BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Być może wciąż jest przemęczony. Ma dopiero 18 lat a rozegranych minut jedną z największych w drużynie .
0
@Encore Ja też uważam, że Messi jest lepszy od Ronaldo i daje więcej zespołowi. Ale mówienie, że przez Ronaldo nie będzie ich w LM lub są słabi jest po prostu śmieszne.
2
Jesteśmy pod dużą presją przed jutrzejszym meczem po wygranej Realu i Atletico, ale wierzę, że jutro zagramy dobre spotkanie i końcówka sezonu będzie nasza.
0
@Archie A może tu chodziło tylko o to, że pozowali sami wychowankowie i nie chcieli nikogo kto został zakupiony na zasadzie transferu?
0
@arasz1819 Real musiałby się choć raz potknąć. A znając życie wygrają wszystko do końca..
0
@Ratamahatta Niby tak, ale jednak trochę zabolało, bo człowiek się łudził, że tamte czasy już minęły. Jednak nadal możemy wygrać ligę. VeB.
0
Poprawia nieco humor jak pomyśli się o Barcy wyfrywającej LM. Dziś byłem bardzo smutny po prostu, bo zawalili strasznie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@saczers438 Zinchenko dał dobrą zmianę. Dosłownie moment po jego wejściu padło wyrównanie.
0
Tak tylko spytam co jest z Sterlingiem? Nie śledziłem City od jakiegoś czasu.
3
@puyol_presidend5 Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata Mój tata
2
Saga z Neymarem sagą z Neymarem, ale co z nowym napastnikiem. Myślę, że to powinien być główny priorytet na ten moment.
1
@blodziakk Wątpię, że szejk puści ich obu. To był by strzał w kolano.
1
@FC1899Barca A mimo to przez tylu niedoceniany. Na świecie jeszcze zrozumiem. bo boli ich, że to Polak. Jednak że u nas..?
5
@Dembouz1899 Ale przecież jest pandemia. Jak oni chcą przyznać złotą piłkę? Aa Mbappe pierwszy to przepraszam, już można.
0
@Janas11224 Dla mnie w sumie kojarzy się tylko z Chelsea.
0
@Katalonbar Coś mi mówi, że zasada się złamie i zobaczymy PSG vs Real.
25
Ciekawe Komu kibicuje Anelka w LM. :D
Jakby ktoś nie wiedział to grał w każdym z tych 4 klubów.
0
@Joe_Pesci Ja mam tylko eleven i nie zamierzam brać nic więcej. Ale teraz to już tam prawie wcale Barcy nie ma. Założę się, że C+ jest najdroższe dlatego tam najwięcej meczy dają.
7
@Chakalaka Dobrze się dzieje, jednak szkoda, że Umtiti na własne życzenie tak poprowadził swoją karierę.
1
Dlaczego teraz mecze Barcy są prawie cały czas w C+ a w Eleven tak rzadko?
0
@Bobo25 Jasne, że tak. Uważam, że Real jest faworytem. Jednak to piłka nożna i wszystko jest możliwe
0
@Deviler Niech tylko Real nie wygra. Wszystko inne biorę w ciemno :)
0
@chavez Paryż wątpię, dopiero co Pochettino tam przyszedł. Choć kto wie, Tuchela też wywalili za dojście w Lidze mistrzów najdalej w historii klubu :D
0
Jak obstawiacie półfinały LM?
Moje typy:
1 mecze: Real 1-1 Chelsea PSG- 1-2 City
2 mecze: Chelsea 2-1 Real City- 2-2 PSG
Finał: City vs Chelsea
0
@Dior Na ten moment nie, i nie chciałbym tego robić. Nie uważam choroby za na tyle groźną abym musiał się szczepić, jednak oczywiście staram się trzymać restrykcji aby nikogo potencjalnie nie zarazić.
0
Jaki jest powód tego, że Hiszpania wszystkie mecze grupowe gra u siebie?
0
@blodziakk Ktoś chyba Dissblastera oglądał ;)
0
@Chakalaka Wspaniały piłkarz. Przykład nie tylko dla sportowców, ale i dla ludzi. Jest i zawsze będzie idolem.
0
@arcziFCB a czym jest ta Penya ?