Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MalanFCB Redakcja tłumaczy artykuły z największych gazet w Hiszpanii... To do nich pretensje, że takie treści tylko wypuszczają - redakcja tłumaczy to tak, jakbyśmy sami mogli sobie czytać hiszpańska prasę.
Artykuły które mnie nie obchodzą omijam. Polecam, to działa.
1
Teraz działania zarządu pokażą czy faktycznie mają jakiś plan czy jednak działają jak kura bez głowy.
0
@mmaciass bo co? xD
0
Ehh, niby człowiek wiedział, ale się łudził, że będzie w końcu dobrze :D
3
@mmaciass moze mnie?
7
@MesQueUnClub_87 mając IQ o temperaturze pokojowej, świat poznajesz poprzez interakcje, nie poprzez myślenie.
Dziecko też musi dotknąć żeby się sparzyć. Tak samo głupi musi zrobić głupia rzecz, żeby się przekonać, że jest głupia (aczkolwiek niekoniecznie coś do tej osoby dotrze).
Ot cała filozofia xD
1
@Arczi87 hiszpańska prasa jest jak chińska elektronika - co najwyżej średnia. Tylko oficjalki są pewne (no może nie w Barcelonie, bo oficjalnie transfer może być, ale będzie też później brak rejestracji w FFP xD)
0
@Comentateiro mogę się z gościem nie zgadzać, bardziej lub mniej, ale przynajmniej gość broni swojego zdania i ja osobiście czerpie przyjemność z czytania jego opinii (nawet jak jestem po przeciwnej stronie).
Tutaj może nie wiedzieć, może udawać że wie, może dokładnie wiedzieć, a może nawet pajacowac - mimo wszystko najpierw zapoznał bym się chętnie z jego zdaniem, a później ocenię.
Czasami osoby o odmiennym zdaniu świetnie pomagają poszerzać horyzonty kiedy próbuję się spojrzeć na sytuację z różnych stron ;)
P.S. wiedziałem, że tego typu komentarz się pojawi - ale nie wiedziałem od kogo. Jestem świadom różnych opinii, które wokół tego użytkownika krążą, ale ja mam to w dupie, a do tego wiem, że lubisz takie przepychanki :D
0
@borys27 może @JarekS by coś wiedział? Jeśli nie pomyliłem osób to mieszka(ł) we Francji i pracuje w jakimś pionie sportowym, ale w piłce nożnej. Może o innych dyscyplinach też coś słyszał :D
Jeśli pomyliłem osoby to sorki!
0
@zodiak_10 nie wiem, ale się domyślam :v
2
@Bogan na górze róże, w zarządzie Deco
Nie ma co płakać, rozlało się mleko
0
@jacobFCB na górze róże, na dole bzy
Deco do dymisji, to mokre sny
0
Laporta zapuszczając brzuszek chciał lepiej wczuć się w rolę Benny Hilla i zafundować nam nowy odcinek tego hitu po latach.
Przy "Here we go"Olmo pogrywała już ta kultowa muzyczka.
13
"Here we go" jak widać też może być smutną wiadomością...
0
@Michael24 własna działalność, ale etacie :D
Byle do 16 i można obkrecic się na krześle do drugiego komputera :D
1
@Arden może gość odkrył super moce, nauczył się władać ogniem, ale coś poszło nie tak. Magia jest trudna :/
1
@Zoker jeszcze te lata temu tak mogło być, no ale niektórzy zostali widocznie w tamtych czasach :D
0
@Transu96 niedawno ukończyłem Kroniki Myrtany (wspaniałe 100 godzin), a tu już kolejny goticzek nowy apetyt wzmaga :D
0
@OBSERWATOR2021 tl;dr
0
@Who_you_mam wolę umrzeć po moich bliskich, aby oszczędzić im przechodzenia przez utratę kogos ;)
A zgaduje, że w pewnym wieku śmierć staje się czymś realniejszym i do człowieka zaczyna docierać co finalnie nadejdzie, więc odbiór tego mogą mieć zupełnie inny.
0
@Popitek12 jeśli odpowiednio przedstawisz, dodasz i usuniesz literki w słowie Deadpool to wychodzi słowo GOAT.
Przypadek?
4
K..va co se děje ziom
1
@RosjaninBut kolor skóry przypadkowy
3
@Faro działania Laporty i Deco skutecznie obrzydzają i zbijają entuzjazm wywołany nowym trenerem. Mam taki zgrzyt przez to, że znów Laporta bawi się w polityka zamiast w prezydenta. Ciężko, no ciężko :/
0
@Zoker kierujesz się logiką, zapominasz gdzie jesteś :D
0
@MesQueUnClub96 Ty i PR? Dzięki, wypuściłem szybciej powietrze nosem dzięki temu dowcipowi :D
0
@TheNekro94 może zaczynał na PO, a później go przesunęli do przodu na początku kariery :v
0
@FCB_dimiC nie no, w ogólnym rozrachunku lubię te robotę, tylko nie lubię poniedziałków :D
1
Człowiek wraca do roboty po urlopie, wiadomo że się nie chce. Jednak w klubie panuje taki optymizm odnośnie Nico, że aż mi się udziela i uśmiechnięty będę dzisiaj pracował na nowy jacht dla zarządu
1
@barcelona22 no w ciągu najbliższego lata to ciężko o puchar nie grając żadnego finału :D