0

@theOneAndOnlyKing idąc tym tokiem rozumowania, większość artykułów jest clickbaitem, ponieważ trzeba wejść aby dowiedzieć się jakiegokolwiek szczegółu.

Poza tym, idąc dalej z definicją (zdanie po Twoim):
""Najczęściej, kończy się to zetknięciem z informacjami, które zapowiadały się ciekawiej lub prezentują inną niż przewidywana tematykę, co jest bardzo irytujące dla użytkownika""

Informacje z nagłówka prezentuje tę samą tematykę co artykuł, po prostu je rozwija o szczegóły.

Utrzymuje swoje stanowisko - to było dalekie do clickbaitu ;)

6

@theOneAndOnlyKing clockbait - zjawisko internetowe polegające na przyciąganiu uwagi za pomocą tytułów bądź miniaturek, które przesadnie wyolbrzymiają faktyczną treść lub znaczenie artykułu.

Czy ten nagłówek wyolbrzymia treść artykułu? Nie.
Czy ten nagłówek wyolbrzymia znaczenie artykułu? Nie.

Łatwo rzucać słowa, których znaczenia się nie rozumie :p
Każdy człowiek się uczy ;)

0

@ranger3120 można to obliczyć ze wzoru Hajty po transformacji Lorentza w przestrzeni z-wymiarowej.
Po kilku stronach obliczeń wychodzi w przybliżeniu okolo... Mało :/

0

@Kengo też widziałem właśnie tego mema na JBZD :v

0

@bartekvisca zbierają na socjal, TVP nie dostała dofinansowania pewnie XD

0

@Allbi gdzieś niżej w komentarzach na Twitterze autor wrzucił w odpowiedzi na podobne pytanie kilka źródeł, mzk czy nazwy projektów , nie pamiętam dokładnie

1

@bari_94 oo, to akurat tego samego dnia jak mam wizytę u ortopedy na NFZ. Czekając w kolejce na przeniesienie wizyty na późniejszy termin poczytam sobie co tam zadecydowali

2

@Kidd właśnie scrolluje LaBambe i widzę więcej... Walaszek by tego lepiej nie wymyślił XD

1

@Mixtape kto jest debilem tym razem? Co przegapiłem? :D

22

A taki dobry chłopak byl, żywności nie marnował jak w niego rzucali...

1

@Tomo1989 też właśnie wróciłem z porannego, sobotniego wypadu. Taki tam do lasu. Na szczęście nikogo nie było, więc mogłem cieszyć się całym miejscem dla siebie. Na spokojnie mogłem wykonać zaplanowane wcześniej zadanie. Nawet wystarczająco dużo zapasów ze sobą zabrałem, aby pozostać tak długo jak potrzebuje.
Jednak zapomniałem, że nawet trywialny wypad nie może uśpić czujności, bo jeden prosty błąd może skończyć się źle. Tak też było i tym razem :/
Obudziłem się w świątyni.. głupie Giant Spidery... 100lvlem na nich padłem, bo się zagapilem :/

1

@Comentateiro Tarzan też był czyimś dzieckiem.. adoptowanym, ale dzieckiem xd

0

@DaPidejpi Gigi dobije do 50 w bramce? :Do
Nie wiem jaki jest rekord, ale na pewno to byłoby coś :p

6

@Pawel13sz gdyby mógł to wysiadłby w samochód i potrącił Marciniaka na pasach :/

5

@LS ee tam rasizm - nieważne czy ktoś jest czarny, żółty, czerwony czy normalny - kochajmy wszystkich :3

0

@TheNekro94 jeśli wyjdzie faktycznie tak jak opowiadasz to spoko. Takie rozwiązanie brzmi super.
Tylko nie idzie już wierzyć w zapewnienia wielkich firm. Mogą mówić jedno, ale dopóki ich dzieło nie wyjdzie na światło dzienne to ciężko o kredyt zaufania.

Dlatego mam nadzieję, że Zamieć tego nie spieprzy jak z OW2 czy Immortalem xd

0

@TheNekro94 niech tylko przełożą jakość z animacji na jakość gry - kusi mnie diabełek nowy, ale dopóki nie pojawi się info o ewentualnym sklepie w grze to od blizzarda nic nie kupię już w ciemno :/

Kilka lat temu można było od nich pre-ordery zamawiać ze świadomością, że zrobią coś świetnego. Teraz? Popisy typu Overwatch 2, który okazał się chamskim skokiem na kase xD (pozdro tryb PvE)

0

Jeśli faktycznie co roku decyzją pojawiała się w czerwcu wtedy wszystko OK.
Pytanie - czy było tak faktycznie?
Ktoś wie jak to sprawdzić bez znajomości hiszpańskiego? :D

1

@kamyk_23 Dzięki, pomogłeś mi wybrać prezent, który sobie zrobię na 30tke :D

2

@Hazok87 Czyli newsów o np. Cryuffie albo Ronaldinho nie chcesz czytać, bo tak już nie nasi piłkarze?

7

Hehe, i co tam somsiedzie

2

@kamyk_23 Jak "twarde" jest lądowanie? Po urazie kolano łatwo zawodzi i mam mocną obawę, że przy właśnie lądowaniu mógłbym je sobie mocniej zepsuć.

No i gratulacje udanego skoku! :D
Zazdroszczę widoków :|

0

@kamil9040 małżeństwo religijne, ale według jakiej religii? Islamu? A może podążając za wiara w bogów egipskich? W historii było ponad 2000 bóstw, o którym w tym wypadku mówimy? :)

0

@BorzyKrzys taki samiec alfa to masturbuje się ciałem młodej modelki pewnie, w nie ręką.

0

@Volley Dyrektor ds. Futbolu klubu FC Barcelona, Mateu Alemany :)

28

Samo odejście MOŻE nie byłoby tak straszne, gdyby kandydaci to były solidne nazwiska...
A jak ma przyjść Kumpel Deco to wracamy do punktu wyjścia.
Barcelono, Barcelono co ty robisz...

0

@Szklaner W trójkącie też trzeba pamiętać, że nie może byc dwóch kątów rozwartych. Niestety :/

0

LaBamba - miejsce na pytanie o wszystko, więc skorzystam.
Zbliża się okres komunijny, a jak komunia to koperty. A teraz pytanko-ankieta do Was:
Ile według was się należy w kopertę, zwłaszcza jako łojciec chrzestny? :D
Plan swój już mam, więc nie pytam co robić, ale chciałem skonfrontować swój pogląd na całość.

Dla wielu chodzi o wydarzenie i uroczystość, ale dla pewnej grupy osób chodzi o to co zostaje po imprezie w domu organizatora. Tą dywagacje chciałbym pominąć, bo to wiadomo, że "każdy da ile ma", no ale wiadomo - słowa to jedno, a później za plecami drugie :D

2

@FioletoweOczy Messi to nie pewien Portugalczyk krzyczący Siu

0

@takisobiektos Gucio dalej liga? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?