Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 a to drugą połową z Mołdawia nie pokazali, że odpuszczają? xD
1
@Edgemoon nie będziesz mi mówił kim jestem xD
1
@Romario87 Błaszczykowski:v
0
@mateusz33 przeproś zwierzęta, obrażasz je porównując do tych podludzi :/
0
@tomek8756 Madryt to królestwo hipokryzji. Ale przynajmniej ten zwierzyniec przyjemnie się czyta :p
Tak jak ludzie oglądają Pato Freak Fighty czy jakieś Pato alko streamy, tak fani Pato dyskusji mogą chodzić na smietnakowa dostarczyć wrażeń xD
12
@IronSanHybrid takiego to do utylizacji na miejscu - powinien przepraszać drzewa za marnowanie ich wypracowanego tlenu
1
@derus normalnie - idziesz do sklepu i kupujesz fajki plus ogień. Wyjmujesz papierosa, podpalasz i się zaciągasz. W ten sposób palisz.
A po co? Ciężko powiedzieć, lubi się chyba nawyk puszczania dymku. Mogłoby być ich trochę mniej dziennie i to jest cel, ale całkowicie rzucić? Nie zapowiada się :D
0
@Hinczyq ale czy nieprawdą jest, że trener Barcy jest zawsze pod presją, a w takim City ma o wiele większy luz? Wydaje mi się, że istnieje zauważalna różnica ;)
1
@Fabik87 i te pierwsze emocje "kuffa, kto to jest jeśli chodzi o trenerke? Doświadczenie z rezerw to na pewno za mało."
"Jak to sprzedają Ronaldinho, jak to sprzedają Deco, co ten gość robi"
"Jeszcze przegrał z Wisłą, przegrana i remis w lidze na dzień dobry. No to będzie cudowny sezon"
Od kolejnego meczu powoli zaczal mi zamykać mordę. Tylko po to, żeby mi ją znowu otworzyć, ale tym razem z zachwytu.
Nie zapomnę nigdy jego przyjścia :D
5
@sila101 zaprzyjaźnił się z tutejszym personelem medycznym, nic dziwnego że czuje się przywiązany :D
1
@Medium czy słowo "Murzyn" może być skróconą formą określenia na mieszkańca miejscowości Murzynowo?
Zapytajmy profesora Miodka
0
@mrboom nom
0
Gdzie polecacie obejrzeć, czyli który pakiet komentatorski najlepszy na LM?:D
0
@Muevertigo miło było Cię poznać. Będę pamiętał Twój nick kiedy nagle znikniesz
2
@michal26 dopóki nie chodziłoby o życie moje albo bliskich to nawet gdybym wygrał ze strachem i chciał interweniować to bałbym się konsekwencji...
Sprawa w sądzie gdyby zrobić mu krzywdę, łatka rasisty, etc... Ciężko to olać nawet w takiej sytuacji...
Jak władze musiały spieprzyć, że ludzka chęć pomocy jest zagłuszana strachem przed konsekwencjami...
3
@Rust_Cohle eee tam, ja wypuściłem powietrze nosem.
Humor to humor - nie mam tematów tabu, dopoki komuś bezpośrednio i umyślnie nie ubliżam. Zgaduje, że masz podobnie.
Szkoda czasu na tłumaczenie się z tego tym, którzy mają zupełnie inne podejście.
Ty nie porzucisz żartów, oni nie zaczną się z nich śmiać. Tyle :D
Więc następnym razem ten czas poswiec na znalezienie kolejnego dobrego mema :v
1
@QQL5 Właśnie muszę wrócić do nawyku oddawania krwi, który został zatrzymany po dyskwalifikacji pooperacyjnej.
Trochę utrudnia brak możliwości skorzystania ze zwolnienia, więc tylko soboty wchodzą w grę (mnie wyjątkowo potrafi zmulic po oddaniu krwi, więc dzień pracujący odpada.
Jednak Twój post mnie trochę zachęca, by zaklepac sobie najbliższą sobotę i w końcu wrócić do krwiodawstwa.
2
@michal26 to co zachód nazywa złym trzeba rozumieć na opak
1
@mr Barca tu i tu jest to samo. Nie ma zasady. Jeśli mowa o użytkownikach.
