri mi tam by było szkoda czasu na pisanie komentarza, że inne komentarze są bez sensu :v

0

@BezglutenowyPedri każdy bezsens ma swój sens, bo bez sensu nie ma sensu

0

@Fake69 ale właśnie ostatnio zauważyłem, że trochę poprawnych postów wyprodukował - już myślałem, że będzie git, już czułem dziwną dumę - ale to byly tylko wyjątki widocznie xd

4

@ranger3120 swoją odpowiedzią potwierdził tylko, że pisanie to nie jedyny jego problem z językiem polskim :D
Albo myślał inaczej tylko literówkę zrobił... Ciężki przypadek do analizy :D

0

@Popitek12 może to te buty z CCC w promocyjnej cenie co ten amerykański koszykarz promował nie tak dawno?

0

@Marian_Pazdzioch Tak też po prawdzie to w skarpetach wygodniej.
Piach w palce nie włazi no i w stopy nie chłodniej.

1

@Joe_Barbaro już słyszę te dzwoneczki

1

@Eklerek jedna uwaga, daj jej szansę jakby na początku nie kliknelo - u mnie również była chwila, ale kredyt zaufania spłacil się tak, że to pierwsza gra w której zrobiłem wszystkie osiągnięcia do platynki na PS5 :D

4

@Eklerek GoT zdecydowanie. Dawno żadna gra we mnie nie wzbudzała takich emocji swoją fabułą i rozgrywką. Czasami człowiek aż wstawał z padem i darł się "jazdaa", a czasami smutek potrafił uderzyć i humor trochę zbić xd
Wczułem się strasznie. A detale miodzio mi grały - kiedy postać nie wytarła miecza z krwi przed schowaniem jej to czułem dyskomfort xD

6

Przy takim dopingu to nie widzę specjalnej różnicy gdzie będą grać :D

0

@PizzerMan filmik o robieniu ciasta miałeś, zgadywalem czy dalej kręcisz placki :D
Dzięki za grupkę, już wysłałem prośbę, poczytam co tam jest :D

1

@PizzerMan podbijamy! W temacie pizzy bym podpytal, tylko mam za mało miejsca w kuchni na jakiś dedykowany piecyk (kamień do piekarnika podobno sprawdza się tak sobie, dużo zachodu a efekt wcale taki dobry nie jest). Są jakieś fajne sprzęty, które nie zajmują dużo miejsca, nie kosztują tyle co sprzęt profesjonalny i da się zrobić dobry placek? :D

0

@Yoshi94 I na ludzi jedzących niskiej jakości przetworzona żywność. To też prowadzi do problemów zdrowotnych :D

0

@kamillek88 sędzia odchodzi na emeryturę, ten temat przejmie jakiś nowy, więc dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku cokolwiek ruszy

2

@PizzerMan Podbijamy! U mnie nienajgorzej, jakieś przeziębienie łapie. Ale nastrój dobry, bo udało się złapać z ekipa z pracy i spotkać się finalnie osobiście, nie tylko na ekranie :D

1

@MesQueUnClub_87 BG3 to pozycja obowiązkowa do ogrania według mnie (wiadomo, nie każdemu podejdzie gatunek). Jednak na PS5 po czasie zaczęło robić się męczące pod kątem sterowania - skakanie po kołach wyboru umiejętności ma późniejszych etapach gry było największą bolączką dla mnie.
Czekam na jakąś fajną okazję ma PC żeby sobie kupić i ograć ponownie, ponieważ nie da się na raz zbadać i zobaczyć wszystkiego co ten tytuł ma do zaoferowania :)

1

@MesQueUnClub96 na LR niektórzy użytkownicy się nie nadają, zgadzam się.
Całym serduszkiem liczę na to, że atencjonusze przestaną sie w końcu udzielać :)

1

@Krzysztof1987 w punkt! Oby dotarło do tej osoby :D

0

@michalgajdek jednak nie da się zaprzeczyć, że kwestia mentalna w Barcelonie kuleje od wieeelu lat. Reakcje na wydarzenia, pokazanie pazura, jakaś przebojowość - to są szczegóły, których brak często aż rzuca się w oczy. Może się nie znamy, może to coś głębszego, ale dla niedzielnego kibica vibe depresji bije z boiska, zwłaszcza gdy nie idzie. Mecz z Borussią to odstępstwo od reguły...

0

No cóż, miotła poszła do składzika. Wracamy do typowej Barcelony. Może kiedyś wrócimy na szczyt :D

0

@Sulimo szkoda tak silnych emocji na taki klubik - uśmiech pogardy to max na jaki zasługują :v

0

@tadzik447 jak myją ręce to zawsze zmoczą sobie rękawy

0

@Ziemny poza tym wszystko OK? Miłej niedzieli, niech się dzień rozweseli :>

1

@Mario96w nie tylko dziś, taki typ człowieka po prostu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?