3

@MesQueUnClub96 dokąd nocą tupta jeż (nie, nie do Pavetty)

1

@Popitek12 wierzę w zabobony i czary

1

@Jakchcesz ja tak mam kiedy na trawniku wdepne w nieposprzatana kupę - wtedy od razu przypomina mi się real madryt

0

@TheNekro94 fajnie jest mieć rzadko występujące imię, spotykając imiennika następuje sytuacja jak w memie że Spidermanami wskazującymi na siebie xd
Jakiś czas temu też poznałem w pociągu spoko gościa, gdzie całą podróż umiliła rozmowa, bo zasłyszał jak przez telefon podałem swoje imię i zagaił, bo dawno żadnego Norberta nie spotkał :D

0

@Czajka90 żeby tylko nie było jak z Robercikiem i zjazdem formy xd

3

Tuska cisną również Polacy Rodacy w parlamencie europejskim :v
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/01/5SNnfGp32PM5l0du4e2Fn3xX0KJyjt06.mp4

1

@Luciano99 a mogę otrzymać wiadomość demotywującą?

0

@PizzerMan czasami to też po prostu priorytety - jak człowiek ma wydatki to dopóki ząb nie boli to inne tematy ważniejsze

0

@clyde szybka śmierć to zbyt lekki wymiar kary. Spalić żywcem chociażby albo prysznic z kwasu :>

0

@LionelM95 zagrywaj małe karty, niech zużywa te swoje duże, rzuć później zamrożenie albo deszcz, zależnie co tam gość naprodukuje. Jak to karcianka - czasami trzeba dostosować swoją talię pod jednego konkretnego przeciwnika :D
Czasami gość spasuje, wtedy eliminujesz mu główna linie i jedną karta przebijasz :D

0

@draxidox ostatnio jakiś 37 latek się zawinął na drzewie, miał dwa zakazy prowadzenia pojazdów. Karma działa :>
Oby więcej tacy się wykańczali bez udziału osób postronnych. Śmieci same się wywożą.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3977475/do-konca-zycia-mordo

0

@PizzerMan kolejna wizyta u dentysty w tym miesiącu, pora było się zabrać za zęby - człowiek nie dbał to teraz roboty sporo :/

0

@Jonyx no tym razem coś się wymknęło spod kontroli, ciężko na telefonie używać, a adblocka nie chce wrzucać :/

2

Rosół na pieczonym mięsie i warzywach? Top.
Gdyby jeszcze człowiek umiał swój makaron dobry zrobić to do nieba daleko by nie było :>

1

@Mixtape tak łatwo się pozbędą Pepa? W strukturach klubu odgrywa dużą rolę, wiele dał odkąd przyszedł - myślisz, że nie będzie kredytu zaufania w postaci jeszcze jednego sezonu? Chyba, że będzie totalna klapa typu brak fazy pucharowej LM i brak LM w przyszłym sezonie - ale wciąż nie wydaje mi się, żeby tam aż jeden fatalny sezon miał skutkować natychmiastową zmiana trenera.
Ot luźne przemyślenia kogoś kto się nie zna :D

0

@Azazel_Pazuzu podrzucisz link? Bo nie kojarzę i algorytm nie do końca chce coś wypluć xd

5

@reloaded gdyby nie właściciele to i nie byłoby tego kolektywu :D
Zdecydowanie wolałbym, aby Lyon albo Marsylia wróciły na właściwe tory - większą nostalgię mam do tych klubów :D

1

@Joe_Barbaro niby słodka, ale nie można jej ufać

1

@PizzerMan dzionki mijają na nauce - projektu w robocie brak, więc niepewny grunt, także człowiek się doszkala na potencjalne rozmowy albo o projekt albo o nową pracę w gorszym scenariuszu. Na szczęście mimo to umowa zapewnia wypłatę, także względnie spokojnie w Q1 można się skupić na samorozwoju. Oby ten czas był wykorzystany jak najlepiej :D

0

@escarabajo Catenaccio :v

2

@Nightraider przywieźliśmy z Włoch guancciale i peccorino (nie wiem czy pisze dobrze) i zrobiliśmy carbonare na tych składnikach...
Wróciliśmy do opcji z polskim boczkiem i parmeggiano regiano, zdecydowani lepiej nam smakowało :D
Ale powodzonka, może Tobie ten smak zarówno sera jak i mięsa bardziej podejdzie :D

0

@szkudi7 to Grosik przy starówce już nie obchodzi systemu? :v
Jest też osiedlowy sklepik na podgrodziu, ale to incognito xd

0

1

@Tomaszekkkkk łyżką w wiadrze mieszać ciężko :/

2

@Sulimo Pewnie Jurek składował tam uran dla Czeczenów i przesadził z ilością tym razem :v

0

@pioz123 znalezienie pracy w IT obecnie nie jest proste i wielu ma ten problem - nie tylko początkujących (z różnych powodów). No ale skoro to jest banalne i wystarczą chęci... To chyba operujemy na dwóch zupełnie różnych rynkach :p

2

@pioz123 nie zapędziłem się ani trochę. Szlag mnie trafia kiedy lekceważona jest psychika facetów i normalizuje się podejście "chłop jesteś, nie baba". Gdybyś sam kiedykolwiek trafił w takie ciemne miejsce to byś może lepiej to rozumiał, ale oby nigdy Ci się to nie przytrafiło.

1

@pioz123 kopnąć też trzeba wiedzieć jak. Wjeżdżasz z półobrotu w twarz i myślisz że pomagasz. Psycholog z LaBamby.
Skoro taki z Ciebie specjalista od zdrowia psychicznego to powinieneś wiedzieć, że wygadanie się z tego co leży na wątrobie też pomaga. I nie jest to użalanie się. Sam napisał, że naszła go rozkmina, może to właśnie moment, w którym zdał sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajduje i właśnie adresuje swoje problemy, a to jest pierwszy krok ku poprawie. Chcesz pomóc to albo zrób to tak, by nie zaszkodzić albo zamilknij, bo psychika jest krucha. Nie zapominaj o tym

7

@pioz123 "chłop jesteś, nie baba" - już lepiej zamilknij jak masz pieprzyć takie kocopoly. Taką masz silną psychikę jak Jarosław Psikuta z "Chłopaki nie płaczą"? Każdy ma swoje problemy i bolączki, jedni sobie radzą, a drudzy nie. Rzygać się chce jak się widzi takie teksty.

4

@mekston ciekawe co o jakości życia może powiedzieć kobieta potrącona przez niego na pasach :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?