0

@Encore Być może wciąż jest przemęczony. Ma dopiero 18 lat a rozegranych minut jedną z największych w drużynie .

0

@Encore Ja też uważam, że Messi jest lepszy od Ronaldo i daje więcej zespołowi. Ale mówienie, że przez Ronaldo nie będzie ich w LM lub są słabi jest po prostu śmieszne.

2

Jesteśmy pod dużą presją przed jutrzejszym meczem po wygranej Realu i Atletico, ale wierzę, że jutro zagramy dobre spotkanie i końcówka sezonu będzie nasza.

0

@Archie A może tu chodziło tylko o to, że pozowali sami wychowankowie i nie chcieli nikogo kto został zakupiony na zasadzie transferu?

0

@arasz1819 Real musiałby się choć raz potknąć. A znając życie wygrają wszystko do końca..

0

@Ratamahatta Niby tak, ale jednak trochę zabolało, bo człowiek się łudził, że tamte czasy już minęły. Jednak nadal możemy wygrać ligę. VeB.

0



Poprawia nieco humor jak pomyśli się o Barcy wyfrywającej LM. Dziś byłem bardzo smutny po prostu, bo zawalili strasznie!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@saczers438 Zinchenko dał dobrą zmianę. Dosłownie moment po jego wejściu padło wyrównanie.

0

Tak tylko spytam co jest z Sterlingiem? Nie śledziłem City od jakiegoś czasu.

3

@puyol_presidend5 Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata

2

Saga z Neymarem sagą z Neymarem, ale co z nowym napastnikiem. Myślę, że to powinien być główny priorytet na ten moment.

1

@blodziakk Wątpię, że szejk puści ich obu. To był by strzał w kolano.

1

@FC1899Barca A mimo to przez tylu niedoceniany. Na świecie jeszcze zrozumiem. bo boli ich, że to Polak. Jednak że u nas..?

5

@Dembouz1899 Ale przecież jest pandemia. Jak oni chcą przyznać złotą piłkę? Aa Mbappe pierwszy to przepraszam, już można.

0

@Janas11224 Dla mnie w sumie kojarzy się tylko z Chelsea.

0

@Katalonbar Coś mi mówi, że zasada się złamie i zobaczymy PSG vs Real.

25

Ciekawe Komu kibicuje Anelka w LM. :D
Jakby ktoś nie wiedział to grał w każdym z tych 4 klubów.

0

@Joe_Pesci Ja mam tylko eleven i nie zamierzam brać nic więcej. Ale teraz to już tam prawie wcale Barcy nie ma. Założę się, że C+ jest najdroższe dlatego tam najwięcej meczy dają.

7

@Chakalaka Dobrze się dzieje, jednak szkoda, że Umtiti na własne życzenie tak poprowadził swoją karierę.

1

Dlaczego teraz mecze Barcy są prawie cały czas w C+ a w Eleven tak rzadko?

0

@Bobo25 Jasne, że tak. Uważam, że Real jest faworytem. Jednak to piłka nożna i wszystko jest możliwe

0

@Deviler Niech tylko Real nie wygra. Wszystko inne biorę w ciemno :)

0

@chavez Paryż wątpię, dopiero co Pochettino tam przyszedł. Choć kto wie, Tuchela też wywalili za dojście w Lidze mistrzów najdalej w historii klubu :D

0

Jak obstawiacie półfinały LM?
Moje typy:
1 mecze: Real 1-1 Chelsea PSG- 1-2 City
2 mecze: Chelsea 2-1 Real City- 2-2 PSG

Finał: City vs Chelsea

0

@Dior Na ten moment nie, i nie chciałbym tego robić. Nie uważam choroby za na tyle groźną abym musiał się szczepić, jednak oczywiście staram się trzymać restrykcji aby nikogo potencjalnie nie zarazić.

0

Jaki jest powód tego, że Hiszpania wszystkie mecze grupowe gra u siebie?

0

@blodziakk Ktoś chyba Dissblastera oglądał ;)

0

@Chakalaka Wspaniały piłkarz. Przykład nie tylko dla sportowców, ale i dla ludzi. Jest i zawsze będzie idolem.

0

@arcziFCB a czym jest ta Penya ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?