BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Właśnie myślałem nad tym, aby pisać bardziej o Europejskiej piłce, gdyż jestem tym bardziej zainteresowany, a przykład fryzjera dorzucić w międzyczasie jako ciekawostkę. Hmm.
0
@BulaKG To akurat wybierze dużo osób, chciałem być oryginalniejszy ;p
0
@puyol_presidend5 Bezpieczeństwo wewnętrzne.
0
Witam. Myślę nad napisaniem licencjatu na temat związany z piłką nożną, np. korupcja w piłce nożnej. Czy miałby ktoś jakieś rady i czy w ogóle taki temat miałby sens? A może jakiś inny temat godny uwagi?
0
@FCBKUBANO To była kobieca liga koszykówki w Urugwaju :D. Nie wiem co tam się dokładnie stało, ale mam nadzieję, że się pośpieszą.
0
Postawiłem kupon i wszystko weszło, jednak 1 mecz został przerwany w trakcie. Kiedy mogę spodziewać się rozliczenia i jak to będzie wyglądać? Obstawiam na STS.
0
@paweldunajecfcb Troja, Quest.
10
@Barwindg Ten Hag dawaj do nas na trenera. Nikt nie będzie się śmiał z twojej bujnej czupryny.
1
Ciekawe podejście. Barjuan jeszcze nie zaczął nawet 1 meczu a już jest mieszany z błotem. Biedny będzie Xavi gdy już przyjdzie i nie będzie początkowych wyników. :(
0
@escarabajo Tego nie wiemy. Oby tylko nie skończyło się tak samo.
0
Wszyscy się cieszą Xavim a ja jakoś nie mogę się przekonać. Boję się, że nie wypali i skończy jak Pirlo z Lampardem, czyli wielkie legendy, które sabotowały swój ukochany klub w roli trenerów.
0
@IronSanHybrid Też tak myślałem, ale zwróćmy uwag, że tacy zawodnicy są w niemal każdej reprezentacji, a jeśli dodatkowo( co najważniejsze podniesie nasz poziom sportowy) to jednak chyba warto.
30
@IronSanHybrid A historii tego swetra i tak nie zrozumiecie. :D
3
@AduŚ07 Pod twą łysinę wznoszę swe błaganie. Finał tego euro racz nam dać Pazdanie.
0
Czy ktoś zamawiał koszulkę pożegnalną Messiego u Dissblastera? Zastanawiam się jak długo będziemy jeszcze czekać.
1
@Messibestplayerintheworld Sytuacja podobna jak po Valverde. Chcemy jego odejścia, ale nie mamy żadnego dobrego kandydata.
0
@agaFCB chyba chodziło o cos innego, bo to wiedzieliśmy już wcześniej.
0
Przeczytałem gdzieś, że dziś o 19 miała paść jakaś informacja o Koemanie. Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?
0
Kto z was gra w piłkę na jakimkolwiek poziomie rozgrywkowym? Jestem ciekaw ilu z nas praktykuje ten wspaniały sport. :)
0
6 letnia koleżanka mojej siostry( w tym samym wieku) zaraziła ją piosenkami ekipy. Szczerze mówiąc myślałem, że są już za stare na takie piosenki. Jednak to prawda, że im młodsi tym wolniej dojrzewają.
0
Panie! Nie obrażaj Pan dobre?
1
@IronSanHybrid Ansu raczej nie przeczyta tego 1 komentarza na Rambli, a jeśli on chce z własnej woli pomóc to niech to zrobi. :)
2
@HarveySpecter Jest w tym oczywiście dużo prawdy i trzeba docenić i uszanować decyzje Laporty. Jednak nie jest on idealnie czysty, ponieważ zapewniał nas, że Messi zostanie a nie ma go z nami. Mówił również, że Emerson przychodzi by walczyć w Barcelonie przez wiele lat po czym oddaje go nie niecałym miesiącu. Jest dużo lepiej i wierzę, że będzie dobrze w przyszłości, ale Joan nie też nie jest idealny.
1
@BordeR dzięki, ale pisałem też tutaj, bo być może ktoś posiada owy materac i podzieli się opinią. :)
0
@BordeR pójdzie lekko w górę, bo wracam niedługo do treningów na siłowni. Myślę, że nie powyżej 80kg. :)
0
Mam pytanie odnośnie materaca. Jakiej twardości powinienem wybrać jeśli ważę około 70kg a moja waga będzie szła lekko w górę. Zastanawiam się nad dwustronnym h2 z jednej strony i h3 z drugiej. Ma ktoś może jakieś obiekcje? Zawsze można tu liczyć na pomoc.
0
@Masny Skoro powiedział, że wróci to wróci, ale kiedy nie mam pojęcia.
0
@Mazi Ale wiesz, że podpisanie umowy ,,za darmo,, nie było możliwe? A po drugie nie przypominam sobie żeby Leo o tym mówił. Dlaczego najlepszy piłkarz w historii ma grać za darmo? A to że ma pewne wymagania to chyba normalne. Jest sportowcem na najwyższym poziomie i chce wygrywać. Był wielokrotnie oszukiwany przez zarząd a mimo to został. Teraz też chciał zostać i nie miał wpływu na to co się stanie. Gdy musiał odejść z Barcy co miał zrobić? Płakać? Nie rozumiem takiego myślenia.
4
@Roobo Prawo w Hiszpanii zakazuje podpisania nowej umowy na zarobkach mniej niż 50%. Wspomniał o tym ostatni gwizdek w swoim odcinku na yt.
0
Wyjaśni ktoś po krótce, dlaczego Hamilton jest tak nielubiany a Verstappen wielbiony? Nie oglądam F1, kiedyś się zdarzało. Już odchodząc od dzisiejszej sytuacji bo widzę, że zdania są podzielone.