BoRoWieC
Dołączył/a: maj 2017
Olsztyn
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś może link z pl komentarzem?
0
@clyde Chyba koledze chodziło o to w którą stronę te 5 kg. :D
0
Mam pytanie. Czyje zwycięstwo w dzisiejszych wyborach będzie lepsze dla naszego kraju? Obaj niby wypowiadają się dobrze, ale jak to wygląda w praktyce?
0
Myślicie, że w meczu inter Parma padnie więcej niż 3 bramki? :D
0
@ViscaBarca123 Fajnie byłoby go u nas zobaczyć, choć nie jestem pewny czy by sobie poradził.
0
@NaFazieHitman kliknij top5 i masz
0
@NaFazieHitman https://www.fcbarca.com/user/BarcaInfo
2 w top5
3
Lajkować komentarz @BarcaInfo nt. dymisji Bartomeu. Musi być 1000. :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9189890
1
@matti_s sport.tvp.pl powinno być, jeśli chodzi o mecz barcy. Albo sport24/7 tam masz transmisje różne.
1
Czysta 2 na dziś postawiona. Visca el Barca.
1
@Rokita Nie kracz.
1
Mimo wszystko trzeba szanować go jako człowieka. Nie nadawał się na swoje stanowisko, ale ma rodzinę i na pewno kocha ten klub.
Flacha wchodzi. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie będzie lepszej okazji!
0
@BarcaInfo Będzie rekord lajków na bank!!
3
@Cwaniak4 Już od kilku lat nie ma zarządu, a transfery jednak były :)
0
@4drian0 Atalanta
1
@NaFazieHitman Też chciałem, ale to jest niebezpieczne gościu. :D
3
Polecam włączyć tvp info. Stopień abstrakcji jaki jest tam ukazany przekracza wszelkie granice. I ten biedny kościół, coś strasznego po prostu.
0
Co według was zawiodło najbardziej? Na pewno zmiany.
5
Ja z Topą gramy na defensywnych, przecież my nie jesteśmy kreatywni zawodnicy.
0
@FATIlity31 Tak, teraz po prostu było czuć bezsilność i smutek. A wtedy szansa była bardzo duża i tymbardziej to boli. Po pierwszym meczu nie wierzyłem, że to może się nie udać i po obejrzeniu rewanżu szok był nieopisany.
9
Wielki żal sezonu 18/19 w lm i meczu z Live. Gdybyśmy nie zawalili tego rewanżu to myślę, że piłkarze Barcy podnieśliby puchar.
0
Ale fajny ten magazyn ligi mistrzów dopóki kowal się nie odzywa. Boję się jednak, że ładuje jakąś bombę. :D
0
@Thomas99PL bayern, city inter, live wygrają
0
SialalaSZACHTARlalala.
2
@zadafcb Zawsze po bimbrze nie pamiętam drogi do domu.
0
@XBlairrX Dzięki, przypomniałeś mi o jego istnieniu ;p
0
@BoRoWieC Macie rację, mój błąd. Jestem kretem.
3
Fati, Pedri, Dembele po golu. Griz cały mecz ławka. Trzeba postawić + po tym spotkaniu i po decyzjach Koemana. Tylko Pique głupota totalna.