Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro konsystencję kału to mają komentarze nazywające kogoś debilem - przynosisz kafejkowy syf tutaj :D
0
@maroon a więcej faktów w "Faktach po faktach", zaraz po wieczornych "Faktach"
3
@Comentateiro akurat łatkę "bezczelność" przykleilbym niektórym wypowiedziom cytowanego denata - w jego ustach to słowo brzmi śmiesznie :D
1
@sen pliki .cda to tylko indeksy utworów, które znajdują się na płycie - dlatego sam plik .cda nie działa bez płyty.
Spróbuj poszukać konwertera .cda do .MP3 na przykład, albo innego popularnego formatu. Bez konwersji inaczej nie dasz rady - to punkt wyjściowy.
5
Czyli umowa już w przyszłym tygodniu? :D
1
@tadzik447 Tadzik wychyla łeb z kanałów żeby złomować ludzi - i nie musi do tego używać włazu studzienki kanalizacyjnej. Klasa :D
0
@macio_944 ilość THC nie jest aż tak kluczowa - decyduje ona ile tematu musisz przyjąć by osiągnąć haj. Oczywiście dopóki nie schodzi to do jakichś 10%, wtedy już różnica się robi. Bardziej mam na myśli popularny zakres 18-22%. Nie różni się on wiele od tego z holenderskich coffikow.
A to jaki to będzie haj, jak mocny i o jakiej charakterystyce decydują terpeny - a o nich się mało mówi :D
Polecam o nich poczytać wybierając gatunek, zdecydowanie bardziej świadomego wyboru można dokonać :D
0
@barcelonaLM zostali sprowokowani ciszą i spokojem :v
Chociaż z angielskimi kibicami to w sumie różnie bywa xD
4
Komentarz usunięty
0
@Azi nope, nie udaje - większość moich wpisów jest niepoważna, rzadko udzielam się na serio.
Żart był słaby? Zgodzę się. Ale tego co mi wciskasz nie zaakceptuje
0
@Azi ja się chyba poddaje w pisanie tutaj, zawsze ktoś wszystko dosłownie weźmie...
Niewazne jak absurdalne coś będzie - przyjdzie jakiś Jasiu i będzie się upierał, że to prawda i ktoś tak faktycznie myśli xD
Wiemy dokładnie, że to był wypadek - jedyne co boli to brak przeprosin/stanowiska strony Ukraińskiej w tej sytuacji. No ale przeprosiny od Chochoła? Gdzie tam :D
3
@Barcanajlepszyteam tylko rosyjskich - zagubione ukraińskie rakiety już mogą w nas uderzać :D
0
@KrychaFCB chirurg przygotowujący się do operacji, Indie 2124, koloryzowane
5
@Safrani rolnik to wie jak sobie radzić z chwastami
1
@Lucerfi pierwsza wizyta telefonicznie - wniosek składa się przez stronę. 200zl.
Moja była dość szybka - kilka pytań dlaczego potrzebuje, etc. Klasyka gatunku. Wtedy wpada 1. recepta.
Kolejne wyglądają tak, że najpierw na stronie klikasz krótki formularz - imię, nazwisko, telefon, email. Do tego masz kilka najpopularniejszych odmian do wyboru od razu , żeby sobie zaznaczyć. Ewentualnie w polu komentarza piszesz co i ile potrzebujesz.
Następne kroki chyba zależą od stażu :D Na początku po wniosku był telefon - max po kilku godzinach. Jeśli napisać do niego SMSa albo zadzwonić to można czasami nawet od ręki, ale wiadomo jak to człowiek może być czasami zajęty. Potrafił do mnie o 22 zadzwonić i wystawić receptę. Wtedy mówi żeby przesłać pieniądze (ja robię blik na nr telefonu). Po tym wystawia receptę (raz musiałem się przypomnieć, uciekło mu z głowy, ale nie było problemu, przeprosił). Obecnie po max paru godzinach dostaje tylko smsa z powiadomieniem, że mam receptę. Wtedy przesylam pieniądze i tyle (raz też się zapomniałem, po 3 dniach coś mnie tknęło sprawdzić - ale pan doktor się nie upominał, chyba nie zauważył :D)
Także mam bardzo dobre doświadczenia. Cena wizyty po receptę nie jest najniższa, ale szczerze mówiąc nigdzie poniżej 100 nie widziałem, a gość jest naprawdę super i uważam, że warto.
