28

Samo odejście MOŻE nie byłoby tak straszne, gdyby kandydaci to były solidne nazwiska...
A jak ma przyjść Kumpel Deco to wracamy do punktu wyjścia.
Barcelono, Barcelono co ty robisz...

0

@Szklaner W trójkącie też trzeba pamiętać, że nie może byc dwóch kątów rozwartych. Niestety :/

0

LaBamba - miejsce na pytanie o wszystko, więc skorzystam.
Zbliża się okres komunijny, a jak komunia to koperty. A teraz pytanko-ankieta do Was:
Ile według was się należy w kopertę, zwłaszcza jako łojciec chrzestny? :D
Plan swój już mam, więc nie pytam co robić, ale chciałem skonfrontować swój pogląd na całość.

Dla wielu chodzi o wydarzenie i uroczystość, ale dla pewnej grupy osób chodzi o to co zostaje po imprezie w domu organizatora. Tą dywagacje chciałbym pominąć, bo to wiadomo, że "każdy da ile ma", no ale wiadomo - słowa to jedno, a później za plecami drugie :D

2

@FioletoweOczy Messi to nie pewien Portugalczyk krzyczący Siu

0

@takisobiektos Gucio dalej liga? XD

0

@KrychaFCB Na chrome ledwie jedna reklama na dzień dobry, a później już długo nic.

5

@Rewolucja123 A mógł strzelić gonga w twarz. Ale na parkingu.

1

@Sulimo jak za darmo to uczciwa cena

1

@zodiak_10 zdania ekspertów są podzielone xD

0

@TheNekro94 Zrobiłbys sobie spacer w zimne, deszczowe popołudnie w Stoke to byś dopiero zrozumiał co to wysiłek

2

Ślimak może spać do 3 lat jeśli w jego środowisku nie ma wystarczająco dużo wilgotności.

2

@QQL5 w biurze w majówkę? :O
Brzmi jak łamanie jakiejś konwencji :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comfortable_ Porzuciłem ligę kupę lat temu, a wtedy Rekkles był moim jednym z ulubionych ADC. Nie sądziłem, że gość dalej gra xD
Akurat zmiana roli na bot lane to jeszcze pół biedy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przyjdzie nauczyciel cały na biało, każe podać sobie ręce i na tym zakończy swoją pedagogikę xD

0

@Kz1234 fryzura

0

@Niente oo, to dobre wieści :D
Trzeba potwierdzić plotkę, ale nadzieja na sprawiedliwość się tli :D

2

Mijają tygodnie, a przestępca Valverde dalej bez konsekwencji pobicia chłopa na parkingu :/

1

@Chucky ósma liga mistrzów!

0

@Sensible bez pływających ekskrementów nie poznałem tej rzeki :/
Dajcie jakiegoś srającego hindusa na środku dla lepszego efektu

1

@DonCarletto ale niektórym się naprawdę należy, bo np mają chorom curke

0

@DonCarletto No właśnie też zależy, bo można wygrać kiedy się nie należy. W końcówce z jakiegoś spalonego albo wymyślonego karnego czy cuś

0

@MesQueUnClub96 kolega mówił, że masturbacja pomaga na katar. Inny kolega to potwierdza.

0

@Culers i ten dylemat czy posłuchać majstra, czy podpieprzyc go do jego syna, który jest szefem i Ci płaci, a nie lubi jak jego ojciec chleje w robocie i nie chcesz przykładać do tego ręki ani odchodzić z placu budowy. Ale jednak to majster dowodzi na placu i trzeba go słuchać.
#pieklopomocnika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos widzę ostatnio sporo o tym piszecie. Już od dłuższego czasu nie śledzę esportu, przyblizylbys w skrócie jak się prezentują w ostatnich latach Polacy w CS: GO? Rozumiem, że 9ine to jakiś czarny koń?

Bez zmian tylko jedno. Izak na komentarzu :D

1

@bartas97 oby przegrali :)

1

@MesQueUnClub96 potwierdzam, tyle wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle jeśli oglądałeś "Oszukać przeznaczenie" to wiesz, że los Twojego telefonu jest już przesądzony :/

2

@Explode Typowy trash-talk, aby wyprowadzić z równowagi. Granice są, oczywiście - jednak jej przekroczenie świadczy źle o autorze, a nie o odbiorcy. Przywiązywać uwagę do zdania jakiegoś losowego człowieka, który nic nie znaczy dla danej osoby? Rozumiem gdyby coś ostrego powiedział ktoś kogo się szanuje albo ktoś bliski - takie słowa maja moc. Ale ktoś obcy? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?