2

To i wam trzeba życzyć 100 lat i szczęśliwego nowego roku.

1

Wyczuwam Bayern.

0

Poratowałby ktoś linkiem? Z góry dziękuję

1

@Kajtek77 Mamma Mia :D

0

@xBoMBoWiECx Taki oto efekt grania co 3 dni. Nawet zawodowcy nie dają rady.

0

@boqq A już wiem, sam u wielu graczy to widziałem te odcinki. Wpis mógł być mylący.

0

@Wossi61FCB Wtedy miałoby to sens

0

@BarcaInfo Messi?

0

@VenoM Ale to chyba moja sprawa co oglądam. Barca jest o wiele ważniejsza, ale tamto też mnie interesuje

0

@VenoM Jak mówiłem oglądam to dla rozrywki więc chyba jasne, że nie będzie tam wysokiego poziomu.

1

Za tydzień ciekawa sobota. U mnie w tym samym czasie odpalony będzie mecz Barcy z Atleti i gala Fame Mma. Wiem, że dużo osób zaraz mnie zlinczuje oczywiście za to 2, ale ja tam lubię taką rozrywkę.

5

@Witam Wielki człowiek.

0

Jaki film na wieczór polecacie?

23

Podbierzmy im tego Szweda z ataku. Wygląda na solidnego.

0

@AlexDark00 Myślę, że nie to jest u mnie źródłem problemu

0

@Ls0811 i jakie zabiegi stosował?

0

@Stink21 Przeszedłem to raz, jutro mam 2 a na razie ma być 5

23

@Firestone A ja nigdy go nie hejtowałem, bo wiem, że to świetny zawodnik wkładający serce w to co robi.

0

Mam pytanie. Może są tu jacyś znawcy nt. fizjoterapii. Otóż od kilku miesięcy mam problem z łokciem tenisisty. Około miesiąc oszczędzam się na ile mogę i nie wykonuje prawie żadnych cięższych aktywności. 2 tydzień chodzę do gabinetu masażu, ale lekarka nie jest w stanie na ten moment powiedzieć ile to potrwa. Dodam, że powodem tego uszczerbku jest prawdopodobnie zła technika niektórych ćwiczeń na siłowni. Co robić bo się załamać może człowiek?

0

Trzeba przynajmniej zremisować z Atleti. Bo jak przegramy to już będzie dupa totalna i ciężko będzie odrobić.

2

@abram3k zbyt dużej konkurencji nie ma

2

@DaPi Gdybym na nich nie postawił to by wygrali ;D

0

@Esteban_ a ostatnio tak poorali Milan.... Gdy obstawiłem ich porażkę

0

@HERORICH2 Fakt, wojna nie musi być tylko konfliktem zbrojnym, ale również czyimś upadkiem np. państw które zawsze były mocne a dziś tracą na znaczeniu. Albo np wojny religijne, w tym zamachy itp.

1

@HERORICH2 Masz rację, ale wiesz o jakiej wojnie mówię. Wschód jest nieobliczalny a jednak Trump dał radę ich uspokoić.

3

Ja życzę Bidenowi aby dożył końca kadencji. :) A tak serio to powodzenia i żeby wiodło się zarówno jemu jak i USA i całemu światu. Nie możemy dopuścić do kryzysu a tymbardziej wojny.

0

@justfootball Fajna, ale tutaj jest chyba jakimś bóstwem ;D

0

@clyde Bliżej niż dalej.

7

@herbblaugrana Myślę, że mimo wszystko Polsat News, bo Tvn jest głównie za opozycją i ciągle jedzie po pisie( nie żeby to było złe). Polsat jest chyba bardziej niezależny i podaje więcej informacji dla postronnego obywatela. Ale i tak nie ma co patrzeć na telewizyjne kanały według mnie.

0

@lucas/catalan Ale by była potężna Debata. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?