Bogdinho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
54 obserwujących
262 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Domas nie ty jeden :)
0
Domas nie ma sensu mu tłumaczyć, do tego człowieka nie dociera nic. On twierdzi, że nie mam prawa kibicować Bilbao bo nie jest to wielka drużyna... :)
0
Żałosne.
0
Dokładnie, nie powinieneś tego życzyć nawet piłkarzom Realu ;)
0
Jak możesz komuś życzyć źle? Pomyśl zanim coś napiszesz...
0
Neymar się rozgrzewał i co, nie wejdzie w ogóle? :)
0
Ty masz wszystkiego dość... :)
To, że dziś nie grają rewelacyjnie nie oznacza że będą tak grać zawsze.
0
Gdyby nie Bartra to Pique ze swoim pomylonym błędnikiem nie dałby sobie dzisiaj rady.
0
Leo wrócisz silniejszy !
0
Alexis i ta jego lewa nogawka... :)
0
jestem zdumiony Bartrą
0
"Tiki-Tata" ;)
0
A jednak nie Fabregas, to Adriano !
0
Fabs :)
0
Bartra przechodzi dziś samego siebie, coś niesamowitego ;)
0
Osz ty piracie ;)
0
Zaczynamy 2 połowę :)
0
Obyś miał rację :)
0
Brawo piękny wierszyk ale obyłoby się bez wulgaryzmu.
0
Neymar powinien wejść na drugą połowę i rozruszać naszą grę, bo nasi póki co się zastali.
0
Niestety takie są realia, bez Messiego nasza gra leży.
0
Bartra dziś gra poprawnie, a momentami nawet i dobrze. Brakuje u niego trochę odwagi, jest zbyt asekuracyjny.
0
Neymar za Alexisa, niech chłopak odpocznie na Celtic bo dziś gra słabo.
0
Ten Suso jest genialny, Liverpool będzie miał z tego chłopaka niezłą pociechę.
0
Co to za sprzęty leciały z trybun w stronę Alexisa?
0
Tom ja rozumiem ale żeby w każdym komentarzu pisać "to jest złe" albo "to mi się nie podoba" ? :)
Sev a ty się już w ogóle nie udzielaj...
0
Chyba Suso, jest wypożyczony z Liverpoolu.
0
Tom30 czemu ty ciągle krytykujesz, żaden twój komentarz nie jest pozytywny tylko negatywny.
0
To ze damy radę jest oczywiste, obawiamy się jedynie o zdrowie Leo :/
0
Ja myślę, że Messi zszedł profilaktycznie. Odczuł zapewne jakiś ból / ukłucie w udzie, więc po co miał się narażać na poważniejszy uraz, skoro na Celtic powinien być gotowy.