0

Ma ktoś może link z pl komentarzem?

0

@clyde Chyba koledze chodziło o to w którą stronę te 5 kg. :D

0

Mam pytanie. Czyje zwycięstwo w dzisiejszych wyborach będzie lepsze dla naszego kraju? Obaj niby wypowiadają się dobrze, ale jak to wygląda w praktyce?

0

Myślicie, że w meczu inter Parma padnie więcej niż 3 bramki? :D

0

@ViscaBarca123 Fajnie byłoby go u nas zobaczyć, choć nie jestem pewny czy by sobie poradził.

0

@NaFazieHitman kliknij top5 i masz

0

3

Lajkować komentarz @BarcaInfo nt. dymisji Bartomeu. Musi być 1000. :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9189890

1

@matti_s sport.tvp.pl powinno być, jeśli chodzi o mecz barcy. Albo sport24/7 tam masz transmisje różne.

1

Czysta 2 na dziś postawiona. Visca el Barca.

1

@Rokita Nie kracz.

1

Mimo wszystko trzeba szanować go jako człowieka. Nie nadawał się na swoje stanowisko, ale ma rodzinę i na pewno kocha ten klub.


Flacha wchodzi. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1


Nie będzie lepszej okazji!

0

@BarcaInfo Będzie rekord lajków na bank!!

3

@Cwaniak4 Już od kilku lat nie ma zarządu, a transfery jednak były :)

0

@4drian0 Atalanta

1

@NaFazieHitman Też chciałem, ale to jest niebezpieczne gościu. :D

3

Polecam włączyć tvp info. Stopień abstrakcji jaki jest tam ukazany przekracza wszelkie granice. I ten biedny kościół, coś strasznego po prostu.

0

Co według was zawiodło najbardziej? Na pewno zmiany.

5

Ja z Topą gramy na defensywnych, przecież my nie jesteśmy kreatywni zawodnicy.

0

@FATIlity31 Tak, teraz po prostu było czuć bezsilność i smutek. A wtedy szansa była bardzo duża i tymbardziej to boli. Po pierwszym meczu nie wierzyłem, że to może się nie udać i po obejrzeniu rewanżu szok był nieopisany.

9

Wielki żal sezonu 18/19 w lm i meczu z Live. Gdybyśmy nie zawalili tego rewanżu to myślę, że piłkarze Barcy podnieśliby puchar.

0

Ale fajny ten magazyn ligi mistrzów dopóki kowal się nie odzywa. Boję się jednak, że ładuje jakąś bombę. :D

0

@Thomas99PL bayern, city inter, live wygrają

0

SialalaSZACHTARlalala.

2

@zadafcb Zawsze po bimbrze nie pamiętam drogi do domu.

0

@XBlairrX Dzięki, przypomniałeś mi o jego istnieniu ;p

0

@BoRoWieC Macie rację, mój błąd. Jestem kretem.

3

Fati, Pedri, Dembele po golu. Griz cały mecz ławka. Trzeba postawić + po tym spotkaniu i po decyzjach Koemana. Tylko Pique głupota totalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?