Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 trzeba być jasnowidzem, aby wykonać proste działanie matematyczne polegające na policzeniu wzrostu kosztów pracodawcy na jednego pracownika za jedną godzinę jego pracy?
0
@Krzysztof1987 i cyk otwartą puszkę surströmminga pomiędzy nich na dowidzenia :D
1
@FcPortoFan1999 to było żartem, bo życzę Barcelonie pierwszego miejsca. Myślałem, że to oczywiste :D
Mu jako piłkarzowi życzę jak najlepiej, bo to jeden z nielicznych jakich szanuje w kadrze Realu, ale Rządowym jako klubowi życzę samych porażek :D
6
@FcPortoFan1999 Drugiego miejsca w lidze :D
16
@tristan87 wstyd to utrudniać życie zwykłym ludziom w ich codziennych czynnościach. Prymitywne słownictwo w takiej sytuacji jest uzasadnione - z prymitywami tylko tak można się porozumieć.
Ci pseudo aktywiści powinni być zamykani za utrudnianie i stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.
0
@Szmulek dobrze że marokańczycy nie wyszli na ulice w Belgii czy innym cywilizowanym kraju i nie zaczęli robić rozrób, jak to było podczas MŚ w Kutarze
0
@DonMatteo901 nie potwierdzałem, ale sporo głosów mówi, że to wycięte z kontekstu. Pytanie dotyczyło tego jak podchodzą do faktu, że nie spełniają wymogów pod nagrody (mniejszości, etc). Także wydźwięk podobno był zupełnie inny
Podobno, za mało mnie to obchodziło żeby potwierdzić xD
2
@GeneralXavi chyba sobie też drinka zrobię na sen xd
0
@MessiForeverTheBest nie, w stylu nie akceptuje czyjejś wymyślonej płci i wymyślonych zaimków - to podobno faszyzm xD
0
@MessiForeverTheBest ja poproszę faszyzm na wynos :)
0
Szkoda tych Wysp, mogli to ugrać :/
1
@bartekvisca Jezus chodzący po Glapinskim
2
Panie @DLFCB , tikitaka jest dla zarządu. Dla Pana jest kadra Polski.
0
@Faro pytanie czy Messi był taki jak to przedstawiano w media i czy faktycznie zrobił wszystko ze swojej strony co się da.
Jednak są powody by wątpić, że nie dbał też o swoje interesy.
Nie że mam mu to za złe, bo biznes to biznes i miał prawo nie grać za pół darmo będąc najlepszym w historii. Tylko wtedy po co opowieści o romantyzmie?
0
No nieee, wygrają to :(
Wyspy jeszcze macie czas :D
0
Jazda Wyspy Owcze! Po zwycięstwo XD
1
@Encore nie trzeba meczu odpalać, żeby na samą myśl o tej kadrze strzelać takie miny
1
@LS dopóki się nie podtapiają to znaczy, że za mało wody
0
Tylko ja po cichu liczę, że dziś wpadnie jakiś remis i gwiazdeczki dostaną kubeł zimnej wody na głowę?
1
@QQL5 tak, to przyjemne uczucie, gdy włożone starania w końcu procentują. Podobnie było przy pierwszym niezależnym miesiącu bez wsparcia rodziców.
Gratulacje i niech ta jedynka z przodu zamieni się niedługo na dwójkę!
P.S. taka kwote to nawet na dzisiejsze czasy można uznać za duża - gdyby człowiek miał już te mieszkanie (albo już chociaż kredyt po uzbieraniu wkładu), jakieś sensowne auto i ewentualnie inne potrzeby spełnione to nie ma na co wydawać tych pieniędzy :D
1
@VamosRakieta Beeeeeeee-kowy komentarz. Beeeeeee-dzie herbik ode mnie
3
@BorzyKrzys programista płakał jak to pisał... dlaczego każde słowo jest odmienione? XD Jakość tego kodu jest równie niska jak moralność, godność oraz poziom polityczny tego ugrupowania :D
1
@don'T.R.I.P.e ból dupy polskich dziennikarzyn, że Santos się spóźnił 10 minut.
Tylko on później odpowiedział na te wieści, że był na czas tylko czekał 10 minut przed jakimiś drzwiami aż mu powiedzą/pozwolą by wyszedł na konferencję.
Coś takiego.
0
@MarcepanowyKsiaze bug w Gothic 3? Nowe, nie znałem xD
Jakich mod packow używasz? Nie zakładam, że grasz na vanilli xD
1
@SirBobby racja, to już zamknięcie w sumie tej batalii finalnie. Znamy też zwycięzcę ostatecznie.
Jakimi jesteśmy farciarzami, że mieliśmy okazję oglądać te zmagania co tydzień przez tyle lat.
5
@SenseiFCB W czasach zdominowach przez Messiego i Ronaldo, wielu wybitnych piłkarzy nie miało nawet szans na ZP (gdzie bez tych dwóch kosmitów spokojnie by o nią powalczyli). Taki nasz Iniesta chociażby.
Może jakaś nagroda za całokształt kariery po zawieszeniu butów na kolku? Wtedy ZP wciąż byłaby dla tych najlepszych w danym roku, ale dodatkowo docenieniu byliby inni piłkarze. Ot taka luźna myśl xd
P.S. Do Kroosa się nie odnoszę w tej wiadomości :D
0
@MesQueUnClub_87 przeczytać kilka akapitów zamiast jednego lub dwóch zdań? Panie, toć kto tyle czasu ma, już kolejne filmiki na tiktoku czekają na obejrzenie. A od czytania dłużej niż 15 sekund to pewnie głowa boli i oczy wypadaja :/
0
@Blantozaur update: wszystko dziala
0
@tbas więc skrajne nie chcemy, a te środkowe też odpadają bo chorągiewki. Nie zostaje chyba nikt xd
Ale to jest irytujące... Jak możemy coś poprawić, jak nawet takie drzwi nie stoją przed nami otworem? :/
0
@Blantozaur @Moderacja mamy więcej ofiar niz tylko ja :D