Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@siara10 nie "wieże" w to co czytam xD
7
@barcelonaLM Netanjahu to z obozu powrócić nie powinien
2
Prezydent to też jednak pozycja reprezentatywna - pewne zachowania nie przystoją w miejscach publicznych...
W klubowych biurach jasne, ale nie "na ulicy".
1
Panie Ferdku, żeby tylko @Marian_Pazdzioch nie zauważył
https://imgur.com/a/6ER87Pz
1
@MateS no pięknie, to ja tu jadę przez całą Polskę, a wy nie macie kieliszków?
0
@Viniwhitepower Astrum, Everyday Astronaut i Scott Manley to takie pierwsze, które mi do głowy przychodzą bez spojrzenia w subskrybcje. Jest też What about It!?, które skupia się na SpaceX i ich Starshipie - najlepsze źródło informacji o ich progresie :D
Edit: było chyba jeszcze Launch Pad Astronomy z takich typowo o kosmosie.
Poza nimi są jeszcze Real Engineering, Veritasium i Primal Space, które gorąco polecam, ale mają produkcje nie tylko w tej tematyce, jednak oglądam na bieżąco i bardzo sobie chwalę :D
Edit2: nie są to kanały, ale osoby, które też warto wyszukać i słuchać: Neil deGrasse Tyson (bardziej znany) oraz mój ulubiony Brian Cox - uwielbiam obu, świetnie się ich słucha, zwłaszcza Briana, który opowiada z takim entuzjazmem jaki ciężko spotkać u kogokolwiek.
0
@Fantastyczny Chłopiec 100 lat stryczka
6
@wojopancer "chcesz zobaczyć moją dźwignie?"
0
@xVENUMx na B2B można ugadac normalnie urlop i mieć okres wypowiedzenia - jedyny minus to właśnie L4. Jeśli często chorujesz i nie dałbys rady wtedy pracować to słabo - jednak przy pracy zdalnej da się co nieco wykombinować o ile są warunki i choroba nie jest jakoś super doskwierająca.
Ja sobie chwalę taką formę, ale pewnie dopóki nie wyląduje w szpitalu to będę tak mówił :p
1
@Konradowskyy egzamin komisyjny
0
@Ryoumen tak trochę doczytałem co nowego słychać i albo seria 5xxx będzie taka dobra, albo nieźle bajeruja :D
5070 o wydajności 4090 brzmi jak bajka, do tego ceny dziwnie niskie. VRAM to D7, które poprzednika z serii 4xxx (D6x) kładą, więc też to dobrze wygląda.
Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, tak jak wspomniałem wcześniej. Ciężko mi uwierzyć, że nie podbiją jednak cen - zwłaszcza, że AMD nie planuje (według zapowiedzi) konkurować na topowych półkach, a jedynie na tych średnich, całkowicie oddając pole. Albo NVidia planuje nie brać jeńców i seria 5xxx będzie wspominana jak 1xxx, albo skończy się na bajkopisarstwie :D
1
@SkN odpal sobie Astronarium na YouTube. Będziesz miał co oglądać na dłuższy czas :D
To są filmy w stylu bardziej dokumentalnym niż większość popularnonaukowych.
Jeśli potrzebujesz więcej kanałów to z polskich polecę Rakietomania oraz To Jakiś Kosmos. Astrofaza też jest OK, ale dla mnie to już nie to samo... Chociaż kontentu tam jest mnostwo.
Jeśli język angielski nie jest problemem to mogę polecić kilka dodatkowych :p
0
@4drian0 VRAMu już nie podali na grafice, ciekawe dlaczego :)
Podobno pożałowali trochę tego.
Poza tym, cyferki cyferkami, to są dane z testów idealnych, tak jak zwykle. Okaże się jeszcze jak ich najnowsza seria się sprawdzi, ale ja bym jeszcze wstrzymywał emocje. Wszystko wyjdzie w praniu, a przecież różnie to z NVidia już bywało :D
0
@Recha_0684 o nie, ludzie się bawią, niech przestaną :/
1
@patrix211 północno wschodnia Polska jest biała cała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FCB24 w mojej podstawówce max co było to przemoc rówieśników i brak interwencji nauczycieli. Piękna patologia, mam nadzieję że ówcześni nauczyciele wąchają już kwiatki od spodu albo męczą się z chorobami.
0
@Kgorecki2500 dostałeś nowe panele podłogowe? Ładny kolor :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Esteban_ ale to jak dokarmianie małpki w zoo - rzucasz coś dobrego i patrzysz co tym razem zwierzątko zabawnego/głupiego zrobi :D
0
@Ricardinio14 ja tam się nie zgadzam z kolegami powyżej, oczywiście dopóki mowa o kwotach 3cyfrowych - więcej to oczywiście no way. Wychodzę z założenia, że jeśli już komuś pożyczam to tej osobie ufam i ją znam, mam z nią kontakt, jest w moim życiu i jeśli taka osoba nie oddaje długu to sprawa jest prosta - za kilkaset złotych kupiłem prawdę o tym człowieku. Ja z głodu nie umrę, on życia na nowo nie ustawi, a z przyjemnością przekaże informacje w eter (ze screenami rozmów) kim ta osoba jest, zwłaszcza jakimś jego bliskim :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 cytat z encyklopedii PWN odnośnie przedrostka "bi":
"pierwszy człon wyrazów złożonych oznaczający dwukrotność, dwoistość."
Czyli w przypadku seksualności odnosi się do dwóch płci :)
5
@okiemtypera_lucaxx95 i kto tu mówi o atencji xd
1
@Arden ten z Lidla, duży :p
0
@Herato oczywiście że Kryszczianu.
W 3 klubach był? Był, nawet więcej.
Medale z reprezentacją zdobył? Zdobył.
X5 mistrzostwo kraju miał? Miał, nawet 7 w sumie.
Dużo się o nim mowi w mediach? Jeszcze jak.
Wygrałem :v
1
@ObiwanKenobi łolaboga, nauki na studiach wymagajo, bandyty! Nie godzi się! Hurr durr
1
Może nie uda im się zarejestrować Olmo, ale za to uda im się ośmieszyć klub jeszcze bardziej :v
2
@maroon być może jest gotów na takie poświęcenie - jeśli by to zrobił to czapki z głów i wieczny szacunek za oddanie barwom klubowym. To byłoby już wyjście już ponad Laporte i jego zarząd, a spojrzenie wyłącznie na klub.
W dzisiejszej piłce takie wartości praktycznie wymarły, zwłaszcza na topowym poziomie - co też rozumiem, to jednak również biznes.
Jednak jakąkolwiek finalną decyzję by podjął, złego słowa o nim powiedzieć nie można.
1
@maroon rozumiem punkt, który rozważasz, jednak kompletnie nie zgadzam się z nim. Dla Olmo gra w piłkę to nie hobby i zajęcie z doskoku, a jego praca i pasja. Mając ambicje nie można sobie pozwolić na pół roku wakacji w kluczowym momencie sezonu.
Nie uważam, żeby rozsądne było branie pod uwagę płaczu "kibiców", że gość postanowił odejść mając do tego prawo po tym jak i tak zaryzykował nie mając gwarancji. Żaden rozsądny kibic czy członek społeczności nie będzie miał mu za złe. A nie można brać pod uwagę szczekania jakichś kretynów decydując o swojej przyszłości.
Edit: psy szczekają, karawana jedzie dalej. Nigdy nie da się zadowolić wszystkich - a psycho fanów nigdy.
3
@maroon mieć za złe Olmo, że nie chciał zepsuć swojej kariery, zamiast wkurzyć się na prezydenta, który rujnuje klub?