3

@DaPidejpi przecież w tamtym sezonie już w fazie grupowej byli w mocnym gazie M. In strzelając 7 goli totkom czy bodajże 4 Chelsea. Już nie umniejszamy im na siłę, że to przez pandemię. Ale fakt, Nagelsmann to chyba nie ten rozmiar kapelusza jednak.

0

@P33ck 2023 nic. No chyba, że teraz wygra lm :)

2

@tristan87 Obawiam się, że to nie sarkazm

0

@Bartek22 Mamy Desta i De Jonga, ale oni są nie do ruszenia.

0

@patrykzmc2000 Serio to to? Nieźle.

0

@LukaszFan Walić te rekordy Bundesligi. Na koniec i tak będzie przez niemców pomijany a jego zasługi umniejszane. Niech Robert kieruję się swoim przeczuciem i tym co najlepsze dla niego.

1

@Lionel_Messi10 Dobry pomysł. Nie pomyślałem o tym. :D

17

@AmigoBlancos Po porażkę!

0

Mam nadzieję, że Chelsea da dziś Realowi lekcje futbolu i ich zabiega. Real to tylko Benzema i rzadkie przebłyski innych piłkarzy. Na oparach dowiozą tę ligę do końca ale od następnego sezonu jeśli nie dokonają zmian mogą mieć problem.

5

@Emhyr Tam są takie pieniądze, że na pewno myślą o nowym trenerze. Guardiola nie jest jedynym wybitnym.

1

@Comentateiro Oby tylko to nie skończyło się tak jak u Rijkarda, bo mam nadzieję, że Xavi będzie trenerem u nas dużo dłużej.

0

@K0stek strumyk.tv

11

@Lionel_Messi10 Czyli pewnie odejdzie. Nie wiem co jest takiego trudnego w zmianie agenta jeśli on naprawdę chce zostać.

0

@Emhyr Czy ten Nunez jest taki dobry? Jakoś mnie nie przekonuje.

2

@Sau_Ron Nie wierzysz w Chelsea? Przecież real jest ciągnięty tylko przez Benzemę, a Tuchel to wyśmienity taktyk w przeciwieństwie do Carlo.

0

@Suzu Ac jest potrzebne. Też mam zakupione właśnie, bo bałem się gałęzi na drogach m.in.

0

Mam pytanie. Czy dobrze myślę, że w wyjściu z grupy w rozgrywkach reprezentacyjnych ważniejszy jest bilans od meczy bezpośrednich, a w rozgrywkach klubowych odwrotnie?

0

@Sulimo To prawda że on odchodzi po mundialu?

0

@socha Haha. No w sumie to tak.

0

Ma ktoś jakieś ciekawe seriale lub filmy o piłce nożnej na netflixie? Nie musi być koniecznie o piłce.

1

Nie jarajmy się specjalnie tymi pismakami. Wiele z tych informacji już nie raz okazały się totalną bzdurą. Ja podchodzę do transferów w ten sposób, że całkowicie ufam Xaviemu i zarządowi. Kogo zaś do nas ściągną nie ma to dla mnie znaczenia, gdyż przedstawiciele dali nam już wystarczająco dużo, aby im zaufać.

0

@Woland10 On jest trollem ludzie. Nie wierzę, że to nie są baity.

1

@RoBoT Jak jest brudna to tak.

0

@Freudysta
1.Nie
2.Lipsk
3. Atletico
4. Barca
5. Barca, Sevilla
6. Bayern
7. Barca.. co to za pytanie?
8. Nie wiem
9. Levante
10. Lewy.

1

@MesQueUnClub96 Piłka w tym roku już będzie przyznawana w lato? Czy jak to będzie?

0

@Destroyer_of_Worlds Pamiętajmy, że Kessie przyjdzie w miejsce Puiga. Liczba pomocników to będzie zaledwie 6 i dlaczego Gavi miałby odejść?

4

@Janiama Jakim człowiekiem trzeba być, żeby zrobić coś takiego jak ten sąsiad. Coś niewyobrażalnego.

0

@Szreko Adama jednak też już trochę zjechał, choć mam nadzieję, że to tylko na chwilę.

0

Czytałem trochę o tym Raphini, ale nie oglądałem zbyt wiele jego meczów. Czy w przypadku odejścia Dembele jest to według was piłkarz na miarę Barcelony, czy jednak nie ta klasa?

0

@Destroyer_of_Worlds Ok rozumiem, dzięki jeszcze raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?