0

Łohohoho Ney !

0

Neymar piękny zwód !

0

Za dużo kombinowania pod bramką rywala, muszą być bardziej kompletni :)

0

No tak, racja. Także Tello lub Songa możemy sobie dziś darować, bo Roberto MUSI zagrać!

0

Mecz jest już wygrany, więc dajmy szansę: Roberto, Songowi oraz Tello :)

0

A jednak ;))

0

Czyli nikt prócz mnie tego nie zauważył :)

0

Mam pytanie, może ktoś wie czemu Alexis zawsze ma podwiniętą lewą nogawkę? ;)

0

Co się tu dzieje :p

0

Messi aj

0

3:0
Ney, Messi, Busi :)

0

Ajj Ney ! za mocno.

0

Racja :) Ale to tylko lepiej dla nas :p

0

Neymar dobrze porozumiewa się z pomocnikami. To mi się podoba :)

0

Za to właśnie kocham futbol, za te piękne akcje, bramki i tą radość!

0

Messi coś dzisiaj rozregulowany :)
PS: piękne słowa komentatorów - nawet kosmitą zdarza się coś popsuć :p

0

Bawią się w najlepsze ;)

0

Ty nie ogarniasz...

0

Zostali nagrodzeni brawami, coś pięknego. Aż przypomniała mi się pamiętna bramka Ronaldinho na SB i te oklaski... Ah coś pięknego!

0

I po co się tak bawić ?!

0

Masche nie opuszczaj nas!

0

Cóż za gol Alvesa!!!
PS: Niezaliczony!

0

Żałosne. :)

0

Na rm.pl były przed chwilą w "Kadra na Elche" :/

0

A czy ktoś go chciał sprzedać? Tylko chcieliśmy aby Martino dał szansę Songowi. :)

0

No niestety. Nawet nie wiem po co ja tam zaglądam, nie mam zamiaru się zniżać do ich poziomu.

0

I ty się nazywasz kibicem Barcelony?

0

Ty jesteś dno... wolisz, żeby Barca przegrywała? Wtedy będziesz miał większe emocje? ...

0

Żałośni są niektórzy "kibice" na rm.pl... Teksty typu "Gejmar jak zwykle na farcie" lub "Haha hormon z metra na pustą nie trafia, nie to co nasz CR7" powinny być potraktowane banem permanentnym...

0

Może zapiszą bramkę Leo po meczu, zapewne odbędzie się w tej sprawie dyskusja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?