0

@Blantozaur @Moderacja mamy więcej ofiar niz tylko ja :D

2

Tylko mi nie działa strona główna na telefonie? Poniżej informacji o meczu nie ładują się artykuły ani nic niżej.

@Moderacja treść bledu:
Catchable fatal error: Argument 2 passed to VframeApp_Access::CommentsCules() must be of the type array, boolean given, called in /home/www/clients/client1/web1/web/_Main/Production/Template/News/Mainpage/News.Template.php on line 5

Gdy dzialalo coś więcej niż rambla to bym wysłał wiadomość prywatną :D


0

@tbas ale jak mamy patrzeć na poglądy i ideologię polityków, jak oni sami nie przedstawiają swoich tylko takie jakie mają pasować partii/dać najwięcej wyborców.

Mam zaufać, że jak gość coś powie przed wyborami, przesatawi swoje poglądy i idee, to tak faktycznie dalej będzie? No nie, wiatr zawieje to i poglądy się zmienia.

Nie widzę NIC na czym mógłbym oprzeć swój wybór. Chciałbym nie głosować, bo nie ma na kogo, no ale do urn iść trzeba.

1

W kadrze najważniejsza dla nich jest atmosfera. Szkoda tylko, że tam jest taka sama jak na Wenus - czyli pełna kwasu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Dankho94isback będąc człowiekiem też chodzimy oglądać zwierzęta ku swojej uciesze :3

0

@Don-Corleone czyli tak dla zwykłego Polaka w XIX wieku brzmial poeta opisujący ówczesne realia? :D

1

@skubi99 a kiedy Goblin Slayer od Netflixa? :D

0

@Gaz kiedyś to były czasy, dziś już nie ma czasów :/

2

@Jakchcesz ale wiesz, że prąd nie istnieje? To tylko uporządkowany ruch elektronów będący pod wpływem zewnętrznego pola elektromagnetycznego

0

@Tom0VeB to jest na tyle zjebany temat, że do czasu jest żartem, ale jak mam wchodzić głębiej... Unikajcie alkoholu w rodzinie...

0

@ini_barca pozwolę sobie tylko na drobne poprawienie siebie:
Miałem na myśli brak wartości z dalszej konwersacji - dotychczasową oceniam jako naturalną wymianę argumentów, z której też wyciągnąłem pewną wartość, natomiast ze względu na widoczną rozbieżność pomiędzy naszymi frontami nie będzie dane nam dojść do konsensusu - stąd zaniechanie dalszej dyskusji.
Uszczypliwość nie była intencjonalna.
Może w realiach "przy piffku", bardziej casualowo i przy werbalnej rozmowie byłaby to bardziej owocna dyskusja ;)

0

@ini_barca dzieci chorują na białaczkę, więc nie przejmujmy się innymi problemami....
Z racji, iż nie widzę wartości dodatniej płynącej z konwersacji z Twoją osoba, pragnę podziękować Ci za dotychczasową rozmowę, pożegnać się i życzyć wszystkiego dobrego ;)

0

@ini_barca na zakończenie życzę Ci, że nigdy nie będziesz Dawidem w konfrontacji z Goliatem. Może wtedy zrozumiesz jakim nieznaczącym śmieciem jest zwykły Kowalski w tym całym pierdolniku zwanym życiem. I każda sytuacja, w której duży dupi małego powinna być wyciągana, wałkowana i nagłaśniana ile się da, aby w przyszłości te korporacyjne smiecie nie poczuwaly się do posiadania monopolu na zwykłego szarego człowieka.
Chyba, że to ktoś z Twojej rodziny popełnił ten błąd, wtedy zrozumiem dlaczego tak ich bronisz ;)

Dobrej nocy życzę, ciao!

