Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart ciekawe ile dostaną za przyjęcie tej kulki xD
Cyrk się kręci
2
@barcanawieki no i git xD
0
@tristan87 elokwencja Liroya na ciekawym poziomie xd
1
@kondzix2115 mój głos idzie na Leppera
1
@Jakchcesz serwery Tibii stoją stabilnie, zapraszam :D
5
Niby człowiek wiedzioł, a jednak się trochę łudził :/
1
@PatrykBarca ja byłem, ale to udar słoneczny
1
@VegetaPolska ale wiesz, że to możesz sprawdzić? Czy też ktoś musi na LR Ci powiedzieć żebyś wiedział co robić? :D
5
@tomek8756 dla studenta bajka, później bez szans i unikać xD
0
@RomanHoffer jeśli 5MB/s to twój maksymalny transfer to masz łącze 40Mb/s. Net 40tka to na dzisiejsze czasy słabizna, 100tka to minimum dla komfortowego użytku
1
@Kapitan hawk zrobić taką stronę jako pracę dyplomowa to by uwalili człowieka x"D
11
@Tomo1989 jedyne w czym gość ma rację to to, że ludzie na parkingach mają w dupie inne auta... W liniach idealnie staniesz to i tak ktoś wysiadając nie pomyśli by uważać...
240V i do klemy na sutki takim osobom :/
2
@DonCarletto Kurla, na wsi lepsze imprezy zrobisz niz w klatce blokowej w mieście :D
Przestrzeń, można hałasować, świeże powietrze - żyć nie umierać:D
Miłego i nie pij za mało xd
1
@VegetaPolska jeśli Total War i HoI to dla Ciebie no name to o grach wiesz tyle samo co o kobietach xD
3
@Survier 500+, dodatki wakacyjne, jakieś szkolne, ciuchy z mopsu, żarcie potrafią dostawać z mopsu, hajs na ogrzewanie można dostać, a to tylko to co pamiętam (sytuacja sprzed kilku lat, opowiadam o mojej jednej rodzinie która jest typową patologia).
Te patologiczne ścierwa ogarniają te zasiłki w stopniu w jakim zwykły człowiek nawet sobie nie pomyśli. Gdyby oni chociaż w 50% mieli zapał do ogarnięcia roboty taki jaki mają do składania wniosków o wyciągania socjalu i orientowaniu się w tym co jest dostępne to żyliby jak paczki w maśle...
A tak siedzą na dupie i śmieją się z tych co pracują (i to był cytat, wprost mojej mamie ciotka przyznała że idioci na nich pracują).
Ehh wkurwiłem się od rana, a do tego przypomniałem sobie że dziele krew z takimi zwierzętami...
5
@Survier nie pomagać, nie pracujesz mimo że możesz to bujaj się pod mostem.
Nie myślisz o przyszłości tylko głupio robisz dzieci? Radź sobie.
Nie trzeba angażować państwa a wręcz przeciwnie - odciąć socjal i ludzie zaczną myśleć, że dziecko to będzie wyrok dla ich finansów więc zainwestują w gumki jak ochota na seks najdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MessiForeverTheBest czy prawakowa czy lewackowa - ebal to pies, ścierwa to ścierwa I tyle. Takie tłumaczenia to powinny być piętnowane .
0
@Survier prawdopodobnie dlatego, że to jego mamusia próbowała go wybielić, w sposób komiczny ale próbowała.
Oboje powinni pierdziec w pasiak za pobicie i podrzeganie do pobicia, no ale rozejdzie się po kościach znając życie
0
Według posłanki PiS jej syn nie pobił kobiety tylko "ją opluł i szarpał za włosy".
Czyli mamy nową definicję naruszenia nietykalności osobistej :D
Politycy do wora, wór do jeziora
https://polityka.se.pl/wiadomosci/syn-poslanki-nagral-pobicie-bylej-dziewczyny-nagrania-sa-wstrzasajace-aa-FwuP-7Jev-H2Np.html
0
@Kazragore gra o tron zakończyła swoją przygodę tak jak zakończy ją i wiesiek. Porównanie nieudane i udane jednocześnie :D
1
@kuz niektórzy ludzie jednak chcieliby mieć ten swój kąt, w którym osiądą. Nie musi to byc nie wiadomo co, po prostu mieszkanie w bloku.
Czy to jest takie duże oczekiwanie od życia, aby tylko i wyłącznie nie być koczownikiem i mieć gdzie żyć?
Nie atakuje tutaj osób jak Ty, które czują się dobrze na wynajmie - kazdy ma swoje potrzeby które wie jak zaspokoi. Ale właśnie taką podstawowa potrzeba wielu z ludzi (przynajmniej w moim mniemaniu) jest posiadanie swojego miejsca na tym łez padole... A wiemy jakie są realia :/
2
@ViscaElBarsa tylko tęcza nie jest niewinna, to symbol ideologii :)
1
@Rust_Cohle atencja, uwaga, trauma z dzieciństwa, nuda, problemy, brak kierunku w życiu prowadzący to poszukiwania sztucznych celów. Milion powodow, a homoseksualistom to pomaga tyle co martwemu ibuprom.
No ale moze, także niech sie chłopak bawi xd
1
@ranger3120 samotność + brak wyobraźni = to co widzimy
0
@VegetaPolska a Ty zdajesz sobie sprawę jak siebie reprezentujesz? Komicznie wyglądasz będąc tak niezaradnym, o wszystko musisz zapytać , wszystkim się podzielić - nawet tym czego ja sam bym się wstydził.
Jak już znajdziesz partnerkę to będziesz pytał w jakich pozycjach ja brać?
0
@noface ja idąc do pracy wybieram rozwój, nie pieniądze :p
Z reszta posta się zgadzam w 100%, ten jeden punkt tylko mnie "zakuł" :D
0
@clyde Darwin approves
4
@RanDiFCB @clyde prosimy odnieść się do tej wiadomości po tym jak nazwałas tych facetów cipkami :)
0
Komentarz usunięty