0

@Bobo25 chwalisz się tym jakby to było Twoje największe osiągnięcie życiowe. Gratulacje. Chcesz jakąś nagrodę czy co?

1

@jaras121 tylko jej stanowisko było takie, że nie chodzi o hajs tylko sprawiedliwośc. Teraz jednak zmiana frontu. Więc dlaczego nie mogło być tak, że sama chętnie poszła z nim do łazienki zrobić wiadomo co, a później zaczęła zgrywać ofiarę? Jaką masz pewność, że taka nie była prawda?

0

@fc20barca patrząc na ostatnie występy i ilość kontuzji to oby ta piątka nie była w naszej siatce...

1

@Mezocyklon87 "każdego innego" to spore naciągnięcie, w historii mamy mase gatunków, które wyginęły a jakoś wszystko się nie zawaliło :D
Ale tak, rozumiem sedno - czasami jeden gatunek potrafi pociągnąć za sobą wiele innych.

1

@Kidd fakt, to co pozostawimy w postaci odpadów nuklearnych mogłoby znacznie wyniszczyć życie na planecie. Jednak czy mamy pewność, że to co przeżyje nie dostosuje się do nowych warunków? W Czarnobylu pomimo skażenia terenu natura jakoś funkcjonuje. OK, sporo zostało przez ludzi "przyglaskane" poprzez oczyszczanie w miarę możliwości, ale nadal - ze zniknięciem czlowieka w parze poszłoby wiele innych gatunków, ale czy Ziemia zostałaby całkowicie jałowa? Nie sądzę (nie znam się, ale się wypowiem :D ).

0

@HighestInTheRoom w co drugiej żabce pracuje ładniejsza babka niż te, które wy tutaj rzucacie - wymuskane fotoszopem z masą botoksu i interwencji plastycznych :D

1

Komentarz usunięty

0

@LionelM95 Jak już to tylko LGB. Reszta, czyli TQ+ to już jakieś pokemony z najnowszej generacji.

4

@LionelM95 z jednej strony nie stałoby się nic - planeta by sobie poradziła, nawet by to jej wyszło na lepsze. Z perspektywy wszechświata i tak jesteśmy nic nieznaczącym pyłem na jednej z miliardów planet w jednej z miliardów galaktyk.
Ale z drugiej strony, jesteśmy kosmicznym pyłem, który uzyskał samoświadomość i możliwość badania tego wszystkiego co go otacza. Jesteśmy wszechświatem, który odkrywa sam siebie. Powstaliśmy z tego, co pozostawiły po sobie pierwsze umierające gwiazdy z początków wszechświata. Być może jesteśmy unikalni. Idiotyzmem byłoby, gdybyśmy sami siebie zniszczyli.

0

@Herato oczywiście :D 7 z przodu będzie dość szybko

0

@HighestInTheRoom pff, dla RKS Huwdu mogą korki czyścić!

0

@draxidox ciekawe jakie tematy teraz podbiją gorące :D

0

@FCKubanczyk89 Liga Legend. Do tej pory mam uraz psychiczny :v

13

@damiano996 morze jest głębokie i szerokie :D

4

@Popitek12 eutanazja

3

@Vampir707 Gdybyś zarabiał na życie komedią to padłbyś z głodu

14

Komentarz usunięty

1

@Rifek przede wszystkim nie korzystać z propozycji sklepu - tak jak napisali poprzednicy. Nie będzie tak, ze złoża coś coś nie będzie działać. Ale jak sprzęt ma być jak najlepszy to lepiej napisać na jakimś forum z prośbą o sugestie (np. pcLab, benchmark), napisać jaki budżet i do czego ma komp służyć. Wyjdzie zdecydowanie lepiej niż to co zaproponują w sklepie. Wydajność będzie znacznie lepsza.
Fakt, można trafić też na dobre gotowce albo dobre propozycje, ale jak się człowiek nie zna to nie pozna.

1

@MesQueUnClub96 tunak tunak tun

6

Ciekawe czy Pique będzie trochę jak Beckham, czyli piłkarz wybitny, a biznesmen jeszcze lepszy

2

@koksik2700 a co myślisz o przypadku, w którym para inwestuje sporo w antykoncepcję, aby uniknąć ciąży (nie mówię o prezerwatywach, bo to środek krótkoterminowy) typu wkładki czy tabletki, a mimo to trafia się ten 0.1% szansy na wpadkę i ciąża się pojawia? Nie zawsze zauważy się to w ciągu 72h więc na tabletke po może być za późno.
Czy w takim przypadku, gdy można łatwo udowodnić stosowanie antykoncepcji aborcja w ciągu kilku pierwszych tygodni (nawet nie 12 a mniej) byłaby według Ciebie OK? W końcu nie zastępowała by antykoncepcji, bo taka była stosowana. Tylko żadna nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa.
Szczerze pytam co myślisz o takiej sytuacji :D

4

@FutbolFan to przecież Czarny Stig z Top Gear

2

@Comentateiro nie no, święta się zaczynają jak w reklamach rusza ciężarówka coca coli

0

@FanBarcYxD nie, nie biorę :D

1

Xavi pijany odbija się od ściany

0

@Dankho94isback ale napisałeś o zachowaniu takiej ciąży - to jest część, z którą się zgadzam i którą napisałeś. Według mnie bestialstwem jest zmuszanie kobiety po takim doświadczeniu, aby jeszcze wiele miesięcy dzień w dzień przypominała sobie o tym wydarzeniu. Jak ofiara może pójść dalej kiedy nie może odciąć się od przeszłości?
A do tego oddanie dziecka do adopcji też jest doświadczeniem, które odciska piętno na rodzicach, zwłaszcza matce.
Także o ile mientusek wyszedł do przodu z interpretacją, tak moje uwagi uważam za zgodne z tym co napisałeś.
Mam nadzieję, że powyższy opis oddaje moje stanowisko. Zdecydowanie jest bardziej konkretny niż polajkowanie komentarza, więc teraz możemy mieć grunt do dyskusji.

0

@Dankho94isback umiem czytać. Znam tez podstawy logiki. Jeśli jesteś przeciwnikiem A, to musisz poprzeć B (rodzić, albo nie rodzić, jedno z dwóch musi się wydarzyć). W takim wypadku popierasz rodzenie.
Chyba, że jest jakiś magiczny scenariusz C? Jeśli tak to przytocz go, logika nie obejmuje jasnowidzenia ;)

7

@Eric_Abidal_22 Nie przetłumaczysz. U nas jest ten sam scenariusz - moja kobieta boi się w Polsce zajść w ciążę między innymi z powodu jaki przytoczyłes. Co mi z tego, że wygram w sądzie sprawę o zaniedbanie ze strony lekarza, to życia nie przywróci. Ale ślepa wiara w prawo przysłania rzeczywistość.
Dzieci nie chcemy mieć, robimy wszystko żeby się zabezpieczyć - tylko nie ma metody dającej 100% pewności. 99.9% przy tak poważnym temacie to wciąż ryzyko, które trzeba mieć pod uwagą.
Dlatego też popieram szerszy dostęp do aborcji. Nie na życzenie jako środek antykoncepcji tylko np dla osób, które stosują antykoncepcję, która zawiodła (tabletki czy wkładki dla kobiet można przecież łatwo udowodnić, prezerwatywy już nie więc je można wykluczyć z takich przypadków)

3

@Dankho94isback a to dopiero początek jego zalet

1

@ObiwanKenobi za takie bestialskie zachowanie powinna być kara 100 lat stryczka. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?