Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 zdrowe ucho Gaviego :v
0
@barteq ja tam mam życie łatwiejsze - od afery premiowej w dupie mam kadrę, oni plują na kibiców to my powinniśmy olewać ich ciepłym moczem.
Life is simple
1
@Janas11224 ale bym sobie poszedł na taki wykład z algebry o jednostronnej transformacie Laplace’a o 8, a od 10 na fakultet z fizyki relatywistycznej :/
0
@Roobo Przeczytalem tylko "wywalanie Xaviego już wkurza" i moja pierwsza myśl - "Znów go wywalili na trybuny z czerwoną kartką? Kiedy?" XD
A to tylko o zwolnienie chodzi xd
1
@Luciano99 serce roscie, gdy do oczu mych trafiają "Cierpienia młodego Wertera" w interpretacji młodego Lucjana. Oby tylko z happy endem
15
Xavi zamiast wypuścić rekina na łowy to postanowił go kurde wypatroszyć i ugotować...
0
@VegetaPolska a to dziękuję bardzo za sprostowanie! Łap herbiki.
Potrafiłem się z Ciebie czasami pośmiać, więc rolę się odwróciły xd Karma is a bitch :D
0
@VegetaPolska serio? To był fake?
O kuffa, to teraz się dałem zrobić jak Bartra Bale'owi w Pucharze Króla...
Nie usuwam, niech zostanie na pamiątkę jako lekcja na przyszłość.
Opuściłem garde na chwilę :/
Nie bądźcie jak ja :|
0
@Fake69 Jesteś po kablu podłączony do komputera? Bez tego niekoniecznie możesz się połączyć bezpośrednio do ustawień routera.
Następnie Upewnij się ponownie czy wpisujesz wszystko dobrze. Czasami łatwo przy tych znaczkach i cyferkach się pomylić.
To była kwestia ustawień, a kwestia sieci domyślnej jest taka, że zależy na czym polega problem. Hasło nie przechodzi? Upewnić się że wpisuje się dobrze, X razy już tak było pomimo zapewnień "ale jest na pewno dobrze". Natomiast jeśli hasło przechodzi, ale internet nie działa to restart komputera zrób - zresetuje on DNSy I powinno pomóc (chyba, że umiesz sam zresetować DNSy w ustawieniach karty sieciowej).
To tak z glowy
0
@Gwyn jeśli jego router będzie miał WPS :)
0
@Mixtape napisał, że woli chłopców i podoba mu się Tebas
1
@gorgota tak, przeszło nawet na psa, powiedziałem że to moje dziecko i dostałem
1
@czosnekfcb Jak do grania to układ chłodzenia, poczytać opinie. Bo nawet jak bebechy będą super, wykonanie będzie super, wszystko będzie super, to jeśli chłodzenie będzie kretyńsko zrobione to zapomnij o wyciąganiu maxa...
Od razu powiem z dala od MSI. Chłodzenie może i dobre, ale za to wykonanie z plastiku to projektujący powinien zapier****ac na galerze w pojedynkę, wiosłując plastikowymi wiosłami.
1
@Aragorn33 Bardzo długo to analizowali. Przypadek? Nie sądzę... Nie są zbyt mądrzy więc trochę im zeszło wykombinować jak ten wałek przepchać. Brakowało tylko uśmieszku sędziego po ogłoszeniu decyzji jak w przypadku anulowania gola Barcy po "ręce Gaviego"
1
@DaPidejpi Ale powinny żyć na wolności... Nie siedzieć całe życie w klatce ku uciesze gawiedzi :/
Jakie plusy mają takie zwierzęta?Długość życia to nie atut, one nie bardzo pojmują ten koncept. Nie muszą polować? Ale to ich natura i po to się między innymi drapieżnik rodzi.
No ale człowiek chce popatrzec to w dupie z tym co się dzieje z tymi zwierzętami, grunt że Stefan zobaczył żyrafę.
Być może są jakieś nieliczne zoo, w których są odpowiednio dobrane zwierzaki i życia tam zaznają nawet dobrego. Ale czy każde takie będzie? Wątpię.. To raczej bylyby wyjątkowe placówki...
0
@gumaz on powinien być twarzą freak fightow. Idealnie oddaje tamtejsza mentalność i pasuje do poziomu tego "widowiska" xD
1
A czy wy już złożyliście swój wniosek o darmowego laptopa z programu Wyprawka+? XD
https://www.chip.pl/2023/09/wyprawka-plus-darmowy-laptop-dla-uczniow
1
@Dankho94isback Na Bonie sprzedałem 200ego knajcika i zacząłem od zera. Obecnie 92-93. Postawiłem na questy, bestiarke, etc. Nie skupiam się tylko na lvlu i jest większy fun xd
1
@Deathwing112 Przeniosłem się na Antice. Taniej i spokojniej plus jest PvP.
Bona śmierdzi kapciem przez dominando tego jasia Bobka , którego brazole dojechały na serwerze bez PvP XD
Beka z typów i beka z bony xD
1
@Rl9k1nG bez szans, nie ma już dobrych gier piłkarskich :/
Pojawi się FIFA 23 w PS Plus to będzie można pograć z kumplami przy piwku i tyle wystarczy.
Za darmo to uczciwa cena
0
@lukaszbrk jak ich lubisz to polecam. Wodk kup też, wypij przed wejściem. Będzie jeszcze lepiej xd
0
@Piernik Czerpie korzyści z ksywy? Myślisz, że ludzie się nim zaczynają interesować, bo się nazywa jak samochód sportowy? XD
Leć spać lepiej, rzeczywistość Ci ucieka :/
0
@barcanawieki ze wszystkich historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej xD
0
@BordowyPtak ta sztuczność i pustosc pustaka jednak na wygląd też rzutuje - jakbym nie wiedział kto to to byłaby tylko brzydka, a tak jest paskudna xd
A w łóżku to jak nie użyjesz nogi albo w 3 nie wejdziesz to nic nie poczuje. W końcu wybiła się na obrabianiu całej ekipy czarnych knag...
1
@FcPortoFan1999 tak, bomba combo. Jeszcze Alistair to był . Wtedy obie postacie miały chore przeliczniki na AP (obie zwykle umiejki chyba X1, a gragasa ult to z X1.5 nawet).
Jak ludzie w drugim sezonie wiedzieli jak gra to niestety Shushie zaczął tracić formę, a w EloHell (tej nazwy nie zapomnę xD) to już całkowity koniec :/
0
@Dankho94isback dziękować!
2
@FcPortoFan1999 Fnatic bez Shusheia to już nie Fnatic :D
Ah ten jego AP Gragas (i kog maw chyba, nie pamiętam co było jego drugim charakterystycznym pickiem xd)
1
@Dankho94isback Dopóki jest początek sezonu to może niech ktoś założy excelka z błędami sędziów na korzyść realu od pierwszej kolejki. Coś czuję że zbierze się ładny wynik
0
@ArcziArtt
3
@BordowyPtak nie przesadza