0

Jak widać skutecznie ;)

0

Andres, musisz się ogarnąć

0

Nie zasnę póki nie dostanę odpowiedzi na moje pytanie, a mianowicie - co tam robił Bartra ?!

0

Bartra prawie jak Ronaldo wczoraj

0

Bartra?!

0

Co ma orientacja seksualna do nogawek? :)

0

Że co słucham?

0

Iniesta dobry mecz ale zbyt egoistycznie. To do niego nie podobne

0

Pedro !

0

Mówiłem, że Alexis podwija nogawkę to mnie zminusowaliście, hehe ;)

0

Każdy Twój komentarz to "ajjjj" :p

0

Szkoda że dziś nie zagrał Pedro, jest ewidentnie w gazie. Alexis dziś dobrze, ale niedokładnie :)

0

Lepiej, żeby odpoczęli

0

uff Valdes!

0

Adriano niczym Alves ;)

0

Pique ma problemy z błędnikiem, tak jak to mówiłem już podczas poprzedniego meczu.

0

"Agirecze i bramka" No cóż...

0

O widzisz, Ney idzie śladem swoich idoli :)

0

Ojj ładna akcja!

0

Oby ten uraz nie wykluczył Go z wielu meczów. :/

0

Racja, ale obrona to rzecz oczywista, dlatego ją pominąłem :)

0

Alexis niecelnie

0

Łączymy się w bólu, Gareth.

0

Musimy poprawić skuteczność, to jedyny element układanki Martino który jest na ten moment do poprawy.

0

Co oni robią ;)

0

"To jest na prawdę cudowny dzieciak!"
Zgadzam się.

0

Zepsuł ewidentnie akcję Ney.

0

Alves i te jego wrzutki :)

0

Sam nie wiem czy się cieszyć czy nie, Messi rewelacyjny balans ale strzał co najmniej na miarę Pique.

0

Neymar ma ewidentnie parcie na grę, jest głodny bramek
PS: Messi prawie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?