1
@MysticCat od posiadania do handlu w zarzutach daleko nie jest xD
1
@Lucerfi Cannatherapy, 150zl, ale można poprosić o większą ilość (przynajmniej później xd) - wziąć 2x więcej niż trzeba i wyjdzie za pół ceny
15g to norma, 20 było bez problemu, o 30 bym poprosił to też bym dostał :D
P.s. 60zl/g to norma, ulicznik po 50 już od dawna chodził :D
0
@Blantozaur zabrzmialem jak stary zgred, którym obiecałem sobie lata temu, że nie zostanę xD
0
@MichuZ44 ludzie mają zbyt wygodne życia, brakuje im problemów i zmartwień więc sobie je tworzą. Na wielu płaszczyznach widać, ze ludziom od wygody się w dupach przewraca
7
@Arden a teraz niech w górę pobiegnie cwaniak
0
@tadzik447 no właśnie to jest cudowność sytuacji, w której się znajdujemy - nie ma decyzji, po której podjęciu powiesz "dobrze zrobiłem". Duży wstyd albo mały wstyd, to jest max jaki możemy dostać.
Dlatego dobry polityk to zimny polityk :>
0
@pikass14 tak jak ktoś wcześniej sugerował, możesz "odgadnąć" adres IP drugiego routera.
Do ostatniej liczby w adresie dodaj 1, np zamiast 192.168.0.1 użyj 192.168.0.2 (ewentualnie kilka kolejnych). DHCP nadaje adresy domyślnie po kolei kolejnym urządzeniom (nie zawsze, są różne zasady dzielenia adresów na podsieci, ale chyba domyślnie to nigdy nie jest włączone). Zgaduje, że router może dostać jeden z pierwszych adresów z puli.
W przeciwnym wypadku ipconfig --all
Flaga --all jest kluczowa , aby dostać więcej informacji (ewentualnie trochę inna nazwa flagi, ale googlujac tak znajdziesz odpowiednią jeśli się tutaj mylę)
1
@pikass14 twój główny jest gatewayem, którego adres IP z pudełka jest tym, po którym połączysz się do niego po kablu. Jednak wpinając kolejny router, on dostaje swój adres w sieci przez DHCP i będzie inny niż "domyślny".
Sprawdź jaki adres IP w Twojej sieci ma drugi router i voila :D
P.s chooya się znam na więcej niż 1 routerze, ale to podpowiada logika i szczątkowa wiedza o sieciach xd
3
@Popitek12 Makłowicz. Może i nie jest sportowcem, ale jest zajebisty i zasługuje by być top1 w każdym rankingu
1
@NeroTFP1 oo, to teraz ciekawostkę sprzedałeś - nigdy o tym nie słyszałem, nawet na lekcji polskiego nie kojarzę tego tłumaczenia. Dzięki! :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichuZ44 jak dobrze, że wychowywałem się na początku internetu kiedy człowiek miał okazję nauczyć się, że wpisy tam to często trolle. Takie osoby nie piszą co myślą - piszą to co wywoła emocje.
Czy fajnie by było gdyby to zniknęło? Byłoby.
Czy tak się stanie? Bez szans.
Ludzie byli, są i będą wredni.
Jeśli nie możesz zmienić sytuacji to możesz zmienić swoje podejście do niej.
Może słówko "gwałt" powinno być ocenzurowane, wtedy nie będzie gorszyć takich ludzi - dla was to jedyne rozwiązanie XD
10
Od UNICEF do firmy kryminalistów ściganych przez Interpol. Nieźle nam się Barcelona "rozwinęła".
Wyolbrzymienie intencjonalne, wiem że tego się nie porównuje 1:1 :)
0
@CaseFarmall 10tka jest tak ciężka, że tutaj trzeba brać pod uwagę efekty relatywistyczne :/
0
@tristan87 czy numer o takiej wadze może unieść taki młodzik?