1

@DLFCB nie no, podług wzrostu to chyba prezes Kaczyński

0

@Aragorn33 mi chodzi o to mityczne celowe prowokowanie przez policję demonstrantów

0

@Aragorn33 bzdury... jak wszystko w tej poje... polityce.
Zero szacunku do polityków każdej maści.

0

@Aragorn33 "decyzja o wysłaniu tajniaków z BOA z pałkami w tłum podczas strajku kobiet"
ale pieprz.... głupoty. Nie wierze absolutnie w te teorie spiskowe tak jak wcześniej tak jak teraz. To że znaleźli się tam jacyś prowokatorzy to może być ale nie wierzę że to było "na zlecenie" władz państwowych, no nie...
To mogą być jakcyś kibole co zawsze chcą zadymy z policją, to mogą być jacyś prowokatorzy którzy działają na rzecz jakiś konkretnych środowisk, którym na czymś zależy, to mogą też być ludzie protestujący, którym nerwy puściły, emocje poniosły, itd. ale to nie będą ludzie działający na zlecenie aktualnie rządzących, po prostu nie... to bez sensu.

3

"To, co się wczoraj stało nie mogło stać się bez przyzwolenia z góry - ocenił w RMF FM wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak, odnosząc się do działań policji w sprawie protestu rolników w Warszawie. "

Naprawde bawi mnie to i jednocześnie zdumiewa taka głupota ludzka w przypisywaniu każdego zdarzenia do działań politycznych z samej góry. To tak jakby teraz Tusk, wcześniej Morawiecki, Kaczyński, Miler i inni osobiście decydowali o konkretnych działaniach policji w danym momencie w danym miejscu...
Przecież o tym decydują odpowiedni dowódcy danego zastępu policji będący na miejscu i stamtąd dowodzący daną akcją. To oni wydają rozkaz do użycia konkretnych form przymusu bezpośredniego w zależności od rozwoju sytuacji. Nie politycy.

Noż ku...to jest tak oczywiste że chyba dzieciaki w podstawówce to ogarniają.
Niestety oczywistym jest też to że piep... hipokryci politycy wykorzystują takie sytuacje do swoich politycznych gierek.
Tak samo robił Tusk i cała opozycja jak policja pacyfikowała groźne zachowania na marszu kobiet, czy też straż graniczna na granicy z Białorusią używała siły. Tak samo teraz robi opozycja - Morawicki, Bosak, Mentzen i inni.
WSZYSCY to jedno i to samo, siebie warci hipokryci i oszuści.
Polska polityka to bagno i każdy który tam wchodzi się do tego dostosowuje.
Żenada.
Pier... to wszystko, nie głosuje więcej bo to nie ma żadnego sensu, żadnego znaczenia jak wszyscy SĄ TACY SAMI.

5

@Emhyr Nieco spóźnione życzenia, ale przynajmniej szczere.

0

@sokot a w sondażach (praktycznie każdym) dalej POPiS po 30 parę %....
Tych co zrazil już dawno nie głosują na nich, a reszta jest stała.

5

@sokot "widzę że ludzie którzy dali się nabrać na normalność PO i przywrócenie miłości przejrzeli na oczy (nie sądziłem że Tuskowi zajmie to tak szybko XD) została garstka fanatyków"

A kolega sondaże widział??

0

@Kratos1990 1 i 3 czekam, drugie to jakieś nieporozumienie dla mnie.

0

@norbi77 pierwsza nie, bo on gontami ledwie drasnął, nawet chyba nie upadł rywal wtedy. Druga (górny prawy róg) zgadzam się że żółta, trzecie (lewy dolny róg) też żółta, czwarta (to klaśnięcie to nienzartujmy.... Tylko w Hiszpanii sędziowie są wrażliwi na takie bzdety).
Także mi wychodzą dwie żółte, ale też trzeba zaznaczyć że jakby już mial wcześniej żółtko to by w późniejszych sytuacjach inaczej się zachowywał i np mógłby nie faulować taktycznie (lewy dolny róg). Dlatego tego nie można tak rozpatrywać. Każda sytuacja wcześniejsza rozpatrzona inaczej (w sensie np pokazanie kartki) ma przełożenie na późniejsze sytuację. Inaczej gra zawodnik z kartką na koncie a inaczej kiedy wie że może sobie pozwolić na np ten faul taktyczny. Dlatego tego bym nie rozpatrywał w kontekście jakiegoś wielkiego walka/błędunsedziego. Tutaj błędem było brak odwagi pokazania Viniemu czerwonej kartki. To dla mnie jedyny poważny błąd w całym tym dwumeczu.

