2

@Culer_1906 Sprzedać byłoby najlepiej. I tak nie wnosi do gry tyle ile kosztował i zarabia, a potrzebujemy krok po kroku schodzić z pensji.

0

@Emhyr Nie ma co się z nim spierać z tego co widzę. Niech żyje tam gdzie żyje.

63

Ale wiecie, że ani Kounde, ani Raphinha, ani Lewandowski nie przyjdą? Wiecie o tym prawda? :3

0

@Fan2005 Można dorzucić kilku przedszkolaków i będziesz miał średnią poniżej 18stki. Drużyna nie może składać się z samych młodych zawodników. Musi być też ktoś doświadczony.

1

@Mixtape On ma przecież 35 lat. Wiadomo, że jest topem, ale ten sezon już na pewno nie będzie tak dobry w jego wykonaniu jak poprzedni w którym osiągnął swój sufit.

0

@jacobFCB Najpierw niech FDJ odejdzie.

0

@eckov@eckov Od przyszłego sezonu tak będzie wyglądać podstawowa 3 w pomocy.

0

@Kos111 Bardzo dobrze

1

Jak oceniacie występ Nico i Balde w 2 połowie? Jak dla mnie to oni zrobili największe wrażenie. Lewandowski każdy wiedział, że da radę a ta dwójka naprawdę pozytywnie zaskoczyła.

0

@D10SLEO Kiedy mś?

19

Szukam pracowników budowlanych praca na pełny etat. Będziemy stawiać pomnik Alemanyemu.

1

@Vebrol Sixth street też polecił.

0

A ja wymyśliłem, że pójdę jednak wcześniej spać. Do wieczora w robocie, a potem i tak nie mam już nic wielkiego zaplanowane. O 5 mecz, potem na 3 godziny na rybki i na 10 do pracy. :)

3

@FCB_dimiC Aha? Ten PRZECIĘTNY obrońca nie jest dobrą opcją. Nie potrzeba nam sabotować klubu, aby ktoś darzył kogoś większym szacunkiem.

1

@Karokilla Też tak uważam, dlatego nie oszukiwałem i zaznaczałem w większości jak sam myślę.

0

@Kurkmen A gdzie pracujesz jeśli mogę spytać? Ja teraz studia robię i myślę też może nad czymś związanym bezpieczeństwem państwa. Choć to nie jedyna opcja oczywiście.

1

@Kurkmen Dzięki za opinie wezmę to pod wagę co mówisz. W OSP, które oczywiście jest czymś zdecydowanie prostrzym niż zawodowe wojsko jakoś lepiej lub gorzej sobie radzę więc będę myślał co tu najlepiej zrobić.

1

@szymon6847 Uważasz, że płacą mało :D? Ja szczerze powiem, że nie czułem jakiegoś wielkiego powołania czy patriotyzmu i chciałem iść tam głównie dla kasy i emerytury. No, ale może tak musiało być zawsze tak sobie tłumaczę.

1

@Seledynowy Nie chciałem też za bardzo kłamać w odpowiedziach, bo z czasem i tak by wyszło na jaw, że na przykład zaznaczę, że bardzo dobrze radzę sobie w działaniu ze stresem(co nie jest prawdą) i na jakiejś ważnej misji czy zadaniu bym mógł spanikować czy coś.

1

@jeyx77x Ja poległem na sprawności wzrokowo ruchowej z tymi przyciskami pod kątem. Nigdy nie byłem w wojsku chciałem isc na przygotowawczą, ale już nie pójdę :p

1

@Archie dzięki za opinię. Nie mam w zwyczaju poddawać się zawsze walczę o swoje. Nie rusza mnie samo to, że tego nie zdałem a bardziej to, że mogę nie pasować do końca charakterem co M. In uświadomiły mi właśnie te testy.

1

Mam pytanie do osób związanych z wojskiem. Wczoraj odbywałem testy psychologiczne i niestety nie udało mi się zdać. Przyznam, że trochę to zlekceważyłem iż myślałem, że będzie to dużo łatwiejsze. Rozmawiałem z gościem, który zdawał ze mną i mówił, że słyszał od wielu ludzi, że wcale nie jest to takie łatwe i wielu polega. Czy powinienem jeszcze próbować za rok? Nie jestem już aż tak przekonany czy wojsko jest jednak dla mnie.

0

@tristan87 najs. Akurat obejrzeć będę mógł.

0

I jak z tą prezentacją o której to ma być? O 19 naszego czasu czy tamtego?

0

@hayek 18:25, ale czasu amerykańskiego w Miami. Czyli jeszcze 6 godzin według flightradar.

4

@Pawel13sz Za niedługo ten klub już będzie lepszy. Bo Bayern słabnie a my rośniemy w siłę z każdym dniem.

1

@tristan87 Widać, że nie jest Niemcem.

0

@Chaoss Za dobry piłkarz xddd. Ja pier*** idź o Staśko coś nagraj lepiej gosciu.

0

@Emhyr Nie ma co mu ufać.

0

@TR3YWAY Nie przesadzajmy. Robert jak wino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?