5

@Who_you_mam dlaczego Dudka na mundial nie wzięli?

2

@kamar24 fcbarca NIE JEST oficjalnym kanałem informacyjnym klubu żeby umieszczać tylko oficjalki.
Ten portal to "brama" do hiszpańskiego świata, w którym o Barcelonie dyskutuje się na codzien. Taki wgląd w tamtejszą sytuację.
To co mają oni redakcja przekłada nam.
Jeśli chcesz tylko pewniaki to ogranicz się do oficjalnego Twittera FC Barcelony i bedziesz miał tylko potwierdzone info :)

7

@Aragorn33 Nieistniejące państwo Izrael to rak tego świata

0

@Lionel_Messi10 "Terrorysta z Rosario" teraz drenuje budżet Miami :v

1

Buahahahah
Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie :-DDD

3

Jak w tym roku wrócą na stadion to będzie dobrze. Nie ma co się oszukiwać xD

0

@4Fabregas4 ok ok

1

@aspr1me ekspres nie działa, Ter Stegen to pa.....

0

@mvnBasten a to tak. Dopóki ktoś nie szerzy propagandy, nie zakłamuje historii albo nie namawia do złego to niech gada co chce.
Prawo nie musi się w to mieszać. Tutaj powinna społeczność robić swoje i alienowac jednostki, które gadają kocopoly żeby robić zadymę :D

2

@clyde na "proszę pana/pani" trzeba zasłużyć, a politycy nie zasługują na żaden szacunek :D

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

@FCB_dimiC no niee, a myślałem że chwasty zostały wyrwane :(

0

@19Macio93 bo w tym kraju za obronę granic taki żołnierz pójdzie siedzieć - nic dziwnego, że nie strzelają... Prawo jest do poprawy

0

@Kasy to jest piosenka o felgach :v

3

@draxidox niech strzelają - kim były cele ustali się później xD

2

Świat jest dzisiaj przesiąknięty pozerstwem i przepychem. Czasy się zmieniają (czy na lepsze czy na gorsze, nieważne), mi się to nie podoba, ale na ocenę przyjdzie czas.
Wszystko jest w jego rękach (a przede wszystkim w głowie)

0

@jacobFCB współczuję stary... Rambla jest z Tobą!

0

@July_6_BcN "Przedwiośnie" to taka książka, marzec to miesiąc :>

1

@Jakchcesz Bułka Arabska w promocji podobno

0

Ale teraz już na pewno, mówię Wam

1

@Luciano99 makaron lepszy, bo można przy okazji trochę go na uszy ponawijac pracownikom :>

0

@Sau_Ron Lewandowski dołączył do Barcelony, aby poprzez zwiększenie jej popularności w Polsce powiększyć ruch na stronie fcbarca.com i doprowadzić do pogorszenia jakości jej działania, bo kilka lat wcześniej krytykowano go na LaBambie.

11

Ostatni akapit idealnie podsumowuje co się dzieje obecnie w mediach. Tym bardziej mają ułatwione zadanie, bo każdy wie jaki Ter Stegen jest.
Nic nie wiadomo tak naprawdę, pozostaje jedynie czekać.
Chłop jednak spędził tu kupę lat, a tym wypracował jakiś kredyt zaufania - przynajmniej u mnie.

6

@Deathwing112 dostarcza usługi telekomunikacyjne

7

@RozowaPantera jak obudzisz się sam to cykl snu naturalnie się kończy. A wstając na budzik potrafimy przerwać sen w kluczowej fazie cyklu (trwają okolo 1,5h) przez co czujemy się zmęczeni i skołowani.
Teraz już wiesz czemu.
Tak, zawsze byłem tym zabawnym na imprezach

0

Dobrze rozumiem, że zakup poprzez opłacenie klauzuli, na który uparło się Athletic , sprawia, że finansowo jest to trochę inny przypadek i dzięki temu Barca może sobie pozwolić na ten transfer? xD

2

@Zielony55 czasami lepiej oszczędzić połowę niż nic...

0

@Nazio_87 trochę późno, ale ogólnie starty rakiet często można obejrzeć na polskim YouTube: Astrofaza, To Jakiś Kosmos, Rakietomania, AstroLife

8

@5ebek Espanyol może potrzebować bramkarza :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?