0

@kamyk_23 ten filmik zawiera odpowiedź na moje pytanie? Nie widzę
A pytam, bo kojarzę że coś takiego mówiłeś, ale nie mam pewności ;)

3

Dziś piękny dzień kiedy można w końcu obejrzeć Oppenheimera w kinie,pozdrawiam cieplutko

1

@kamyk_23 planujesz oddać swój głos w najbliższym wyborach na KO, dobrze kojarzę? Bardziej sam fakt głosowania, bo preferencje polityczne widać gołym okiem

0

@TheNekro94 CEO firmy jest teraz mocno zamknięty w sobie :/
Mimo to mam nadzieję, że wszystkie ich uchybienia wyjdą na powierzchnię

0

@musli1989 a dasz radę dorzucić i PO? Obie ta sama bajka :D
Idealnie byłoby robić tak dla wszystkich, ale to już prawie praca na etat xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 100 lat stryczka dla takich

0

@Tomo1989 skończy się wtedy gdy skończy się alkohol, innej opcji nie ma

1

@Deviler kierowniku, dawaj podwyżkę bo mam już dwóch Januszy w kolejce do zatrudnienia mnie

0

@Survier cytując klasyka, "Ty to chyba lubisz"

0

@BordowyPtak They had us in the first half, not gonna lie... :D

0

@tomek8756 w ringu z jakąś emerytką? Już udowodnił, że takie potrafi kłaść na ziemię bez problemu :p

1

Tak wielki skład, a tak mały prezydent :/ Kontrast jak biel i czerń

5

Komentarz usunięty

4

@Lisek jeszcze co do samego zabraniania to bym polemizował i dyskutował - ale to rozmowa przy piwku, bo pisać za dużo.

Ale jedna kwestia - co kiedy Ruski wyjdzie oblepiony znakami identyfikującymi wojnę, jasno pokazując swoje poparcie dla zbrodniarzy? Takie sytuacje się zdarzały, a to już jest mieszanie sportu o polityki. Jak uniknąć czegoś takiego?

0

@JordiAlbion i cyk po drodze PK juz czekał aby przejąć cały dobytek :v

3

@fart my z Heñkiem w 68' sami nosiliśmy swoje paczki, spotykaliśmy się w połowie drogi i każdy był zadowolony, a teraz? Ehh ta młodzież

0

@JordiAlbion Hans, bring flamenwerferer.
Halinka, dlaczego coś takiego w ogóle żyje? Toc to menda jest

1

I cyk reset kariery jak w FM23 i lecimy od 4 ligi xD

1

@Tusiek27 Dyson. Mamy jakiś (nie pamiętam modelu) i spisuje się bajka. Nie tylko do podłóg :D

0

@JimMorrisonFCB jasne, po reakcjach wyłapałem ;)

1

@TheNekro94 @JimMorrisonFCB @Bartek_VEB
No cóż, niech bedzie, może mam specyficzny humor i ta satyra nie została tutaj podlapana - nic górnolotnego, ale nadal.
A pytanie jest cytatem ze starej serii filmików studenckich na YouTube, "Po Studencku".
Także różnice dokładnie rozumiem, chodziłem do szkoły i umiem czytać.

Usuwać tego nie będę, zostawię sobie jako przypominajke, że pisząc debilizm będę uznany za debila - nawet jak jest to oczywisty i intencjonalny debilizm. Ale nie dziwię wam się, zbyt często ktoś takie rzeczy pisze na serio. Lekcje od was wyciągam chłopaki ;)

0

Wolelibyscie mieć HIV czy AIDS?
Tak obecnie widzę nasz wybór jeśli chodzi o scenę polityczną, czy to popis czy konfa czy lewica xd

2

@barcanawieki why are you running

4

@HarveySpecter gdybym to wiedział to pewnie poznalbym odpowiedź na pytanie gdzie przewalam całą wypłatę xD

0

@ranger3120 ee tam, jutro będzie gorzej :v

1

@MesQueUnClub96 spokojnie, aż takim pępkiem świata nie jesteś :p

0

@MesQueUnClub96 z Dariuszem? Który, tego było sporo xD
Gość stał się ikoną tych programów :v

1

@barcanawieki to będzie kapitan z ławki jak Ronaldo na EURO.
Tak będzie, prawda? Tak będzie....

1

@Catalonya1992 ciekawe ile z tym ma wspólnego niedawny artykuł o problemach z naszym sponsorem technicznym, a konkretnie ze zbyt małą ilością wyprodukowanych koszulek.
Ale ja się tam nie znam

1

@JordiAlbion płonie lecina i szumi rdeeeest...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?