1

@michal26 10.01, a jak u Ciebie? :Do

Też nie lubię dużych imprez , zwłaszcza gdy nie znam większości ludzi. Dopiero alkohol pomaga trochę xd
Ale jak już czlowiek się wkręci to jest nienajgorzej - ale wciąż gorzej niż na domówce :D

2

@michal26 styczeń 94', najlepszy rocznik :D
Mi też w styczniu pęka 30stka i wolę sobie na spokojnie w domu, ewentualnie zaprosić kilku znajomych jak nie mają planów.
Na studiach jeszcze te sylwestry ekipa potrafiła robić, np kilka lat temu był motyw lat 20tych XX wieku. Klimacik sztos jak każdy przebrany :D
A teraz to panie, daj pan spokój, lepiej w domku :D

1

@Popitek12 ja siebie samego

1

@michal26 w sklepie kupię Jordany, ale nie Jamesy. Teraz już wiemy który jest większy xD

1

@Bykunn Pewex, to tylko prymitywny podsmiechujek z poziomu inteligencji zawartego w tworzonych opowieściach :D
Ale też o tym myślałem, jakiś scenariusz adepta reżyserii kina akcji xd

2

@Bykunn inteligencja?

0

@Sulimo jakiś pomysł na drink czy klasyka kieliszki? Szukałem weny z czym go można wymieszać :D

0

@MESSIah16 w tych latach nie było mnie nawet w planach, ale też lubię sobie czasami odpalić playlistę hitów z lat 70/80/90 i jednak ta muzyka ma w sobie to coś :D

0

@MarcelNJ11 100 lat stryczka

1

@Rastafarnianin z jednej strony zazdroszczę, że czuje tę magię świąt. Czasami sam tęsknię za czasami gówniarza, gdy ten okres był magiczny. Nie chodzi o religie, ale tradycje i klimat. Wciąż święta to coś innego, nie to samo co kiedyś, ale jednak. Nawet nie wierząc to ze względu na całą otoczkę taka odmiana od codzienności jest przyjemna, szkoda że nie tak intensywnie jak kiedyś.

1

@MesQueUnClub96 wiem, że pomocy nie oczekujesz tylko raczej pogłaskania po główce i powiedzenia że jesteś super. Albo znalezienia kogoś kto tak samo się użala.
To jest internet, jak nie jesteś gotów na chamskie i bezczelne komentarze to ciężko Ci będzie w nim funkcjonować.
Ja Cię po główce głaskać nie chce, ale jeśli publikujesz takie treści to otwierasz mi furtkę i zapraszasz mnie do podzielenia się co o tym myślę. A że to nie jest przyjemne to cóż. Trzymam się ram kulturalnej dyskusji, choć fiołkami moja wypowiedź nie pachnie.
"Nie pozdrawiam", damn :D

0

@Sinirsey teraz będę pił jeszcze mocniej

3

@MarioVeB! Zgadzam się, to trochę jak laska wrzucając zdjęcie do sieci z podpisem "ale brzydko wyszłam" czekając na komentarze, które będą temu zaprzeczać aby tylko dostać trochę atencji i komplementów. Jak on sam siebie tak postrzega to tym bardziej inni będą go tak widzieć, więc finalnie zostanie tym za kogo się uważa.
Życie to nie je bajka, ale jak się nie lubi tego co jest to trzeba siebie zmienić. No ale lepiej pożalić się randomom w internecie, na pewno to pomoże. Buu huu

0

@Nazio_87 od kiedy można narkotyki kupić w aptece na receptę? :D

1

@HighestInTheRoom wszystko jest dla ludzi, ale jak się nie zna umiaru to nic dobrego z tego nie będzie.
Reset czasami też jest dobry, ale tylko w gronie osób, które wiemy jak się zachowują, aby uniknąć burd, kłótni i przypalu, a do tego każdy zajmie się każdym.

0

@Cotutajsiedzieje To pewnie przez stres związany z migracją, biedny inżynier :v

0

@pt9 lepiej wiadomości niż twory typu fama mma xd

0

@karci0 dzieciaki pójdą na studia to jeszcze o urojonych będą im gadać

0

@Radzio_94 W szkołach będą uczyć cyfr arabskich

2

Sergi Roberto pudruje trupa. Nigdy nie sądziłem, że takie stwierdzenie może paść.

2

@barcanawieki @CN is my home @Coutinho007 A kojarzycie na co zwracać uwagę przy zakupie takiego ekspresu? :D
Wiem tyle, że ma mielić ziarna. Robiłem z ciekawości rundkę po elektromarketach to jedyne różnice w opisać to moc i ciśnienie.
Nie robiłem jeszcze researchu, ale może nakierujecie :D

2

@BorzyKrzys chyba podświadomie tęsknią za łańcuchami na rękach XD

1

@JohnA tani smartfon? POCO M5. Ewentualnie M6. Jeśli coś ma działać dobrze poniżej 1000 to ciężko o lepszego kandydata niż POCO - niekoniecznie z serii M

3

@Faro to już raczej 5 cyfrowa kwota. Znajomy złożył za 9, ale na 4k to by mu nie wystarczyło , leciał na maxach w QHD i było git.

1

@NeroTFP1 jasne, dzięki za wyjaśnienie - zdecydowanie jestem bardziej "ścisłowcem" i z takimi tematami wymagającymi interpretacji to różni sobie radzę pod kątem przyswajania, ale dowiedziałem się czegoś nowego - dzięki! :D

6

@Kessie jak oddajecie auto z warsztatu to sprawdźcie czy katalizator jest nadal zamontowany

1

@NeroTFP1 a czy w przykładzie ze Świętym Mikołajem i tatą to jednak nie powinno być z dużej litery? Bo przebrał się za kogoś, a w tym kontekście odnosimy się do konkretnej osoby/postaci. W tym zdaniu tata nie jest Mikołajem, ale udaje kogoś, a wzmianka o tym kimś odnosi się do postaci, która jest pisana duża literą.
Z małej litery powinno chyba być coś w stylu "W tym roku tata jest świętym mikolajem"
Może bredzę, ale zawsze byłem średni w takie skrajne przypadki językowe xd

1

@kubix05 jadą, tylko szkoda że bez mapy do celu oraz po polnych, wyboistych drogach xD

1

@kuz podłączam się do pytania, chętnie poznam jakas markę xd

0

@esem91 Musk ostatnio narzekał, że ktoś kopnął piłkę w jego Teslę wysłana na orbitę Marsa i Starman za kierownicą się przestraszył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?