0

Ten mecz miał pomóc się odbudować. Tylko nikt nie powiedział, że mowa o Granadzie XD

1

@okiemtypera_lucaxx95 pewnie zamówiłeś kurczaka z łagodnym, Turek użył klauzuli sumienia i nie zrobi tego :v

0

@prokofiew jeszcze potrzebne są myśli i wyrazy wsparcia. Bez tego się nie uda

0

@Dzieniu w kolejnym meczu po Rennes (jeśli to z nimi teraz grają), chyba jakoś po 20stym to ma obowiązywać

0

@BorzyKrzys ee tam, najlepsze takie jeszcze w łonie matki

0

@Culers Nutki Jinx i tak nic nie przebije, długo lubiłem do niej wracać :D
A z nie-riotowych lubiłem bardzo Falconshield - This is War 2.


0

@Lucerfi ale ja wiem, że tam obie strony są siebie warte i obie mogłyby dostać Atomówkami xd
Rzuciłem standardowym tekstem z internetu

0

@barcanawieki nie ma takiego państwa jak Izrael. Są tylko okupowane tereny Palestyny :v

0

@krol211 może po drodze będzie miał jakiś wypadek, BMW pędzące 250 km/h w niego trafi czy coś. Nadzieja umiera ostatnia :v

0

Kebab byłby idealny

0

@MadafakinGuy narobiłeś mi ochoty na drineczka

0

@ranger3120 poczułem się staro jak przypomnialem sobie Czosnka.
Aż sprawdziłem, to wyszło 13 lat temu xD

0

@MesQueUnClub_87 aż przypomina się ten trollowy klasyk (jakby ktoś nie wiedział to było specjalnie, szczegółów nie pamiętam, ale troll intencjonalny)


0

@maroon posiłkując się kilkoma źródłami z internetu stwierdzam, że w całej Ju Es Ej to prawo obowiązuje :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 musi tylko popracować nad chłodną głową - jak nie idzie to widać u niego frustrację i może odciąć prąd. Ale jak głowa dojedzie to może być świetnym grajkiem.

3

@HighestInTheRoom nie przebije to Hameryki I ich prawa:
W wieku 18 lat możesz iść umierać na obcej ziemi za interesy swojego rządu, ale piwko kupisz dopiero za 3 lata na legalu xD

0

@Comfortable_ tylko jak popularny był dzięki minecraftowi, a jak popularny się stał zmieniając kierunek?
I nie, nie oglądalem jego filmików. Przeglądam sporo Jutuba w poszukiwaniu wartościowych treści, więc siłą rzeczy widzę po samych miniaturach i nazwach kanałów co jest popularne.

7

@Encore a dzięki komu tego typu ludzie są sławni? Zidiociale społeczeństwo głodne jest patologii i kontrowersji, głupi ludzie najlepiej się oglądają. A gówniarze lgną do takich robiąc z nich wzorce.
Jednak globalne ocieplenie jest dobre, ludzkości przydałby się reset, bo to idzie w złą stronę .

0

@gumaz tak to jest jak patologii nabija się wyswietlenia. Ci co ich oglądają przyczyniają się do tego, że taki ściek jest rozpoznawalny i to ludzie jako ogół są winni propagowaniu tego typu gówna

0

@KamQiX bym odpalił, ale boje się, że wtedy rządowi strzelą :/

2

@krycha2201 w komentarzach nie można rysować obrazków, kreseczek i strzaleczek. Niestety nie da rady tego tak rozpisać, abyś był w stanie pojąć tak skomplikowane stwierdzenie :/
Ale możesz poprosić dzieci na placu zabaw, one powinny już ogarniać czytanie ze zrozumieniem:D

0

@tadzik447 mężczyzna ma swoje potrzeby. Nie musicie mi wypominać, że chodzę do klopa po 5 razy dziennie. Infrastruktura powinna być przygotowana na odpowiednią przepustowość :/

0

@tadzik447 w kanałach trzeba po nocy pracować? Oj Norek :/

1

@kanver_ kabaret wywołuje uśmiech. Polscy piłkarze wywołują zgorszenie i poczucie wstydu co najwyżej xd

0

@JohnDeere a tych co przeżyli oby ludzie dobili

1

@_barti im później się pójdzie spać tym dłużej do pobudki i rozpoczęcia roboty :v

5

@hayek politycy do wora, a wór do jeziora

0

@Barcasub dokładnie, wygoda i spokój. Jestem leniwy i nie chce mi się szukać napisów, bawić się w synchronizację gdy są trochę rozjechane, martwić się o jakość. Płacę za komfort - a i tak czasami tego nie mam przez co niewiele brakuje abym to pizgnal po całości, wykupił dostęp do lepszych Torrentow i miał to pomiędzy pośladkami :D

0

@Lionel_Messi10 "Pasja 2"?

1

Według mnie na marszu było co najmniej 40 osób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?