Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 ten filmik zawiera odpowiedź na moje pytanie? Nie widzę
A pytam, bo kojarzę że coś takiego mówiłeś, ale nie mam pewności ;)
3
Dziś piękny dzień kiedy można w końcu obejrzeć Oppenheimera w kinie,pozdrawiam cieplutko
1
@kamyk_23 planujesz oddać swój głos w najbliższym wyborach na KO, dobrze kojarzę? Bardziej sam fakt głosowania, bo preferencje polityczne widać gołym okiem
0
@TheNekro94 CEO firmy jest teraz mocno zamknięty w sobie :/
Mimo to mam nadzieję, że wszystkie ich uchybienia wyjdą na powierzchnię
0
@musli1989 a dasz radę dorzucić i PO? Obie ta sama bajka :D
Idealnie byłoby robić tak dla wszystkich, ale to już prawie praca na etat xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 100 lat stryczka dla takich
0
@Tomo1989 skończy się wtedy gdy skończy się alkohol, innej opcji nie ma
1
@Deviler kierowniku, dawaj podwyżkę bo mam już dwóch Januszy w kolejce do zatrudnienia mnie
0
@Survier cytując klasyka, "Ty to chyba lubisz"
0
@BordowyPtak They had us in the first half, not gonna lie... :D
0
@tomek8756 w ringu z jakąś emerytką? Już udowodnił, że takie potrafi kłaść na ziemię bez problemu :p
1
Tak wielki skład, a tak mały prezydent :/ Kontrast jak biel i czerń
5
Komentarz usunięty
4
@Lisek jeszcze co do samego zabraniania to bym polemizował i dyskutował - ale to rozmowa przy piwku, bo pisać za dużo.
Ale jedna kwestia - co kiedy Ruski wyjdzie oblepiony znakami identyfikującymi wojnę, jasno pokazując swoje poparcie dla zbrodniarzy? Takie sytuacje się zdarzały, a to już jest mieszanie sportu o polityki. Jak uniknąć czegoś takiego?
0
@JordiAlbion i cyk po drodze PK juz czekał aby przejąć cały dobytek :v
3
@fart my z Heñkiem w 68' sami nosiliśmy swoje paczki, spotykaliśmy się w połowie drogi i każdy był zadowolony, a teraz? Ehh ta młodzież
0
@JordiAlbion Hans, bring flamenwerferer.
Halinka, dlaczego coś takiego w ogóle żyje? Toc to menda jest
1
I cyk reset kariery jak w FM23 i lecimy od 4 ligi xD
1
@Tusiek27 Dyson. Mamy jakiś (nie pamiętam modelu) i spisuje się bajka. Nie tylko do podłóg :D
0
@JimMorrisonFCB jasne, po reakcjach wyłapałem ;)
1
@TheNekro94 @JimMorrisonFCB @Bartek_VEB
No cóż, niech bedzie, może mam specyficzny humor i ta satyra nie została tutaj podlapana - nic górnolotnego, ale nadal.
A pytanie jest cytatem ze starej serii filmików studenckich na YouTube, "Po Studencku".
Także różnice dokładnie rozumiem, chodziłem do szkoły i umiem czytać.
Usuwać tego nie będę, zostawię sobie jako przypominajke, że pisząc debilizm będę uznany za debila - nawet jak jest to oczywisty i intencjonalny debilizm. Ale nie dziwię wam się, zbyt często ktoś takie rzeczy pisze na serio. Lekcje od was wyciągam chłopaki ;)
0
Wolelibyscie mieć HIV czy AIDS?
Tak obecnie widzę nasz wybór jeśli chodzi o scenę polityczną, czy to popis czy konfa czy lewica xd
2
@barcanawieki why are you running
4
@HarveySpecter gdybym to wiedział to pewnie poznalbym odpowiedź na pytanie gdzie przewalam całą wypłatę xD
0
@ranger3120 ee tam, jutro będzie gorzej :v
1
@MesQueUnClub96 spokojnie, aż takim pępkiem świata nie jesteś :p
0
@MesQueUnClub96 z Dariuszem? Który, tego było sporo xD
Gość stał się ikoną tych programów :v
1
@barcanawieki to będzie kapitan z ławki jak Ronaldo na EURO.
Tak będzie, prawda? Tak będzie....
1
@Catalonya1992 ciekawe ile z tym ma wspólnego niedawny artykuł o problemach z naszym sponsorem technicznym, a konkretnie ze zbyt małą ilością wyprodukowanych koszulek.
Ale ja się tam nie znam
1
@JordiAlbion płonie lecina i szumi rdeeeest...