Różnica jest w moderacji. Tam podpinają komentarze, które nawołują do nienawiści. U nas takie raczej kasują. Podobnie z przekleństwami.
Inny poziom panuje na tym szczeblu.
Tam sprzedają kontrowersje, u nas jakość XD
0
@Survier napisałem komentarz 3 razy , za każdym razem po przejściu do nowej linii mi się skasował...
Dlatego wybacz, ale nie będę kontynuował konwersacji, bo to jest bez sensu...
Dodam tylko, że chodziło mi o sytuację ekonomiczną w kraju, która pozwala na godne życie za najniższą krajową. Na socjal pluje.
Moze źle się wyraziłem i tylko to chciałem wyprostować .
Pozdrawiam
0
@Gall chodzi o skalę, łatwość w dostępie. Ma to ogromny wpływ przede wszystkim na młode pokolenie, które jest już w samym epicentrum tego.
Za dużo tego kolego, za dużo :/
0
@Survier a moze lepiej zapewnić ludziom godne warunki, aby przestali żyć od 10ego do 10ego? Czy wtedy mając zapewnione wszystkie podstawowe potrzeby ludzie nie zaczną bardziej myśleć o potomstwie ,zamiast walczyć o przetrwanie?
1
@draxidox dzisiejszy świat social mediaw pigułce - wszystko sztuczne na pokaz, byleby się czymś pochwalić. Zawsze wymuskani, z wypożyczonym sprzętem albo wycieczka za hajs starych.
To że tak żyją to spoko, gdybym mógł to też bym tak chciał :D
Bardziej niepokojące jest to jak ludzie lgną to takich treści i chłoną je z zazdrością marząc o takim życiu. Przestają żyć swoim tylko żyją czyimś.
0
@Foxer zakradł Ci się przecinek w URLa, HTTP 404 :p
Ale tak, jest to dość proste do napisania i nawet bez komplikowania wektorami :D
Ale obstawiam, że takie podejście odpada skoro padło pytanie na forum :D
Teraz w robocie zamiast robić swoje to bawię się w ten algorytm... XD
0
@Survier wincyj zamordyzmu, wincyj! Aż czerwono mi się przed oczami zrobiło towarzyszu :p
1
@bartas97 łatwego rozwiązania "na jedno kliknięcie" nie znam.
Mozna zaatakować to pisząc własny skrypt, ale zapewne taka opcja odpada.
https://www.ablebits.com/office-addins-blog/find-combinations-that-equal-given-sum-excel/
Na tej stronie jest punkt 1. - Excel Solver. Kiedyś używałem, powinien spełnić założenie.
Wymagany angielski oczywsicie.
7
Gdybyście stwierdzili, że w warsztacie potrzebujecie wymienić elektrykę, to @Luciano99 możesz dać mi znać, wpadnę na fuszke.
Znam się na robocie, robię może i chooyowo, ale kto dziś robi dobrze?
Ostatnio klient coś wspominał, że potrzeba jeszcze kable w skrzynce uziemić i czy pomogę. To na szybko panu za piwko ogarnąłem.
https://9gag.com/gag/amAxK34
Jakby coś to dzwoń, Jowita może dać Ci mój numer.
0
@koozzi czyli Real raczej nie kombinuje, ale Barca to na pewno kombinuje xD
Iks de
0
@Arekvip niby tak denerwuje, ale we artykuł wlazles i nawet komentarz napisałeś :D
Piszesz do redakcji czy po herby?
0
@theOneAndOnlyKing idąc tym tokiem rozumowania, większość artykułów jest clickbaitem, ponieważ trzeba wejść aby dowiedzieć się jakiegokolwiek szczegółu.
Poza tym, idąc dalej z definicją (zdanie po Twoim):
""Najczęściej, kończy się to zetknięciem z informacjami, które zapowiadały się ciekawiej lub prezentują inną niż przewidywana tematykę, co jest bardzo irytujące dla użytkownika""
Informacje z nagłówka prezentuje tę samą tematykę co artykuł, po prostu je rozwija o szczegóły.
Utrzymuje swoje stanowisko - to było dalekie do clickbaitu ;)