2

@Kgorecki2500 ewentualnie rytualne sudoku? xD

0

@heniek1981 i już nie ma aktualizacji :D
Redaktorzy też ludzie, można pić alkohol będąc redaktorem, ale trzeba wstawać rano i wrzucać artykuly. Na tym polega odpowiedzialność :D

0

Aktualizacja niby o 9:11, a nic nowego nie ma :D

0

@Lukikiki keczup? Majonez? Kuffa, toć do pasztetu musztarda jest najlepsza :D

1

@Kgorecki2500 wciąga to strasznie. Ale rodzina ma ułatwione zadanie przy kupowaniu prezentu na święta i urodziny (blisko siebie więc jeden większy :D)
Wystarczy, by to był temat kosmosu i mam zajawkę jak dziecko :D
Rakieta Saturn V, stacja kosmiczna ISS, Prom Kosmiczny Discovery, Lądownik Ksiezycowy. Kolekcja rośnie powoli :D

3

@MesQueUnClub96 bólu pleców :v

0

@Criss18Barca obudzenie się rano

0

@Niente nawet nie wiem jak to skomentować, podludzie....

0

@Niente to jest obrzydliwe, że tak działa policja...

0

@Borneo napisz poprawnie, wtedy przeczytam

2

@RafiVeB widzisz gościa? Do Einsteina się porównuje XD
Widziałeś w Szczególnej lub Ogólnej Teorii Względności jakieś błędy ortograficzne? Ja nie słyszałem o żadnych xD

1

@Borneo w dobie automatycznej poprawy gramatyki i ortografii przez słowniki Ty dalej popełniasz błędy. Nawet się nie starasz i przestań się tym zasłaniać, bo wychodzisz na tym jeszcze gorzej

1

@RafiVeB nie ma sensu, pewnie nawet nie zrozumie co do niego piszesz, to zbyt poprawna polszczyzna :D

1

@kamyk_23 brakuje jeszcze tylko żółtych napisów dla pełnej wiarygodności.
Tym bardziej chętnie pójdę oddać krew gdy tylko mi ponownie pozwolą ;)
A ostatni telefon z prośbą o oddanie krwi to pewnie od Morawieckiego dostałem, żeby mógł część mnie do Włoch sprzedać XD

0

@Comentateiro wyjęte z kontekstu? Chyba sobie jaja robisz. Wszystkie sceny pasują do jednego kontekstu. Chyba, że ten film to zbiór fikołków i zmian narracji od sceny do sceny i wypuszczono tylko urywki jednej ze stron - wtedy tak, błędnie zalozylbym, że cały film taki jest. Tylko teraz pytanie dlaczego nie pokazano urywków, które miałyby przeczyć tym wypuszczonym dotychczas? Wygląda to na celowe budowanie nastrojów względem tego filmu.

Za nazywanie mnie propagandysta już mi się odechciewa z Tobą rozmawiać, bo to jest dziecinne i nie wiedząc o mnie nic już mnie szufladkujesz. Tylko dlatego, że mam swoje zdanie - MOJE. Nie obchodzi mnie co mówi większość. Nie mogę dojść na własną rękę do wniosków, które podziela duża część społeczeństwa? Czy myślenie jest zarezerwowane dla rasy nadludzi, za którą uważasz siebie? Bo bije od Ciebie potworna pogarda do ludzi o odmiennym zdaniu.

A dlaczego analogia jest zła? Czy za błąd rzeczowy na wypracowaniu Twoja praca nie zostanie przekreślona? Nawet jej analizować nie będą. Nie pamiętasz już?
W ten sam sposób dla mnie ten film jest przekreslonym ściekiem ze względu na rażące kłamstwa w scenach, które widziałem.

Znalazł się wieszcz, który będzie mówił co komu wolno, a czego nie, obrażając każdego wokół XD

Kończę tę rozmowę, bo tylko obrażać zaczynasz coraz bardziej. Jak typowy PiS'owiec, jak typowy PO'wiec, jak typowy wytresowany piesek, jak to nazwałeś innych ;)

0

@PawkoFCB zmień wtedy odświeżanie monitora na 60hz. Ewentualnie spróbuj z 120hz - tutaj nie jestem pewny ale mogłoby działać. FPSy i Herce lubią swoje wielokrotności.

Po skończeniu rozgrywki wróć do 144hz ;) Prawdopodobnie możesz zapisać sobie profile aby wygodnie zmieniać ustawienia.

4

@Comentateiro "nie masz prawa" - no pięknie wytresowany piesek, który mówi co komu wolno ;) Poznajesz kto tak pisał? Tak, Ty - w ten sposób atakujesz innych więc ja mogę tak samo.

Wracając do merytoryki - oceniam to co widziałem. Sceny zaprezentowane są czystą propagandą. I są dla mnie tak obrzydliwe, że cały film oceniam przez ten pryzmat.
Jak już przytaczasz szkołę - to przypomnij sobie co dostaniesz za wypracowanie gdy popełnisz błąd rzeczowy. Jedno złe zdanie przekreśli całą pracę. Tak jak te kilka scen przekreśla cały film.
Twoja analogia ;)

Ja mogę się błaźnic, ale w takim wypadku Ty jesteś całym cyrkiem.