0

@ini_barca kilka godzin świadomości, że cały aparat państwowy ma cię w dupie, bank ma cię w dupie i jesteś sam ze sobą z 2 milionami długu.
Jeśli dla Ciebie to spokojna i normalna sytuacja to podziel się ze mną proszę patentem na ten poziom wyjebania w rzeczywistości.
Gość nawet przez chwilę nie powinien czuć się przytłoczony czymś takim! Gdzie jest jakakolwiek normalna reakcja banku?
Naprawdę wierzysz w to, że gdyby nie Internet to ten człowiek wyjaśniłby to?
O to w tym burdelu chodzi, że mieli go w dupie do momentu zainteresowania na szeroką skalę!
Tak to ma działać? Walić szarego człowieka o ile ktoś większy się sprawą nie zainteresuje?
Kurwa mać, jak my szarzy ludzie nie będziemy siebie wspierać przy konfrontacjach z takimi molochami to kto inny jak pomoże gdy pod dupa zacznie się palić?

Postaw się w jego sytuacji....

1

@ini_barca dla mnie niedopuszczalne jest chociażby pojawienie się czegoś takiego na moim koncie. Nie róbmy sobie jaj. To są pieniądze, środki do życia człowieka. Tutaj nie ma nawet marginesu bledu - jak coś jest nie tak to ma to być wyjaśnione od razu, a nie kiedy to trafia do mediów.
Zaufanie do takiej instytucji/firmy spada w momencie do zera.
Bądźmy poważni w poważnych tematach

1

@Medium dokładnie, akcja byłaby do wyprostowania w chwilę, a oni postanowili zrobić sobie "reklamę".

0

@ini_barca o co? O to, że zwykły obywatel budzi się z długiem na kwotę, jakiej w życiu nie zobaczy, a bank pokazuje mu środkowy palec.
Jesli dla Ciebie to zwykła pomyłka to nie wiem co mam Ci powiedzieć... Slow mi brakuje, a chatGPT poproszony o pomoc spalił mi komputer

34

Prawie Każdy bank: załóż u nas konto, dostaniesz 200zl w prezencie.
mBank: załóż u nas konto, dostaniesz 2mln długu w prezencie. Oferta limitowana!

0

@MesQueUnClub96 nas yebali basenem i lekkoatletyką.... Na zawody nie chciałeś jechać? No to ocena niżej...
W lato stadion lekkoatletyczny, zima basen... I tak w kółko...
Sporty drużynowe? To niedobra jest, nie wolno o tym mowic.

Jak dla mnie tamci wuefisci mieli wybujałe ego i srali się, żeby zrobić z nas sportowców...

Po chooy ja się pchałem do tej klasy sportowej XD

0

@Cule1234 mam nadzieję, że mBank beknie za to grubo.

1

@Graves do stracenia jest co najwyżej godność

1

@Tom0VeB w sumie ja mieszkam 200km od mojego domu rodzinnego - kabel od prodiża tak długi nie jest xD

1

@QuaReL mój ojciec będzie na nich głosował... Niektórzy ludzie są tak zabetonowani, że nic zrobić nie idzie...
Mamuśkę namawiam, żeby mu na dzień wyborów portfel gdzieś schowała i powiedziała, że zgubił po pijaku...

5

@Borneo Godzilla dostała udaru podczas czytania tego i umarła.
Ile miałeś promili podczas pisania?

0

@bartekvisca w Dniu Świra reklamowali taki jeden zapach, wyciąg z czegoś tam.
Wpiszesz w google to znajdziesz :v

0

@TheNekro94 przy dziewczynie łzy ukryłem to tutaj też się przyznawać nie będę :D

2

@TheNekro94 jako sitcom tak, ale wielu nie oglądałem, na przykład Przyjaciół (jakoś się nie mogę zebrać do tego :D)
Ale jak oglądaliśmy ostatni odcinek BBT to się nie wzruszyć nie dało :D
Fakt, późniejsze sezony to nie to samo co pierwsze, tęskniłem trochę za nieporadnymi nerdami, ale jakoś musieli się chyba rozwinąć, mogłoby być trochę nudno bez tego. No ale to gadanie z cyklu "gdyby babcia miała wąsy" :D

0

@sidi12843 *insert surprised meme* to wy macie godziny startu? :V

2

@Comentateiro ja bym zgarnął Olisadebe. Poleje kielona Robercikowi przed meczem i będzie ogień w polu karnym przeciwnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?