0

Domas nie ty jeden :)

0

Domas nie ma sensu mu tłumaczyć, do tego człowieka nie dociera nic. On twierdzi, że nie mam prawa kibicować Bilbao bo nie jest to wielka drużyna... :)

0

Żałosne.

0

Dokładnie, nie powinieneś tego życzyć nawet piłkarzom Realu ;)

0

Jak możesz komuś życzyć źle? Pomyśl zanim coś napiszesz...

0

Neymar się rozgrzewał i co, nie wejdzie w ogóle? :)

0

Ty masz wszystkiego dość... :)
To, że dziś nie grają rewelacyjnie nie oznacza że będą tak grać zawsze.

0

Gdyby nie Bartra to Pique ze swoim pomylonym błędnikiem nie dałby sobie dzisiaj rady.

0

Leo wrócisz silniejszy !

0

Alexis i ta jego lewa nogawka... :)

0

jestem zdumiony Bartrą

0

"Tiki-Tata" ;)

0

A jednak nie Fabregas, to Adriano !

0

Fabs :)

0

Bartra przechodzi dziś samego siebie, coś niesamowitego ;)

0

Osz ty piracie ;)

0

Zaczynamy 2 połowę :)

0

Obyś miał rację :)

0

Brawo piękny wierszyk ale obyłoby się bez wulgaryzmu.

0

Neymar powinien wejść na drugą połowę i rozruszać naszą grę, bo nasi póki co się zastali.

0

Niestety takie są realia, bez Messiego nasza gra leży.

0

Bartra dziś gra poprawnie, a momentami nawet i dobrze. Brakuje u niego trochę odwagi, jest zbyt asekuracyjny.

0

Neymar za Alexisa, niech chłopak odpocznie na Celtic bo dziś gra słabo.

0

Ten Suso jest genialny, Liverpool będzie miał z tego chłopaka niezłą pociechę.

0

Co to za sprzęty leciały z trybun w stronę Alexisa?

0

Tom ja rozumiem ale żeby w każdym komentarzu pisać "to jest złe" albo "to mi się nie podoba" ? :)
Sev a ty się już w ogóle nie udzielaj...

0

Chyba Suso, jest wypożyczony z Liverpoolu.

0

Tom30 czemu ty ciągle krytykujesz, żaden twój komentarz nie jest pozytywny tylko negatywny.

0

To ze damy radę jest oczywiste, obawiamy się jedynie o zdrowie Leo :/

0

Ja myślę, że Messi zszedł profilaktycznie. Odczuł zapewne jakiś ból / ukłucie w udzie, więc po co miał się narażać na poważniejszy uraz, skoro na Celtic powinien być gotowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?