Bogdinho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
54 obserwujących
262 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać skutecznie ;)
0
Andres, musisz się ogarnąć
0
Nie zasnę póki nie dostanę odpowiedzi na moje pytanie, a mianowicie - co tam robił Bartra ?!
0
Bartra prawie jak Ronaldo wczoraj
0
Bartra?!
0
Co ma orientacja seksualna do nogawek? :)
0
Że co słucham?
0
Iniesta dobry mecz ale zbyt egoistycznie. To do niego nie podobne
0
Pedro !
0
Mówiłem, że Alexis podwija nogawkę to mnie zminusowaliście, hehe ;)
0
Każdy Twój komentarz to "ajjjj" :p
0
Szkoda że dziś nie zagrał Pedro, jest ewidentnie w gazie. Alexis dziś dobrze, ale niedokładnie :)
0
Lepiej, żeby odpoczęli
0
uff Valdes!
0
Adriano niczym Alves ;)
0
Pique ma problemy z błędnikiem, tak jak to mówiłem już podczas poprzedniego meczu.
0
"Agirecze i bramka" No cóż...
0
O widzisz, Ney idzie śladem swoich idoli :)
0
Ojj ładna akcja!
0
Oby ten uraz nie wykluczył Go z wielu meczów. :/
0
Racja, ale obrona to rzecz oczywista, dlatego ją pominąłem :)
0
Alexis niecelnie
0
Łączymy się w bólu, Gareth.
0
Musimy poprawić skuteczność, to jedyny element układanki Martino który jest na ten moment do poprawy.
0
Co oni robią ;)
0
"To jest na prawdę cudowny dzieciak!"
Zgadzam się.
0
Zepsuł ewidentnie akcję Ney.
0
Alves i te jego wrzutki :)
0
Sam nie wiem czy się cieszyć czy nie, Messi rewelacyjny balans ale strzał co najmniej na miarę Pique.
0
Neymar ma ewidentnie parcie na grę, jest głodny bramek
PS: Messi prawie!