0

@Sau_Ron Jest w tym dużo racji, zastanawiam się co w takim razie jest problemem. Zarząd wymieniony, sztab i trener wymieniani kilkukrotnie. Mental? Kiedyś był na dobrym poziomie, więc jest to do naprawienia. Trzeba zlokalizować ten problem.

0

@Sau_Ron Rozumiem podejście, idealny nie jest bo ma małe doświadczenie. Ale kto według ciebie realny mógłby przyjść za niego teraz?

0

@Rust_Cohle Oczywiście, że pisali wiem, ale to była zdecydowana mniejszość. Po wczorajszym meczu jest to zdecydowana większość. Ochłońcie i doceńcie to co zrobił odkąd przyszedł, a na rozliczenia przyjdzie czas po sezonie.

5

To niesamowite jak 1 mecz potrafi całkowicie zmienić nastawienie kibiców. Przed meczem nikt nie pisał o zwolnieniu Xaviego, a teraz mówią o tym wszyscy. Ja rozumiem, że dał dupy, ale czy trzeba zawsze tak skrajnie reagować?

15

Dalej nie mogę pojąć tego, że Castellanos strzelil w meczu z Realem tyle samo goli co ferran w ciągu całego sezonu.

0

@Szklaner Napisałem. Z góry dziękuję za czas

0

@Tabaluga37 napisałem pv.

0

Czy jest tu ktoś kto ma już za sobą pisanie licencjatu/magistra i chciałby odpowiedzieć na parę pytań? Mało znam osób, które mogłyby mi w tym pomóc a nie będę przecież pytał promotora o każdą błahostkę :). Z góry dziękuję.

0

Którą ligę i jaki bilans dobijacie w Fifie? Ciekaw jestem jak stoję :D. U mnie w tym sezonie 3 liga i najlepszy bilans 13-7. Skład warty około 2 milionów na ten moment.

1

Mam pytanie, gdzie można oglądać archiwalne mecze na przykład z dawnych mundiali? Jeszcze jakby było z polskim komentarzem choć to już nie jest konieczne?

0

Czy gra ktoś na PC z padem od ps3? Mam kilka pytań.

0

Czy mógłby ktoś mi pomóc? Chcę podłączyć swojego pada do ps3 aby pograć w fifę, ale ten program scptoolkit nie chce mi tego zrobić. Ciągle jakby nie wykrywało pada. Mam windows 11. Jest coś co mógłbym zrobić albo może jakiś inny program. Od 2 dni mam fifę a nie mogę w nią zagrać...

0

Czy zawodnicy innych klubów też łapią kontuzje? Zastanawialiście się dlaczego akurat aż tylu naszych doznało urazu? Przecież to aż niemożliwe.

6

Tylko mi strasznie jest przykro z powodu odejścia Auby? Bardzo polubiłem tego gościa a on nawet do teraz ma na insta wpisaną Barcelonę. Dawno nie było mi tak smutno z powodu odejścia gracza, który grał tu zaledwie pół roku. Dlaczego to nie Depay a akurat on...

1

@AllBundy Jedyny, którego odejście w tym okienku smuci.

9

@Emhyr A potem przyleciał smok i zardzewiała mu głowa.

0

Do kiedy trwa okienko?

0

@Xpert77 Na pewno jeśli chodzi o gaz te silniki nie są aż tak dobre, bo mają wtrysk bezpośredni. Więcej nie doradzę niestety.

0

@taris Zobaczymy.

0

@Kwiatek67 skąd ta pewność?

0

Kiedy znany będzie dokładny terminarz kolejności spotkań i kto z kim będzie grał?

0

Do kiedy Tebas będzie prezesem la ligi? Zastanawiam się kiedy w końcu przestanie rzucać kłody pod nogi wszystkim klubom.

1

@Kessie Przyznam smiechlem

0

@msmsms i to i to

2

@MesQueUnClub_87 Czerwone chyba najlepiej będą wyglądać.

0

@RosjaninBut prawda, ale mi nie zależy na produkcjach najwyższej jakości. Bardziej coś takiego jak właśnie fifa czasami Lol czy CS ewentualnie.

0

@Rl9k1nG do 2500 max 3000zl

0

Jakiego laptopa byście polecili w rozsądnej cenie? Nie mam jakichś wysokich wymagań. Zależy mi przede wszystkim na oglądaniu meczów, filmów i nauce. Jednak kusi mnie to aby poszła na nim fifa 23.

0

Audi a4 b6 1.8t czy bmw e46 z sześcioma cylindrami?

0

@Herato Ciało obce, 8 kontaktów z piłką, ale 2 strzały miał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?