BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds A kiedy karta wygasa?
0
@Destroyer_of_Worlds O kurde dobry pro tip faktycznie dzięki. W przyszłości skorzystam. :)
0
@LeoMessi1994 Patrząc na całą karierę Aguero, ale potencjał według mnie większy miał Rooney.
0
@Destroyer_of_Worlds Ok dzięki za odpowiedź. Miłej nocy życzę.
0
Mam pytanie. Czy jak opłacę netflixa jednym numerem karty (czyjejś) na miesiąc to następne miesiące będę mógł już opłacać ze swojej, której jeszcze nie mam gdyż zamówiłem nową?
1
Oby Araujo i Gavi zostali podpisani. Bez nich będzie nam bardzo ciężko.
0
@Piorun Z tym zaszczytem to chyba na odwrót.
1
Czy footroll będzie transmitował losowanie lm?
0
@AmigoBlancos No to czas najwyższy. To tylko statystyka.
12
@AllBundy Zostanie i będzie ikoną tego klubu.
0
Bayern-Villareal
City-Benfica
Live-Real
Chelsea-Atletico
My zaś zagramy z Eintrachtem.
0
@Worny Za to ta ostoja pomści resztę i podniesie puchar.
1
Ktoś ogląda Betis? Jakim cudem tam padł samobój w ostatniej minucie? Ale tam muszą być wściekli.
2
@MrShakira Jeśli chcemy pokazać swoją wyższość powinniśmy pokonać ich tak czy siak. My też gramy na dwóch frontach.
1
Za chwilę Sevilla odpada z LE!
0
@danio1899 Na szczęście będzie też Araujo.
0
@ShawnC Wiadomo, jednak musimy wiedzieć w jakim miejscu się znajdujemy i cieszyć ze strony w którą zmierzamy.
59
Wiem, że to tylko Liga Europy, ale jednak czuję to czego nie czułem od 3 lat. Czyli radość z sukcesywnej gry w fazie pucharowej europejskich pucharów. Mam nadzieję, że Barca wygra te rozgrywki, a za rok będziemy oglądać taką grę w fazie pucharowej LM. Veb.
0
@Kamiloza91 Tak. Musiałby się dostosować jak to było w psg. Jednak tu miałby zdecydowanie łatwiej, bo zna ten klub od podszewki.
0
@BarcaInfo Jak dla mnie jeśli wróciłby np. W takiej roli jak Alves to byłbym za. Dwa warunki w postaci niskiego kontraktu i słabszej pozycji w zespole. Wierzę, że byłby w stanie to zaakceptować zarówno Messi jak i Laporta.
5
Dajcie spokój z tym Salahem. Przecież ten transfer nie ma żadnych szans na realizację.
0
@Gaucho A skąd ta informacja?
4
@neeed Sam niszczy swoją legendę. Przykro się na to patrzy.
0
@Gaucho Gdyby odszedł na normalnych warunkach bez żadnych kontrowersji spoko. Ale to co się stało mogło odcisnąć na nim piętno z którym nie może sobie poradzić. Ja wierzę, że jeśli potencjalnie miałby do nas wrócić na niskim kontrakcie i z dużo mniejszą rolą w zespole mógłby pomóc. Jednak najważniejsze aby był szczęśliwy nie napalam się że ma wrócić czy coś bo klub jest ponad wszystkim.
0
@FioletoweOczy Oczywiście wielki mecz też ogladalem, zagrali świetnie. Jednak tutaj nie udzielam się aż tak często i chciałem napisać akurat o tym, gdyż już od kilku dni nie mogę czytać tych wypocin.
0
@Gaucho Rozumiem, ja też gardzę psg. Ale sam Messi pamiętajmy nie chciał odchodzić, a nie wiem gdzie miałby indziej się znaleźć patrząc na projekt sportowy i jego pensję.
2
@AdamaTraore smieszkowanie jasna sprawa, jednak jest wiele osób piszących takie komentarze na poważnie.
73
Wiecie co mnie przeraża? Totalny brak szacunku, a wręcz szydera wśród fanów piłki w stronę Messiego. Ja rozumiem, zagrał słabszy mecz, a cały jego sezon można uznać za tragiczny(patrząc na klasę jako zawodnika). Jednak jak można totalnie mieszać go z błotem i na każdym kroku obrażać? Messi to zawodnik według wielu najlepszy w historii. A ja nadal wierzę, że odbuduje się i wróci do dobrego poziomu. Wiadomo, że wieku nie oszuka ale wierzę, że jeszcze nie raz da kibicom wiele radości. Najgorzej się czyta komentarze kibiców Barcelony, czyli tych którzy tym bardziej powinni go wspierać. Powinniście się wstydzić jeśli już zapomnieliście ile Leo dał zarówno nam jak i całej światowej piłce. Dobranoc.
0
Czy mógłby ktoś przybliżyć jak na ten moment wygląda sytuacja z Araujo? Słyszałem, że Barcą zaczyna akceptować ze go nie zatrzyma. Jednak było to tylko jedno źródło.
10
Chciałem się podzielić, że przed chwilą zdałem sesję i teraz nie będę miał zajęć aż do października, bo będą praktyki. Siiii i miłego popołudnia wszystkim życzę. :D