0

Idealny weekend sportowy Panie i Panowie.
Atletico zabrało Realowi mistrza.
Lewy!!! Brak słów.
Lille mistrzem Francji
Milan wraca do LM
Jedyny minus to Napoli, na Barcę to nawet nie ma co patrzeć już. Tragedia.
Jest pięknie.

2

@cat_r37 Ten Leglet kłuje w oczy. Potrzebujemy klasowego stopera.

1

@Lionel_Messi10 #Team Juras

1

@Deviler Pewnie zmięknie i tego nie zrobi. A szkoda.

0

@Chakalaka Obecne zdecydowanie ładniejsze imo.

1

@wojopancer Wyjaśnij, bo mózg mi wybuchnie.

0

Boxdel to pała. Dont change my mind.

0

Dla fanów League of Legends. Właśnie zaczyna się mecz pomiędzy najlepszą drużyną z Korei a najlepszą z Chin.

0

@derlysy1979 A gdzie Kubica?

1

Teraz jeśli chodzi o Barce najbardziej wyczekuję na lato i wzmocnienia zespołu. Trzeba pozbyć się niepotrzebnych graczy i poprawić jakość i przygotowanie zespołu. Jeśli chodzi o trenera zaufam Laporcie. Będę zadowolony z każdej decyzji jaką podejmie, bo wierzę, że ma plan. Liga już nam uciekła i najważniejsze są wzmocnienia na przyszły sezon.

2

@Karzel Tak. Imperatora nie dało się nie poznać :D

0

@Kamilos84 Kto jest po bokach na czerwonym tle?

0

@MaziFCB Powiedział ci o tym?

0

@PolskiBarcelonista10 Też tak myślałem, ale czy Atletico i real mają tak wiele lepsze kadry od nas doliczając jeszcze kontuzje?

0

@Whudi Musisz być za pisem inaczej nara.

3

@Vebrol Tak wiele osób mówi, że będzie nowym Guardiolą, jednak Guardiola był wśród największych jako piłkarz i miał to doświadczenie.

0

@Joe_Pesci Jeśli już to pewnie po sezonie, chcą dać mu dokończyć.

5

@tomek8756 Tak, jesteście i obyście za to odpowiedzieli.

1

@MesQueUnClub_87 Koeman może przerzutem. W końcu to Barto go ściągnął. :)

4

Paweł Kapusta podaje, że z Robertem wszystko ok i w sobotę wraca do gry.

0

@kamilop Pewnie czeka do końca sezonu.

0

@amanter Nie zdziwię się jak inter zepnie się na ten mecz. Na pewno nie dadzą juve taryfy ulgowej.

1

@Wiktoria13 Real nie kupi ich obu. Przynajmniej nie w tak krótkim odstępie czasu.

1

@bleble123 Gdyby to się udało to juve byłoby frajerami roku. Ale również biorę w ciemno/

1

@Messibestplayerintheworld Co za bzdety haha

5

@avanes A jeszcze sezon później wygraliśmy tryplet. TO JUŻ PEWNE!!!

1

@KmN To najlepsza opcja, ale czy jest jakakolwiek szansa? hmm

2

@masq Czyli ten Hag na tak czy na nie? Opinie są podzielone.

0

Myślicie, że ten hag jest dobrą opcją? Ja czuję, że najlepszą z możliwych. No bo nie wierzę w flicka, Guardiole czy kloppa(który nie pasuje),a xavi pimienta czy jakiś mniejszy trener mógłby się nie odnaleźć i zniszczyć swoją reputację.

0

@Conradxc Allegriego? On jest defensywniejszy niż Valverde. A Kovac nie jestem przekonany po jego pracy w Bayernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?