Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BezglutenowyPedri ktoś zarzuci, że mówisz o wyglądzie. Ale charakter gość ma rownie brzydki v:
3
@Commando ale ludzie dają mu to czego on sam pragnie najbardziej - atencję i zaczepki. Wszystko jest jak należy :D
0
@Herato gdyby sam tego chciał to do przedstawionych zasad taka opcja pasuje - pytanie jaką decyzję piłkarz sam podejmie mając własną kartę na ręku :D
13
@Arden w takiej sytuacji razem z Olmo wyrejestrowany powinien zostać również Laporta
0
@MesQueUnClub96 nie oglądać, takie "twory" nie będą miały oglądalności, przyniosą straty i przestaną na siłę wpychać do gardła takie szajsy :D
0
@Rastafarnianin
- napisz post
- dziw się, że są odpowiedzi
- #justLaRamblaThings
1
@Rastafarnianin po co brać wolne i marnować dzień z puli skoro i tak się nic nie dzieje :D
Laptop odpalony, cisza i spokój, do łóżka można wracać xD
0
@Spacedragon na steam jest ten licznik, nim należy się sugerować - jak wybije 2h to po ptokach :D
0
@Spacedragon poniżej 2h gry uruchomionej
Edit: po doczytaniu z ciekawości jest również drugi warunek: 14 dni od zakupu :D
1
@barcelonaLM jak to drugi Krzysiu Ibisz po prostu
0
@PizzerMan dzionek dziś minął na powrocie z domu rodzinnego po świętach - ponad 3h drogi, więc w sumie nie wiadomo kiedy już ta 18 wybiła :D
Świnta świnta i po świntach! A jutro powrót do roboty, ale okres pomiędzy świętami, a nowym rokiem to zawsze spokój i dużo nieobecności, więc szybko powinno zlecieć :D
3
@Gacu95 jak on śmiał tak mało dać! Już lepiej nie dawać nic, niech dzieciaki nie mają, bo jak to tak pół wypłaty nie oddać tylko jakieś "drobne". Wstyd Ferminie, wstyd xD
0
@FcPortoFan1999 nie no, dopiero odkrywamy jak działa prąd. Wielu pionierów niestety już nie ma z nami, ale odkrycia wymagają poświęceń
2
@Michael24 dla mnie to jest bardziej kwestia tradycji i tego w jaki sposób zostałem wychowany. Nie ma dla mnie to wydźwięku religijnego, pomimo iż jest to święto religijne.
Lubię te otoczkę rodzinnego spotkania, klimatu tego okresu - a choinka, prezenty i kolędy to nieodłączna tego część.
Czy to może być jakaś hipokryzja? Może, ale to co myśli ktoś inny nie wpływa na mój odbiór tego okresu :D
Ot, takie jest podejście ateisty do świąt (na przykładzie mojej bezużytecznej osoby) :p
0
@FcPortoFan1999 co najwyżej Podlasianie, ale oni nie wydali stalkera :/
3
@Sulimo Szybciej, bo wystygnie.
Kończ już i jedziemy.
1
@MesQueUnClub96 cyka blyat
0
@Bocheno1 zawsze ktoś obserwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@jacobFCB Brooklyn 9-9. Gorąco polecam, luźne i z dobrym humorem :D Nam się oglądało świetnie
2
@Mixtape albo zajęty świątecznymi dymami i kłótniami :v
Może kiedyś będą święta bez tego xd
0
@Encore chyba chodzi o ostry sos
4
@RomanGroza koszulka co roku nowa? Uuu, powodzi się, na pewno nakradł to ma :v
0
@mekston niezły piłkarz :v
1
@Sulimo no jedz, bo tyle nakrojone
0
@gumaz mam lęk wysokości (dość mocny, podejście do barierek na wyższych piętrach to zawroty głowy), ale z samolotem nie było problemu :D
A jak cyka to tylko blyat :v
0
@messi33 tak
0
@Rust_Cohle już jakieś dymy przy świątecznym stole? :D
Ahh, czuć ten klimat
0
@MateS jedni stawiają na jakość , inni na ilość.
No i jestem ja, który nie ma ani jakości ani ilości :v
1
@MateS zawsze znajdzie się jakaś grubsza ryba xD
0
@BezglutenowyPedri popieram nagradzanie twórców w taki sposób! Gracze oceniają swoimi portfelami, więc należy pokazać, że jak gra będzie dobra to ludzie sięgną głębiej nawet kiedy nie muszą.