Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos tl;dr
0
@FCB_dimiC zlalismy ich jak Ukraina ruskich :v
1
@PatrykBarca po Realu się nie oczekuje stylu, nigdy go nie mieli.
Barcelona już tak, a to przyciągnęło wielu fanów.
Dlatego Barca musi grać też przyjemnie dla oka (nie zawsze wyjdzie, wiadomo, ale w ostatnich latach ładnych meczy to jak na lekarstwo)
4
Xavi i tak powie, że jest zadowolony z gry zespołu :v
5
@FcPortoFan1999 udają niedostępnych :v
0
@MesQueUnClub96 nie widzę specjalnej różnicy z czy bez :v
3
@Pressinho groszy jest tylko sprawdzian ze szlaczkuf
0
I ktoś nasikał na materac :v
0
@Safrani dzienna dawka martwych ludzi
0
@thorin odczytałes, że chodzi o Spotify? :D
2
@Deviler kilka razy, tylko raz musiałem kilka godzin czekać na klucz, a tak to zawsze były od razu. Konto steam dalej bez bana :D
15
@HighestInTheRoom gówno nie będzie kraftowe, tak jak burger nie może być kraftowy, bo słowo to odnosi się tylko do browarnictwa. Ale hipsterzy sącząc sojowe latte do wszystkiego bezmyślnie to słowo stosują xD
Przynajmniej dopóki słownik języka polskiego nie zostanie zaktualizowany.
Tak, jestem tym zabawnym podczas imprez
2
Czy z okazji urodzin Borka zostanie wypuszczona limitowana edycja nalepki na kibel?
0
@Popitek12 zależy który jest najbogatszy
0
@VamosRakieta zaciekawiles mnie więc zapytam dokładniej - masz na myśli też palenie na uboczu, odchodząc od ludzi, aby dym w nikogo nie leciał ani nikt nie musiał przez dymka przechodzić?
Zawsze się staram by nikogo nie było w odległości conajmniej kilku metrów, a idąc chodnikiem nie dymie gdy kogoś mijam.
Zdazylo się kogos nie zauważyć, więc musiałem przeprosić, jasne.
Staram się nie wadzić innym z moim nałogiem, ale może czegoś nie zauważam.
1
@AmigoBlancos bo tak uważa 90% La bamby (obliczone z wzoru Hajto).
5
@ranger3120 bo nie ma żadnych przełomów, od początku letniej kontrofensywy zdobyto może 2-3 średnio istotne miasta i tyle, nie udało się zrealizować żadnego większego celu. Teraz nadchodzi zima, więc ponownie wszystko stanie, Ruscy umocnią się jeszcze bardziej i na wiosnę / lato znów będzie progres jak podczas I WŚ po kilka metrów na dzień w tę i z powrotem.
Słabo to wygląda dla Ukraińców
0
@FCB_dimiC nie wiem czy są ludzie, którzy to biorą na poważnie. Bardziej to internetowy mem niż jakaś solidna akcja.
Listopad bez orzechów? Kto to słyszał :v
0
@Rewolucja123 kuffa, już przegrałem :/
0
@VamosRakieta ale tak wszystkich do jednego worka? Mój przyszły rak mnie wyebie, Ty już nie musisz :v
1
@PatrychoO to jak kupić ser pleśniowy i dziwić się, że śmierdzi :/
Ten typ tak ma (miał i będzie miał).
1
@Kengo fiu fiu, 10/10. Ta laska obok niego nawet też ujdzie
0
@Comentateiro nope
0
@VladaladaMuru Czechy są blisko :p
15
Wkłada kij w szprychy rowerka i się dziwi dlaczego upada
1
@Oskar00 gdyby babcia miała wąsy... Kolejny sezon gdzie w kluczowym momencie nie ma kluczowych zawodników. Jeden sezon to przypadek, kolejny z rzędu to już reguła...
0
@tbas Romeu by nadrobił
0
@Bobo25 w takim razie zazdroszczę i jeśli nigdy nie miałeś problemów to nie dziwię się, że jesteś zadowolony.
Moje doświadczenia są zgoła odmienne. Zawsze miałem problemy z c+ online, a klasyki gdzie jest największy ruch to tragedia po całości. Jeśli nie zaloguje się godzinę wcześniej to później się też nie uda i dobranoc. A nawet jeśli tak zrobię to gdy będę zmuszony zamknąć przeglądarkę/aplikacje to sesja wygasa i logować się muszę ponownie - z wiadomym skutkiem. Widzę ciasteczka, widzę cache, niby sesja jest zapisana, ale niestety wpada w petle prób logowania bez odpowiedzi z serwera i elo.
Używałem dwóch komputerów, telewizora, telefonu, do tego próby z internetem z telefonu jak i wifi z sieci domowej - wszędzie dętka na etapie logowania.
Coś robię źle? Jedyny mój błąd to ciągłe nabieranie się i pakowanie tam pieniędzy...
1
@Moderacja post o meczu na Canal+ zasługuje, żeby był zgłoszony jako scam. Promowanie platformy, na którą nie można wejść przez cały mecz, ale zapłacić już tak podchodzi pod czyste oszustwo. 20zl to nie jest majątek, ale jak człowiek płaci to oczekuje, że będzie mógł mecz obejrzeć legalnie, a nie finalnie kończyć na nielegalnych strumykach.
Nie jestem jedynym z tym problemem, zarówno w przeglądarce jak i na TV.
No ale jak człowiek zgłosi to dostanie bana, więc cóż :)
1
@Katalończyk 99 jedyne co pozostaje radosnego kibicom Barcy to sukcesy indywidualne byłych ich piłkarzy