Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci z którego to roku nagranie? :d
2
@GeneralXavi wysoko go cenisz xD
1
@Tom0VeB nie słuchasz tego co on więc nie wiesz co jest dobre. Każdy może lubić co chce, ale jak nie lubisz tego co oni to się nie znasz xD
2
@Mario96w płaska ziemia to nie teoria spiskowa tylko największy troll na skalę światową. Nie jest to możliwe, żeby być takim głupim i przeżyć więcej niż 10 lat. To musi być trolling. Prawda? Musi być ...
0
@marcin62 ło kuffa, wcześniej był ostry, teraz mu się krawędzie trochę zaokrągliły xD Gdyby nie głos to bym nie poznał Adama.
A ten Mata to kto i co tam sapal? Trochę się chyba porwał z motyka na słońce i to w środku dnia xD
0
@Qlimax86 nie znaczy, że jeszcze nie trzyma xD
1
@SuperPatsonFCB pytanie czy jakikolwiek szanujący się trener będzie chciał wejść w to bagno :/
1
@Kessie fake, stare passaty się nie psują :/
1
@FcPortoFan1999 nasi nie mogą porównywać się już z innymi reprezentacjami tylko już powoli pukają do poziomu kobiecego futbolu xD
2
@LaLigaPD tak na smutno bez niczego siedzieć?
0
@PatrychoO to chyba taki sport, w który gra się na stadionie narodowym.
0
@MesQueUnClub96 Bramkarz traci dużo goli, bo obrona słaba i dopuszcza do masy dobrych okazji strzeleckich . Obrona ma ciężko, bo w środku pola nie ma kontroli i wchodzą do nich jak dj siebie. Napastnicy nie strzelają, bo nie dostają piłek. Środek pola nie istnieje, bo obrona kopie lage na lewego.
(Sytuacje wymyślone, nie oglądam tych patałachów)
Ale oczywiście ktoś gra słabo, ale to nie jego wina xD Każdego tak możemy bronić....
0
@ricardo0705 ciężko pracują na ten sukces, trzymam za nich kciuki by chociaż to dali radę osiągnąć xD
2
@Barca1992 no i pieniążki, ekologia generuje pieniążki bogatym. Te dwie rzeczy
0
@Emial22 dawaj, pomożemy sprawdzic w Google
0
@FcPortoFan1999 cały czas. Po aferze premiowej dopóki tam będą te same osoby to ja trzymam kciuki za ich przeciwników.
0
@Peciak zbierasz listę oznaczonych do takiego podsumowania?
Przyjemnie się czyta kogoś kto potrafi jakoś sensowny argument podać. A że sam jestem niezdecydowany (albo konfa, albo głos nieważny, ) i nie śledzę politycznych przepychanek to każde sensowne argumenty są na wagę złota ;)
0
@VegetaPolska kto nie gra lepiej od naszej repry, zacznijmy od tego xD
1
@FcPortoFan1999 ja liczę na zwycięstwo Albańczyków. Po raz kolejny liczę na udupienie naszych pseudo piłkarzyków
0
@Mixtape w tym temacie polecam ten materiał:
Fajnie opowiada o sytuacji tej reprezentacji
5
@Kessie Dzień dobry, niestety przegapił Pan otwarcie :/
8
@Faro tym co jajami o Gorące puka
0
@Bartula gra w PSG boli, lecz to rany po sprzedaniu się Arabom goją się najdłużej.
0
@Borneo "dojść do moza" zamiast "dojść do morza". Weź to wyjaśnij, bo nawet małpa takich błędów nie popełnia.... nie mam słów...
0
@Chada może i skład równie słaby, ale smak jest zupełnie inny. To są te detale
0
@qbuteq ten z bardziej irytującymi reklamami :D
0
@Striker Red bullka bym jeszcze kupił, reszta to takie meh xD
0
@tristan87 na ten moment tylko plotka, ale byłoby pięknie, gdyby udowodniono jakaś dodatkowa krucjatę przeciwko Barcelonie (o ile faktycznie nie przegieli nigdzie):D
Ahh, gdybanie xd
5
@bary a ja tam liczę na wpierdziel i brak eliminacji. Tylko wtedy może coś się zmieni
2
@tristan87 trzeba być jasnowidzem, aby wykonać proste działanie matematyczne polegające na policzeniu wzrostu kosztów pracodawcy na jednego pracownika za jedną godzinę jego pracy?