Bogdinho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
54 obserwujących
262 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łohohoho Ney !
0
Neymar piękny zwód !
0
Za dużo kombinowania pod bramką rywala, muszą być bardziej kompletni :)
0
No tak, racja. Także Tello lub Songa możemy sobie dziś darować, bo Roberto MUSI zagrać!
0
Mecz jest już wygrany, więc dajmy szansę: Roberto, Songowi oraz Tello :)
0
A jednak ;))
0
Czyli nikt prócz mnie tego nie zauważył :)
0
Mam pytanie, może ktoś wie czemu Alexis zawsze ma podwiniętą lewą nogawkę? ;)
0
Co się tu dzieje :p
0
Messi aj
0
3:0
Ney, Messi, Busi :)
0
Ajj Ney ! za mocno.
0
Racja :) Ale to tylko lepiej dla nas :p
0
Neymar dobrze porozumiewa się z pomocnikami. To mi się podoba :)
0
Za to właśnie kocham futbol, za te piękne akcje, bramki i tą radość!
0
Messi coś dzisiaj rozregulowany :)
PS: piękne słowa komentatorów - nawet kosmitą zdarza się coś popsuć :p
0
Bawią się w najlepsze ;)
0
Ty nie ogarniasz...
0
Zostali nagrodzeni brawami, coś pięknego. Aż przypomniała mi się pamiętna bramka Ronaldinho na SB i te oklaski... Ah coś pięknego!
0
I po co się tak bawić ?!
0
Masche nie opuszczaj nas!
0
Cóż za gol Alvesa!!!
PS: Niezaliczony!
0
Żałosne. :)
0
Na rm.pl były przed chwilą w "Kadra na Elche" :/
0
A czy ktoś go chciał sprzedać? Tylko chcieliśmy aby Martino dał szansę Songowi. :)
0
No niestety. Nawet nie wiem po co ja tam zaglądam, nie mam zamiaru się zniżać do ich poziomu.
0
I ty się nazywasz kibicem Barcelony?
0
Ty jesteś dno... wolisz, żeby Barca przegrywała? Wtedy będziesz miał większe emocje? ...
0
Żałośni są niektórzy "kibice" na rm.pl... Teksty typu "Gejmar jak zwykle na farcie" lub "Haha hormon z metra na pustą nie trafia, nie to co nasz CR7" powinny być potraktowane banem permanentnym...
0
Może zapiszą bramkę Leo po meczu, zapewne odbędzie się w tej sprawie dyskusja.