Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Samo odejście MOŻE nie byłoby tak straszne, gdyby kandydaci to były solidne nazwiska...
A jak ma przyjść Kumpel Deco to wracamy do punktu wyjścia.
Barcelono, Barcelono co ty robisz...
0
@Szklaner W trójkącie też trzeba pamiętać, że nie może byc dwóch kątów rozwartych. Niestety :/
0
LaBamba - miejsce na pytanie o wszystko, więc skorzystam.
Zbliża się okres komunijny, a jak komunia to koperty. A teraz pytanko-ankieta do Was:
Ile według was się należy w kopertę, zwłaszcza jako łojciec chrzestny? :D
Plan swój już mam, więc nie pytam co robić, ale chciałem skonfrontować swój pogląd na całość.
Dla wielu chodzi o wydarzenie i uroczystość, ale dla pewnej grupy osób chodzi o to co zostaje po imprezie w domu organizatora. Tą dywagacje chciałbym pominąć, bo to wiadomo, że "każdy da ile ma", no ale wiadomo - słowa to jedno, a później za plecami drugie :D
2
@FioletoweOczy Messi to nie pewien Portugalczyk krzyczący Siu
0
@takisobiektos Gucio dalej liga? XD
0
@KrychaFCB Na chrome ledwie jedna reklama na dzień dobry, a później już długo nic.
5
@Rewolucja123 A mógł strzelić gonga w twarz. Ale na parkingu.
1
@Sulimo jak za darmo to uczciwa cena
1
@zodiak_10 zdania ekspertów są podzielone xD
0
@TheNekro94 Zrobiłbys sobie spacer w zimne, deszczowe popołudnie w Stoke to byś dopiero zrozumiał co to wysiłek
2
Ślimak może spać do 3 lat jeśli w jego środowisku nie ma wystarczająco dużo wilgotności.
2
@QQL5 w biurze w majówkę? :O
Brzmi jak łamanie jakiejś konwencji :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comfortable_ Porzuciłem ligę kupę lat temu, a wtedy Rekkles był moim jednym z ulubionych ADC. Nie sądziłem, że gość dalej gra xD
Akurat zmiana roli na bot lane to jeszcze pół biedy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przyjdzie nauczyciel cały na biało, każe podać sobie ręce i na tym zakończy swoją pedagogikę xD
0
@Kz1234 fryzura
0
@Niente oo, to dobre wieści :D
Trzeba potwierdzić plotkę, ale nadzieja na sprawiedliwość się tli :D
2
Mijają tygodnie, a przestępca Valverde dalej bez konsekwencji pobicia chłopa na parkingu :/
1
@Chucky ósma liga mistrzów!
0
@Sensible bez pływających ekskrementów nie poznałem tej rzeki :/
Dajcie jakiegoś srającego hindusa na środku dla lepszego efektu
1
@DonCarletto ale niektórym się naprawdę należy, bo np mają chorom curke
0
@DonCarletto No właśnie też zależy, bo można wygrać kiedy się nie należy. W końcówce z jakiegoś spalonego albo wymyślonego karnego czy cuś
0
@MesQueUnClub96 kolega mówił, że masturbacja pomaga na katar. Inny kolega to potwierdza.
0
@Culers i ten dylemat czy posłuchać majstra, czy podpieprzyc go do jego syna, który jest szefem i Ci płaci, a nie lubi jak jego ojciec chleje w robocie i nie chcesz przykładać do tego ręki ani odchodzić z placu budowy. Ale jednak to majster dowodzi na placu i trzeba go słuchać.
#pieklopomocnika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos widzę ostatnio sporo o tym piszecie. Już od dłuższego czasu nie śledzę esportu, przyblizylbys w skrócie jak się prezentują w ostatnich latach Polacy w CS: GO? Rozumiem, że 9ine to jakiś czarny koń?
Bez zmian tylko jedno. Izak na komentarzu :D
1
@bartas97 oby przegrali :)
1
@MesQueUnClub96 potwierdzam, tyle wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle jeśli oglądałeś "Oszukać przeznaczenie" to wiesz, że los Twojego telefonu jest już przesądzony :/
2
@Explode Typowy trash-talk, aby wyprowadzić z równowagi. Granice są, oczywiście - jednak jej przekroczenie świadczy źle o autorze, a nie o odbiorcy. Przywiązywać uwagę do zdania jakiegoś losowego człowieka, który nic nie znaczy dla danej osoby? Rozumiem gdyby coś ostrego powiedział ktoś kogo się szanuje albo ktoś bliski - takie słowa maja moc. Ale ktoś obcy? :D