1

@KamQiX kiedyś dzieła kultury były robione z pasji, dziś już zaczyna rządzić pieniądz. Rzeczy mają się sprzedawać

Dlatego jest pełno remasterow, sequeli, prequeli, wskrzeszanie trupa, etc. Brak świeżych pomysłów, albo strach przed ich wprowadzaniem, bo się nie sprzedadzą. Skoro istotniejszy jest hajs to kultowosc na tym cierpi.

Szkoda.

0

@Criss18Barca Anglia wygra Euro zaraz po zakończeniu kariery przez Kane'a. Tak będzie :v

6

Człowiek wie, że zaczyna osiągać ten wiek, kiedy bardziej ekscytuje się nową pralką niż nowym laptopem do gier... XD

2

@NeroTFP1 i nie wpuszczają tych ludzi, bo inni są w kolejce do 5 i mają pierwszeństwo przed tymi do 4 :v

0

@norbo80 panie, w Excelku jako tako i fajrant

0

@Striker wiesz, zależy jak głęboko w słowo "głupi" chcemy wejść z dyskusją.
Na pewno nie powiem, żeby gość nie miał głowy do interesu, bo jednak biznes rozkręcił srogi i potrafił świetnie wykreowac swoją markę wykorzystując rosnąca popularność. Czy zrobił to sam, czy ktoś mu pomógł - nie wiem, ale tak czy owak pod tym kątem gościa nawet podziwiam. Trochę nawet zazdroszczę obrotności, brakuje mi tej cechy ;)
Z drugiej strony mamy content, który tworzył. No i chyba więcej nie trzeba pisać w tym temacie xd

Głowy w dupie trzymać nie lubię, źle wpływa na cebulki włosów.

1

@Culer9002 a to ta ekipa cała, co też lody mieli, za którymi ludziom odwalalo? To tak, chyba już wiem o kim mowa, dzisiaj takich nazywamy "gwiazdeczka" :D

11

@MichuZ44 gwiazdeczka? Kto to wgl jest xD
Stop making stupid people famous

1

@Barcanajlepszyteam tutaj każdy z nas, Polaków, jest przegrany - żyjemy w złudzeniu wyboru, napędzani wzajemna nienawiścią , a jedynymi wygranymi są (tfu) politycy (tfu).
Nie wierzę, by to się zmieniło. Jesteśmy w czarnej D i z niej nie wyjdziemy. Po co więc tracić nerwy na ten bezsens :D
Naród musi się zmienić, wtedy zmienia się i politycy.

2

@Kgorecki2500 takie sytuacje nauczyłem się oceniać z dystansem. Nierzadko okazuje się, że ten biedny porzucony staruszek potrafił zgotować piekło dzieciom w domu. Później nagle wszyscy zdziwieni, że dzieci się odcięły.

Tutaj historii nie znamy. Ciężko ocenić kto jest tym złym.

Niemniej, zawsze któraś ze stron będzie jednak tym ***** (wstaw dowolne, niecenzuralne słowo). Pytanie tylko, która...

7

@Emhyr no tak nie bardzo spieszył się ten dzieciak, stał jedynie w odpowiednim miejscu i zrobił swoją robotę... W innych historiach tego typu dzieciaki biegły, aby zaraz te piłkę dostarczyć. Tutaj nie było nic niezwykłego. Poza obrońcami robiącymi autostradę w pole karne xd

0

@FcPortoFan1999 a to też, nic dziwnego że 1/3 polityków chce się tam dostać... W 5 lat praktycznie zostają milionerami, no to są żarty XD
Taki hajs dla nich to aberracja, idą w to dla kasy, a nie z powołania by coś zmienić.
Nie ma grupy zawodowej, którą gardzę bardziej niż politycy.

0

@FcPortoFan1999 mam podobnie, ostatnie wydarzenia chyba przelały czarę goryczy i na samą myśl o polityce kiszki mi skręca.
Człowiek chciałby coś zmienić, ale gówno może, a finalnie wychodzi jeszcze gorzej.
Dlatego dla spokoju ducha trzeba to olać.

0

@FcPortoFan1999 good point, dzięki za wyjaśnienie :D

0

@FcPortoFan1999 z czystej ciekawości zapytam, bo widziałem, że pisałeś to w kilku postach - dlaczego to dobrze? :D

0

@szkudi7 chlodniczek też bym sobie zjadł :|

0

@Danielos8 a dziękuję, to dopiero początek moich zalet.

A tak serio - jeśli tutaj sarkazmu nie wylapales, to ja dla Ciebie nadziei nie widzę. Mnie polska reprezentacja nie obchodzi, a co mówić o jakiejś innej xD

0

Problemy u somsiada? Ojoj xD

0

@kamilos1214 Np w Alab Laboratories gdzie robię badania najczęściej to wykupuje pakiet w necie jaki chce, a później w punkcie tylko pokazuje mój papierek który dostałem i tyle (elektroniczny z maila wystarczy). Więc możesz sobie to wygodnie zebrać w kupę w domu, chyba nawet opłacić można na miejscu, ale pewności nie mam.

0

@tristan87 dlatego nie ma gorszych podludzi niż politycy. Politycy na szubienicy!

10

@4Fabregas4 aż tak potrzebujesz tego poklepanie po plecach, że miałeś rację? Spoko.
Myliłem się co do Romeu, liczyłem na niego - okazało się, że byłem w błędzie. Nie pisałem tego do Ciebie, ale potrzebujesz atencji to łap;)

0

@Who_you_mam na samą myśl w mojej głowie rozbrzmiała wuwuzela xD

1

@JimMorrisonFCB niestety bez szans szczerze mówiąc, sam mam i7 z 2015r (wtedy kupiona, więc może i model z 2014r) i już jest przepaść, więc u Ciebie pewnie niewiele lepiej. Zakładając sensowna ilość lig i inne ustawienia - nie zakładam kombinowania po linii najmniejszego oporu, bo wtedy wiadomo że coś się wymyśli może xd

Też się przymierzam do zakupu nowego sprzętu, ale jakoś boli rzucić ponad 7k, a sprzęt poniżej nie posłuży mi 5+ lat jak poprzedni :/

1

@Ilo mnie jako kibica obchodzi fakt, że kolejny piłkarz potwierdza arabskie zachowania działaczy PSG.

0

@macio_944 że Ci się chce dopatrywać polityki na każdym kroku, odetchnij troszkę :D

0

W sumie z jednej strony cieszę się, że w zamiast oglądać mecz będziemy w tym włamywać się do domu burmistrza. Przynajmniej człowiek nie będzie się denerwował przy potencjalnym thrillerze.

Uwielbiam papierowe RPGi.

0

@DamianBarcaCule parkowej pić znowu nie będę :/

5

@jacobFCB biali hetero są dumni cały czas, reszta potrzebuje do tego święta xd

2

@RosjaninBut dawcy organów też są potrzebni - grunt by mieli podpisane odpowiednie papiery przed wejściem na motocykl :v

0

@Kazragore odnośnie samego pada to tak, adaptacyjne triggery to majstersztyk. Taki Death Stranding dzięki temu staje się zupełnie inną grą. Jeśli tytuł wykorzystuje pada w dobry sposób to doświadczenia są super. Returnal jest też dobrym przykładem - inny rodzaj strzelania w zależności czy wciśniesz lekko czy mocno.
Czy dla samego pada kupować PS? Nie. Czy ten pad jest dodatkowym atutem? Zdecydowanie.

Na PC nie wiem jak działa, nie parowalrm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?