BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To i wam trzeba życzyć 100 lat i szczęśliwego nowego roku.
1
Wyczuwam Bayern.
0
Poratowałby ktoś linkiem? Z góry dziękuję
1
@Kajtek77 Mamma Mia :D
0
@xBoMBoWiECx Taki oto efekt grania co 3 dni. Nawet zawodowcy nie dają rady.
0
@boqq A już wiem, sam u wielu graczy to widziałem te odcinki. Wpis mógł być mylący.
0
@Wossi61FCB Wtedy miałoby to sens
0
@BarcaInfo Messi?
0
@VenoM Ale to chyba moja sprawa co oglądam. Barca jest o wiele ważniejsza, ale tamto też mnie interesuje
0
@VenoM Jak mówiłem oglądam to dla rozrywki więc chyba jasne, że nie będzie tam wysokiego poziomu.
1
Za tydzień ciekawa sobota. U mnie w tym samym czasie odpalony będzie mecz Barcy z Atleti i gala Fame Mma. Wiem, że dużo osób zaraz mnie zlinczuje oczywiście za to 2, ale ja tam lubię taką rozrywkę.
5
@Witam Wielki człowiek.
0
Jaki film na wieczór polecacie?
23
Podbierzmy im tego Szweda z ataku. Wygląda na solidnego.
0
@AlexDark00 Myślę, że nie to jest u mnie źródłem problemu
0
@Ls0811 i jakie zabiegi stosował?
0
@Stink21 Przeszedłem to raz, jutro mam 2 a na razie ma być 5
23
@Firestone A ja nigdy go nie hejtowałem, bo wiem, że to świetny zawodnik wkładający serce w to co robi.
0
Mam pytanie. Może są tu jacyś znawcy nt. fizjoterapii. Otóż od kilku miesięcy mam problem z łokciem tenisisty. Około miesiąc oszczędzam się na ile mogę i nie wykonuje prawie żadnych cięższych aktywności. 2 tydzień chodzę do gabinetu masażu, ale lekarka nie jest w stanie na ten moment powiedzieć ile to potrwa. Dodam, że powodem tego uszczerbku jest prawdopodobnie zła technika niektórych ćwiczeń na siłowni. Co robić bo się załamać może człowiek?
0
Trzeba przynajmniej zremisować z Atleti. Bo jak przegramy to już będzie dupa totalna i ciężko będzie odrobić.
2
@abram3k zbyt dużej konkurencji nie ma
2
@DaPi Gdybym na nich nie postawił to by wygrali ;D
0
@Esteban_ a ostatnio tak poorali Milan.... Gdy obstawiłem ich porażkę
0
@HERORICH2 Fakt, wojna nie musi być tylko konfliktem zbrojnym, ale również czyimś upadkiem np. państw które zawsze były mocne a dziś tracą na znaczeniu. Albo np wojny religijne, w tym zamachy itp.
1
@HERORICH2 Masz rację, ale wiesz o jakiej wojnie mówię. Wschód jest nieobliczalny a jednak Trump dał radę ich uspokoić.
3
Ja życzę Bidenowi aby dożył końca kadencji. :) A tak serio to powodzenia i żeby wiodło się zarówno jemu jak i USA i całemu światu. Nie możemy dopuścić do kryzysu a tymbardziej wojny.
0
@justfootball Fajna, ale tutaj jest chyba jakimś bóstwem ;D
0
@clyde Bliżej niż dalej.
7
@herbblaugrana Myślę, że mimo wszystko Polsat News, bo Tvn jest głównie za opozycją i ciągle jedzie po pisie( nie żeby to było złe). Polsat jest chyba bardziej niezależny i podaje więcej informacji dla postronnego obywatela. Ale i tak nie ma co patrzeć na telewizyjne kanały według mnie.
0
@lucas/catalan Ale by była potężna Debata. ;)