BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idealny weekend sportowy Panie i Panowie.
Atletico zabrało Realowi mistrza.
Lewy!!! Brak słów.
Lille mistrzem Francji
Milan wraca do LM
Jedyny minus to Napoli, na Barcę to nawet nie ma co patrzeć już. Tragedia.
Jest pięknie.
2
@cat_r37 Ten Leglet kłuje w oczy. Potrzebujemy klasowego stopera.
1
@Lionel_Messi10 #Team Juras
1
@Deviler Pewnie zmięknie i tego nie zrobi. A szkoda.
0
@Chakalaka Obecne zdecydowanie ładniejsze imo.
1
@wojopancer Wyjaśnij, bo mózg mi wybuchnie.
0
Boxdel to pała. Dont change my mind.
0
Dla fanów League of Legends. Właśnie zaczyna się mecz pomiędzy najlepszą drużyną z Korei a najlepszą z Chin.
0
@derlysy1979 A gdzie Kubica?
1
Teraz jeśli chodzi o Barce najbardziej wyczekuję na lato i wzmocnienia zespołu. Trzeba pozbyć się niepotrzebnych graczy i poprawić jakość i przygotowanie zespołu. Jeśli chodzi o trenera zaufam Laporcie. Będę zadowolony z każdej decyzji jaką podejmie, bo wierzę, że ma plan. Liga już nam uciekła i najważniejsze są wzmocnienia na przyszły sezon.
2
@Karzel Tak. Imperatora nie dało się nie poznać :D
0
@Kamilos84 Kto jest po bokach na czerwonym tle?
0
@MaziFCB Powiedział ci o tym?
0
@PolskiBarcelonista10 Też tak myślałem, ale czy Atletico i real mają tak wiele lepsze kadry od nas doliczając jeszcze kontuzje?
0
@Whudi Musisz być za pisem inaczej nara.
3
@Vebrol Tak wiele osób mówi, że będzie nowym Guardiolą, jednak Guardiola był wśród największych jako piłkarz i miał to doświadczenie.
0
@Joe_Pesci Jeśli już to pewnie po sezonie, chcą dać mu dokończyć.
5
@tomek8756 Tak, jesteście i obyście za to odpowiedzieli.
1
@MesQueUnClub_87 Koeman może przerzutem. W końcu to Barto go ściągnął. :)
4
Paweł Kapusta podaje, że z Robertem wszystko ok i w sobotę wraca do gry.
0
@kamilop Pewnie czeka do końca sezonu.
0
@amanter Nie zdziwię się jak inter zepnie się na ten mecz. Na pewno nie dadzą juve taryfy ulgowej.
1
@Wiktoria13 Real nie kupi ich obu. Przynajmniej nie w tak krótkim odstępie czasu.
1
@bleble123 Gdyby to się udało to juve byłoby frajerami roku. Ale również biorę w ciemno/
1
@Messibestplayerintheworld Co za bzdety haha
5
@avanes A jeszcze sezon później wygraliśmy tryplet. TO JUŻ PEWNE!!!
1
@KmN To najlepsza opcja, ale czy jest jakakolwiek szansa? hmm
2
@masq Czyli ten Hag na tak czy na nie? Opinie są podzielone.
0
Myślicie, że ten hag jest dobrą opcją? Ja czuję, że najlepszą z możliwych. No bo nie wierzę w flicka, Guardiole czy kloppa(który nie pasuje),a xavi pimienta czy jakiś mniejszy trener mógłby się nie odnaleźć i zniszczyć swoją reputację.
0
@Conradxc Allegriego? On jest defensywniejszy niż Valverde. A Kovac nie jestem przekonany po jego pracy w Bayernie.