Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pakiet sportowy w C+ za 74zl/msc.. to 15 zł więcej niż w tamtym sezonie...
A Premier League całej i tak nie obejrzę xD
Może jest jakaś telewizja internetowa do kupienia gdzie będzie można obejrzeć meczyki? : D
0
Orientuje się ktoś czy trwa może jakaś promocja na pakiety sportowe canal+/eleven/Polsat Sport? Pora wykupić jakiś pakiet, a na ich stronie nigdy to jasno nie jest napisane :D
0
Za faul mu się upiekło, więc karma wróciła
0
Myślę, że strzeli wszystkie
0
@Barca1922 klękają jak amerykański policjant na podejrzanym pod wplywem Fentanylu - ciekawy symbol sobie wybrali :v
3
@Barcaa12 a bezdomni niech kupią domy i rozwiążemy problem bezdomności.
Że kurde nikt nie wpadł na pomysł Arabii, dziwne nie? :D
0
@Kuba_1 "jest nazywany scenariuszem" :D
0
@tbas idź do kościoła czy coś i daj ludziom pisać co chcą. Wieki ludzie piszą posty, dyskutują, wymieniają zdania, ale przylezie i przeszkadza. To nie czytaj, nikt przecież nie każe wam czytać.
0
@DonMatteo901 Małpy razem silne.
W ogóle to ja myślałem, że przy wejściu na stadion jest jakaś ochrona, która sprawdza kto co wnosi. A na pewno w takich ilościach xD
0
@joloskyy ja miałem moze jakies 1800 ELO, tyle pamietam :v
0
@kynio302 Drastyczna próba pozbycia się uciążliwych owadów atakujących podwórko za pomocą substancji łatwopalnych
1
@Deviler jajochlebki? Top
0
@mindbender84 może i Roberto jest słabym kapitanem, ale za to jest jeszcze gorszym piłkarzem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamyk_23 cytując klasyka, "lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu"
1
@MesQueUnClub96 a to są jakieś powody by lubić? xD
Nie no, nie znam się, ale się wypowiem :v
1
@OldMc84 ile można? Patrząc na nas Polaków to można całe życie na kredycie, byle przy korycie :D
2
A może taki był plan, aby pierwotny kupiec był tylko "na chwilę", aby w zeszłym roku móc przepchać finanse, a dopiero teraz pozyskują właściwego kupca :v
Szachy 5d Laporty, tak było, nie zmyślam
12
Oddając zawodnika na wypożyczenie powinno im zależeć na jak największej ilości minut.
Płacić powinni Barcelonie za NIEWYSTAWIANIE zawodnika do gry, a nie kiedy gra... O tym,. że to tylko w meczach z Barcą to nawet nie wspominam, bo według mnie to już kompletny odlot...
2
@Medium Medium, nieeee!
Tak bym powiedział gdyby było mi Cie szkoda.
Ostre sosy w ciemno to śmierć. Mieszany prawdę dla Ciebie powie.
2
@Joopiter to nie można pokazać herbikow w banku przy składaniu wniosku kredytowego? To powinno podnosić zdolność :/
4
@LaLigaPD sprawa wygląda jasno - Baena zjebał zeznania więc nie ma sprawy. Nawet jeśli Valverde coś zrobił złego to Baena go uniewinnił zmieniając zeznania.
Sam byłem za ukaraniem Valverde jeśli mu wszystko udowodnią, ale jak widać albo jest niewinny albo ma farta że Baena to dekiel.
1
@AlwaysBlaugrana od liczenia hajsu zrobiły mu się odciski na palcach i przez to grać nie może
1
@Sau_Ron yey, w końcu się udało zdążyć! :D
1
@Sau_Ron dagger
0
@Comentateiro no właśnie trzeba zatrudniać, bo pokazują swoją inteligencję - zobaczą z czym mają do czynienia i wiedzą, że lepiej się zawijać xd
0
Kiedy obijales się i nie zadazyles przygotować się na mecz więc na szybko wymyślasz jakaś wymówkę żeby nie było przypalu
0
@tbas w dzisiejszych czasach tolerancji każdy jest trochę nazistą :v
7
@kamyk_23 wy, starsze pokolenia, już mieliście swoje okazje do głosowania. Tak wybieraliscie, że w efekcie siedzicie na emigracji :D
Teraz nam młodym chcecie te swoje wybory wpychać? Coś mi tu nie pasuje xd
Dobrego wyboru dokonać się i tak nie da, więc jak ma ktoś nas dymac to niech to będzie ktoś nowy. Tyle. A im bardziej obecny układ szczeka na Konfe tym bardziej zachęca to do dokonania tego wyboru. To już przestaje chodzić o wybór tej jednej partii tylko wybór "przeciw reszcie".
1
@(C)Puyol na imprezie ogarnales 4000 typa gdzieś na stronie? Uuaa gościu, to chyba pod jakiś rekord Guinessa podchodzi :v