0

@Emhyr no jak nie jak stal przy nim i nawet w momencie strzału/wrzutki jeszcze lekko się odpychają. No jak to nie jest absorbowanie uwagi to ja już nie wiem czy to w ogóle istnieje...
Wszyscy eksperci sędziowscy w internetach po tym meczu potwierdzili że to była słuszna decyzja sędziego. Rozumiem że nam się to nie podoba ale nie zakłamujmy rzeczywistości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 dla mnie to były faule jakich wiele w meczu, może na jedną by za to zasłużył, ale na pewno nie więcej. Nie pisałbym że to jakiś skandal czy wielki błąd sędziego. Błąd to brak czewronej dla Viniciusa.

2

@Emhyr prawidłowo nie uznali, eksperci sędziowscy czy też archivoVar też potwierdzili że tam zawodnik ewidentnie absorbował Lunina, nawet go lekko odepchnął. Błąd jest tutaj z brakiem czerwonej dla Viniciusa.

2

@norbi77 z czerwoną dla Viniego się zgodzę ale jak ty chcesz naprawdę każde takie wejście jak Kroosa punktować i dawać ZAWSZĘ kartkę to by każdym meczu drużyny kończyly w 8/9 zawodników...
No nie, tak to nie działa.

1

@Hawajczyk na Hawajach to na piłce się nie znacie ;)

0

@Forsyth a Vini nie jest wyrazisty? W tym negatywnym sensie, ale w tym jest wybitnie wyrazisty....

1

@blakkudium no tu nie ma wątpliwości. Tak być powinno.

0

Olmoooo!!!!! Aż się wystraszyłem tak Bożydar krzyknął. Ehhh ci komentarzy.

2

@domin682 to ich ma usprawiedliwiać w swoim bandyckim zachowaniu???? Ty czytasz to co piszesz????
Ja mówię o debilach rzucających kamieniami,racami w policję a nie o normalnych rolnikach którzy chcieli pokojowo wyrazić swoje niezadowolenie, do którego mają prawo.

0

@Culer9002 o żeś.... Nie da się, już wolę wybierać między dżumą a cholerą...
Czemu te dwie skrajności???

2

@GeneralXavi nie głosuje się na POPiS i na skrajności typu Lewica o Konfederacja, więc co nam zostaje?

0

@MadafakinGuy spokojnie, to nic strasznego. Nie ma czym się stresować albo tego wstydzić. Powodzenia, oby wszystko ułożyło się dobrze.
Pozdrawiam

5

@domin682 ale problem bandytów rzucających kamieniami w policję?
Bardzo prosto, wyłapać, wsadzić do paki i jednocześnie wystawić rachunek za zniszczone publiczne mienie.

1

@Roobo tak, policja tak bez powodu sobie ruszyła na stojących spokojnie rolników... Nóż ku... już by mógł przestać kłamać, ale czego się spodziewać po żartownisiu z tik toka...
Taki sam polityk jak reszta, wszyscy kłamcy i obłudnicy. Parodia.

0

@MichuZ44 chyba że robione na zamówienie pod krzywe stopy delikwenta...

0

@Albatros
"Poza tym prezydenta rozlicza się w czasie jego kadencji, dlatego wszystko jest robione tu i teraz. Jeśli Laporta zrobi coś długoterminowego, po nim przyjdzie następny i ta inwestycja wypali, nikt nie powie że to zasługa Laporty,"

No i właśnie to przekreśla go w moich oczach jako dobrego prezydenta klubu. prezydent powinien myśleć długofalowo jeśli naprawdę ma na pierwszym miejscu klub, a jeśli na pierwszym miejscu jest on sam to wychodzi na to co wychodzi.
Poza tym te odraczanie płatności to po części też był już sposób Laporty, on też to stosował po Bartomeu. Oczywiście że poprzedni prezydent zrobił jedno wilkie gowno z klubem (ekonomicznie), ale Laporta wybrał zły sposób tego naprawy. Zamiast od podstaw to on gdzieś od srodka zaczął i przez to zamiast teraz wychodzić z tego impasu płacowego to będziemy się w tym babrać jeszcze pewnie ze dwa lata. To już jest wina Laporty.

8

@Hosh ponoć z ukraińskiego zboża dobre pizze wychodzą

0

@Barcasub xd jak to młodzież pisze. We Francji "pozwolili" wjeżdżać traktorami...

0

@pluszek ja tylko stwierdzam że z Brukseli idą sygnały że są jednak gotowi na ustępstwa czego do tej pory nie było. A ty od razu krytykujesz nawet nie znając szczegółów bo one mają być w przyszłym tygodniu ogłoszone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?