BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Jest w tym dużo racji, zastanawiam się co w takim razie jest problemem. Zarząd wymieniony, sztab i trener wymieniani kilkukrotnie. Mental? Kiedyś był na dobrym poziomie, więc jest to do naprawienia. Trzeba zlokalizować ten problem.
0
@Sau_Ron Rozumiem podejście, idealny nie jest bo ma małe doświadczenie. Ale kto według ciebie realny mógłby przyjść za niego teraz?
0
@Rust_Cohle Oczywiście, że pisali wiem, ale to była zdecydowana mniejszość. Po wczorajszym meczu jest to zdecydowana większość. Ochłońcie i doceńcie to co zrobił odkąd przyszedł, a na rozliczenia przyjdzie czas po sezonie.
5
To niesamowite jak 1 mecz potrafi całkowicie zmienić nastawienie kibiców. Przed meczem nikt nie pisał o zwolnieniu Xaviego, a teraz mówią o tym wszyscy. Ja rozumiem, że dał dupy, ale czy trzeba zawsze tak skrajnie reagować?
15
Dalej nie mogę pojąć tego, że Castellanos strzelil w meczu z Realem tyle samo goli co ferran w ciągu całego sezonu.
0
@Szklaner Napisałem. Z góry dziękuję za czas
0
@Tabaluga37 napisałem pv.
0
Czy jest tu ktoś kto ma już za sobą pisanie licencjatu/magistra i chciałby odpowiedzieć na parę pytań? Mało znam osób, które mogłyby mi w tym pomóc a nie będę przecież pytał promotora o każdą błahostkę :). Z góry dziękuję.
0
Którą ligę i jaki bilans dobijacie w Fifie? Ciekaw jestem jak stoję :D. U mnie w tym sezonie 3 liga i najlepszy bilans 13-7. Skład warty około 2 milionów na ten moment.
1
Mam pytanie, gdzie można oglądać archiwalne mecze na przykład z dawnych mundiali? Jeszcze jakby było z polskim komentarzem choć to już nie jest konieczne?
0
Czy gra ktoś na PC z padem od ps3? Mam kilka pytań.
0
Czy mógłby ktoś mi pomóc? Chcę podłączyć swojego pada do ps3 aby pograć w fifę, ale ten program scptoolkit nie chce mi tego zrobić. Ciągle jakby nie wykrywało pada. Mam windows 11. Jest coś co mógłbym zrobić albo może jakiś inny program. Od 2 dni mam fifę a nie mogę w nią zagrać...
0
Czy zawodnicy innych klubów też łapią kontuzje? Zastanawialiście się dlaczego akurat aż tylu naszych doznało urazu? Przecież to aż niemożliwe.
6
Tylko mi strasznie jest przykro z powodu odejścia Auby? Bardzo polubiłem tego gościa a on nawet do teraz ma na insta wpisaną Barcelonę. Dawno nie było mi tak smutno z powodu odejścia gracza, który grał tu zaledwie pół roku. Dlaczego to nie Depay a akurat on...
1
@AllBundy Jedyny, którego odejście w tym okienku smuci.
9
@Emhyr A potem przyleciał smok i zardzewiała mu głowa.
0
Do kiedy trwa okienko?
0
@Xpert77 Na pewno jeśli chodzi o gaz te silniki nie są aż tak dobre, bo mają wtrysk bezpośredni. Więcej nie doradzę niestety.
0
@taris Zobaczymy.
0
@Kwiatek67 skąd ta pewność?
0
Kiedy znany będzie dokładny terminarz kolejności spotkań i kto z kim będzie grał?
0
Do kiedy Tebas będzie prezesem la ligi? Zastanawiam się kiedy w końcu przestanie rzucać kłody pod nogi wszystkim klubom.
1
@Kessie Przyznam smiechlem
0
@msmsms i to i to
2
@MesQueUnClub_87 Czerwone chyba najlepiej będą wyglądać.
0
@RosjaninBut prawda, ale mi nie zależy na produkcjach najwyższej jakości. Bardziej coś takiego jak właśnie fifa czasami Lol czy CS ewentualnie.
0
@Rl9k1nG do 2500 max 3000zl
0
Jakiego laptopa byście polecili w rozsądnej cenie? Nie mam jakichś wysokich wymagań. Zależy mi przede wszystkim na oglądaniu meczów, filmów i nauce. Jednak kusi mnie to aby poszła na nim fifa 23.
0
Audi a4 b6 1.8t czy bmw e46 z sześcioma cylindrami?
0
@Herato Ciało obce, 8 kontaktów z piłką, ale 2 strzały miał.