1

@Culer9002 mamy jakies 4 miliardy lat jeszcze. Sporo tego czasu zostało, aby Barca zdążyła zaliczyć jeszcze kilka grubszych wpadek w LM xD

2

@MesQueUnClub96 tyle gadają, że kibice Barcy mają kompleksy względem realu, dlatego ciągle o nim mówimy.
Ale oni sami lgną na stronę odwiecznego wroga którym gardzą, aby tam dyskutować xD
Co za hipokryzja, jej poziom jest odwrotnie proporcjonalny do ich inteligencji.
Z resztą, mając taką stronę sam nie wracałbym "do domu" tylko wolałbym do "somsiada" xD

0

Komentarz usunięty

0

@mekston 06/07 i 07/08 to były tak bogate w sukcesy sezony, że 90% obecnych kibiców na pewno wtedy dołączyła do grona Cules :D
To tylko zabawna uwaga, nie zaprzeczam Twojemu argumentowi - zaznaczam dla jasności :D

0

@DIPENSE chyba nie bez powodu jeden trzyma się kurczowo drugiego xD

3

Laporta niech już nie pije... Ani nie je, bo bebech też mu wywaliło

0

@Mow_mi_Douglas realizator nie pokazał kartki dla męczennika. Tez myślałem że mu się upiekło i sprawdzałem od razu w internetach

1

@IronSanHybrid to nawet ruchu nie potrzeba za bardzo, tylko swiadomie podchodzić do diety... OK, facet ma łatwiej pod tym kątem, ale zasada nadal pozostaje ta sama - mniej jeść niż się spala.
Robiąc tylko spacery z psem, pracując przy komputerze, zgubiłem 20kg poprawiając swoje nawyki - dalej było smażone, dalej bywały "oszukane dni", ale na codzien zmieniła się ilość cukru, węgli i podjadania. Ot cały sekret...
A na zimę człowiek te 20kg odzyskał, bo znów zaczął żreć xD

0

@kaczor14 w LaLiga nigdy nie było XD

1

Jeszcze kilka godzin do ostatniej okazji na upokorzenie się w tym sezonie i można pracować nad wymówkami na kolejny :v

0

@FCB_dimiC z ich mentalem i klepaniem po plecach sezon już się skończył, po tym ciężko liczyć na podniesiona głowę :|

0

@PIWOSZ89 następnym razem jak sięgniesz po miód to przeproś pszczółki, obraziłeś je teraz srogo :/

0

@Rl9k1nG cytowałem po prostu jeden z argumentów omawianej osoby - do niej proszę skierować to pytanie :D
Ciężko coś więcej dodać w takim temacie - poza tym, że chyba troszkę poprawę widać. Jest jak jest, ale docenić to co dobre też trzeba :D

3

@Rl9k1nG ale wiesz, że Einstein też miał dysleksje?

1

@IronSanHybrid po karnym wyłączyłem telewizor i stwierdziłem, że idę na kompie pograć.
Na kompie tak wyszło, że jednak odpaliłem strumyk i gdzieś człowiek wciąż trzyma się nadziei ... Niby tyle człowiek na nich przeklina, ale po wielu latach razem można trzasnąć drzwiami przy kłótni, jednak zaraz się wraca :D

0

@Kgorecki2500 kulturalnie oznajmiają, że przyp****olą :D

2

Jak dwie laski będą się łapać za piersi to nikt nie widzi z tym problemu, bo one chcą się wyszaleć i poeksperymentować.
Ale jak ty złapiesz kumpla za mosznę i delikatnie zaczniesz masować mu jego jędrne i nabrzmiałe jajka to nagle wszystkim odwala.
Nienawidzę pogrzebów.

1

@HighestInTheRoom bo na PS5 nie można pograć w to co na PS4.
30fps? Nie, dziękuję, wolę normalne warunki gry

6

@Antimadridista_WR winni są i rodzice i ten idiota. Rodzice stworzyli dla niego niebezpieczne warunki - kto swiezemu kierowcy daje do dyspozycji tak mocne auto.... Powinni wprowadzić ograniczenia typu max X koni mechanicznych albo X pojemność silnika przez X lat od zdania prawo jazdy. Dopiero po nabraniu doświadczenia powinno się mieć możliwość wsiadania do mocniejszych maszyn.
Głupoty to nie wyeliminuje, ale zminimalizuje ilość idiotów w zbyt szybkich autach.

14

@4drian0 500zl na zakupy nie jest takie nierealne - odnowić większość chemii w domu, jedzonko na tydzień, jakieś pierdoły i nagle na rachunku piękna kwota się zbiera... Straszne z jednej strony...

3

@AFA nie widzę, a mam La Rambla VIP, które miało zawierać wszystko co ma premium + dodatkowe bajery :/
Oszukali mnie

0

@LukaszFan polscy rycerze ortalionu przywalili się do pracującego Ukra. Typ sprzedał mu strzała z partyzanta jak dobrze pamiętam, taki honorowy seba.
Patusy do wora.

0

@tristan87 że ktoś na LR jest już pijany i nie są to osoby z dyskusji xD

0

@BorzyKrzys Izrael vs Palestyna, czyli terroryści vs terroryści.

1

@Kitek1640 na pewno więcej niż 5

2

@slayer przeczytanie nagłówka zajęło Ci sekundę Twojego czasu. W tym momencie miałeś dwie opcje: scrollowac dalej i w efekcie zmarnować sekundę swojego czasu oraz wykonać jeden mały gest palcem albo pisać komentarze, czytać odpowiedzi i prowadzić dyskusje w poście, który Cię nie interesuje i w efekcie zmarnować 15 minut swojego czasu oraz naklikac się w klawiaturę.
Wybrałeś dyskusje, która nic nie wniosła (poznaliśmy Twoja opinię, która raczej nikogo nie obchodzi), więc jeśli przeszkadzają Ci posty nic nie wnoszące do portalu, to dlaczego nie przeszkadza Ci pisanie komentarzy, które nic nie wnoszą do portalu?

0

@clyde człowiek już ma dość tych Ukrow. Tak jak ich wspierałem, tak teraz słysząc ten język na ulicy to mnie skręca. Większość to pieprzone nieroby. Z resztą ukr to praktycznie ruski, ta sama dzicz.
Niech UPAdlina zabiera ich do siebie

3

@Safrani i to jest głos rozsądku, do tego w przeciwieństwie do rozmówcy poparte jakimś doświadczeniem życiowym i argumentami innymi niż własna opinia.
Podpisuję się pod tym, przyjemnie było to czytać :D

0

@FcPortoFan1999 zgadzam się. Tym bardziej, że rozmowy o polityce dotyczą narzekania, skandali czy kradzieży. To same negatywne emocje. Osobiście nie jestem w stanie tyle tego trawić, człowiek ma dość. A taki dzień odpoczynku od tego cyrku jest jak znalazł. Także wesołych, spokojnych i bez negatywnych emocji świąt! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?