Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ci rolnicy zaczynają przeginać, jutro w godzinach szczytu mają zablokować całe centrum mojego miasta Szczecina....
Ja pier... Naprawdę chcą nastawić przeciwko sobie przychylne im do tej pory społeczeństwo?
0
@betonito normalnie Leonardo da Vinci naszych czasów...
2
@betonito w każdej partii trafiają się takie oszołomy, tylko dziwne że najwięcej jest ich w Konfie i na Lewicy...
I weź tu głosuj na nich...
1
@kanver_ aha, czyli kolejna bzdura...
Jaki za to puchar dostaniemy?
0
@kanver_ a co to jest to xPTS??
8
@Faro Przecież takie głupoty płodzą obie strony, tutaj nie jest inaczej. Wszędzie znajdziesz zakompleksione dzieciaki które będą pisać takie bzdury.
0
@MateuszQ Tak, Real na pewno jeszcze straci punkty.
0
@Ptasior "Możecie mówić, że to fart, szczęście, ale..."
Ja nie oceniam bo nie mogłem obejrzeć całego meczu, obejrzałem dopiero rano skrót tu dostępny i z nie go wychodzi że mieliśmy 4 sytuacje i 3 bramki, AM z 5 sytuacji i żadnej...
1
Z przyczyn rodzinnych nie miałem możliwości obejrzeć wczoraj meczu, ale widzę, że opinie pozytywne, nawet na la rambli... ale obejrzałem skrót dostępny na tej stronie to wychodzi że mieliśmy dużo farta i to AM miało więcej sytuacji od nas, tyle że im nic nie wpadło a nam niemal wszystko....
To jak w końcu z tym meczem było wczoraj?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@abram3k tak, dzięki Bogu teraz Bożydar krzyczał w niebo głosy jak my bramki Napoli strzelaliśmy ...
Duża część komentatorów po prostu tak krzyczy po bramkach.
1
@Rl9k1nG Cancelo na Mbappe???? Czyś ty na głowę upadł? Chłopak jak jest świetny w atakowaniu to w obronie, może nie tragedia ale to po prostu nie to.
No nie. Nie ma szans. Na prawej zagra pewnie Kounde, ewentualnie znów jakieś pomysły z Araujo.
1
@Michael24 Xavi nie da rady?
1
@sokot gra muzyka :)))
0
No to po lidze już. Real odpada z LM i skupia się na lidze.
1
@sokot si, senior.
1
Od jakiegoś czasu to Laporta zdecydowanie lepiej smaruje od Pereza. Przepis na ciepłe kulki jest nasz.
0
@NeroTFP1 dla samych pijanych to raczej nie ma kłótni, chodziło bardziej o ich bliskich, którzy czasem nie mają wpływu na to, a są też karani.
0
@katalonczyk987 tutaj metryka (wiek) nie ma znaczenia, to są dwa mecze (mam nadzieję że dwa), które po prostu trzeba wygrać. W tym momencie powinni grać zawodnicy którzy grają w swoich zespołach i są w dobrej formie. Jeśli ten Romańczuk w takiej jest (nie wiem, bo nie śledzę meczów Jagiellonii) to niech choćby zagra te dwa mecza a później nawet nie musi być powoływany. Tutaj liczy się wynik, nie styl, nie personalia, tylko i wyłącznie wynik. Dla mnie mogą zagrać najbrzydszy futbol świata byleby awansowali na mundial, choć oczywiście gdyby to zrobili w jakimś fajnym ofensywnym stylu byłoby miło...
0
@Arden mają chyba większy "mental" niż pewna drużyna z Madrytu
0
@MesQueUnClub96 jej babecka pochazi z chszanowa.
1
@DonAndresFCB większe szanse z Bayernem niż z PSG? Ja bym odwrotnie jednak typował.
5
@Arden Lautaro też miał taką psychę...
2
@TR3YWAY mimo wszystko ja bym taką kolejność wskazał:
BVB, AM, Arsenal, PSG, Real, Bayern, City.
3
@kubix05 jak latarki z tamtego okresu to tylko takie:
https://bufetprl.files.wordpress.com/2020/04/latarkaszara.jpg
Na te wielkie baterie z metalowymi bolcami na górze. Pamiętam jak się językiem sprawdzało czy bateria dobra...
https://allegrolokalnie.pl/oferta/stara-bateria-plaska-r12-4-5-v-gold-flash-prl
0
@Kgorecki2500 wiesz jeśli to było robione teraz gdzie jest cała nagonka przez rolników na zielony ład to i tak się dziwię że tyle jest za UE. Jakby ten sondaż był robiony w innym czasie np przed tym całym cyrkiem to na pewno wynik za UE byłby wyższy.
0
@Xpert77 tego za którego dadzą więcej.
0
@tom9001 @against_modern_football to że u was były akurat takie przypadki nie znaczy że każdy jest taki sam. Uwierzcie mi jest wiele sytuacji gdzie rodzina nie ma innej opcji.
Alkoholików zza kółka trzeba wsadzać bezwzględnie do więzienia bo tylko to zapobiegnie nieszczęściu. Konfiskata auta to za mało (a czasem za dużo dla reszty rodziny).
Zreszta jak kogoś stać na merca za 200k to po jego zabraniu (choć pewnie zaboli) to sobie kupi BMW za np 50k i dalej będzie jeździł ( nawet jak zakaz dostanie sądowy).
Jedyne wyjście to BEZWZGLEDNE więzienie i tyle.
0
@PatrykBarca zlikwidować wszystko i żyć bezpieczniej, zdrowiej.
1
@tom9001 nie masz zielonego pojęcia o prawdziwym życiu jak widać.