5

@Comentateiro Nie mam prawa wyrobić sobie opinii na podstawie fragmentów filmu? I kto tu komu mówi co wolno a czego nie, szczyt hipokryzji XD
Jestem wolnym człowiekiem i mogę osobiście uznać coś za ściek na podstawie moich prywatnych powodow. Takim powodem jest sposób przedstawienia fałszu jako prawdy - czyli propaganda w pełnej krasie. Czy po zobaczeniu całości mogę zmienić zdanie? Mogę. Czy obejrzę? Raczej nie.

Nie jestem zawodowym krytykiem, nie muszę być obiektywny. Mogę stwierdzić, że Hans Zimmer robi słaba muzykę do filmów i co? Nie mam do tego prawa? Mogę, to moj gust. Może mi nie podobać się coś co dla mnie kompletnie przekreśli dany twór. Zabronisz mi posiadania opinii?

Tak krzyczysz na innych, a wcale się nie różnisz od większości - wydaje Ci się, że jesteś lepszy od nas, a masz ego jak Ronaldo z La Rambli.

Zaznaczę, nie oceniam wartości artystycznej filmu, oceniam przekaz jaki z niego płynie i widać to już po kilku urywkach. Tyle jest wystarczające aby zauważyć o co ma w tym wszystkim chodzić.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam cieplutko.

11

@fenix1983 "Ciekawe ile osób z tej strony z sloganem z Murem za Mundurem chętnie tam pojedzie i będzie przepędzać dzieci za granice bez ubrań, głodne"
Ja bardzo chętnie i to za darmo ;)
Dzieci tam prawie nie ma, chyba że 30letnie chłopy, lekarze i inżynierzy też podchodzą pod "dziecko". Niemniej gdybym miał wolne to z przyjemnością kazałbym wypier.... nielegalnym imigrantom :D

1

@michal26 ja tam wciąż śledzę 2 kanały na YT, które rzucają zweryfikowane info i w samej wojnie trzymam za nich kciuki, ale tak jak mówisz - Ukraińcy zaczęli irytować i coraz mniej mnie to interesuje. Kolejne porażki ruskich cieszą, liczę że ich całkowicie wyczyszczą z Krymu, Chersonia czy Zaporożnii (Donbas to może być grubsza kwestia, ale też na to liczę). Ale to tyle. Później niech się walą na cyce

4

@Deviler pracuje przy kompie, badali mi wzrok. Dostałem całe pomazane okulary do czytania jakiegoś gówna. Ciągle popełniałem błędy bo nie mogłem nic odczytać.
Lekarz pytał mnie tak długo aż odpowiedziałem poprawnie.
Orzeczenie: wszystko super.
Do tego na gościa czekaliśmy godzine zanim pojawił się w pracy, a po 10 minutach zniknął na kolejne pół godziny.

POLMED Olsztyn - jak ja was kuffa nienawidzę...

Wzrok sprawdzam prywatnie, bo od ekranu w końcu mi się zepsuje więc wolę to badać XD

0

@zodiak_10 nie nudzi wam się? :D

2

@korn234 jak płacisz nie wiadomo komu za nielegalne!!!! przekroczenie granicy to możesz liczyć się z tym, że ten ktoś będzie miał cię i twoje zdrowie głęboko w poważaniu. Na zdrowy rozsądek coś nielegalnego, zagrażające bezpieczeństwu innego państwa może skutkować utrata życia lub zdrowia.
Życie to nie jest bajka i jak ktoś uwierzył w niestworzone historię to sorry, sam sobie winien.

P.s. te cyferki to czym poparte?

1

@macio_944 a odsyłaj - średnio mnie obchodzą wartości artystyczne kiedy materiał jest czysto propagandowy. Coś takiego kompletnie dyskwalifikuje dane dzieło. Od początku było wiadomo jaki tam będzie przekaz, a teraz na własne oczy to widzimy. Finito.

2

Komentarz usunięty

3

@Kidd nie tyle akceptacja zdrady (chociaż czy to zdrada jeśli obie strony się na to godzą?), ale to jest coś jak fetysz - ci goście lubią patrzeć jak ich partnerka jest obracana przez kogoś innego. Chore :/

1

Jak to głosowanie działa? Logowania nie ma, wystarczy odpalić nowe okno incognito i można głosować ponownie.
Jeśli to nie jest jakoś filtrowane po ich stronie na podstawie IP/jakichś metadanych to to głosowanie można o kant łysej głowy rozbić

1

@AssisMoreira majonez doprowadził do gorących? Znam sytuację, w której znajomi się pokłócili i gospodarz wyrzucił ich z domu (musieli iść do hotelu, przyjechali z innego miasta), bo mu majonez do śmieci ktoś wyrzucił w żartach.
Ten gość nie jest już naszym kolega XD

0

@MarcepanowyKsiaze zapowiada się poprawa i zamknięcie się przed sortem gorszym niż zwierzęta.
Pytanie co zrobią z tymi, którzy już są i niszczą ludzką cywilizację. Mam nadzieję, że za takich też się wezmą i każdy kto jest nielegalnie, każdy kto łamie prawo poleci na zbity pysk tam skąd pochodzi.

1

@MarcepanowyKsiaze panie MsrcepanowyKsiążę, nieeeeee.

Żartowałem, jestem za. Ale poprawni politycznie nie są na to gotowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?