0

@BHAFCB Pamiętam, bo chyba nawet oglądałem ten mecz, albo to po prostu udar słoneczny.
Z jakiegoś powodu zawsze go lubiłem. Może to wynikać z faktu, że z tych wszystkich klubów Premier League, to właśnie do Tottenhamu mam największą sympatię. Nie jest ona jakoś bardzo duża, ale na przestreni lat, to właśnie Tottenham mnie najmniej irytował.
A i sam piłkarz specyficzny, lecz jego nazwisko jakoś dobrze mi się kojarzy.

5

@Jakchcesz Być może w przyszłości obejrzę, ale jeżeli mi się nie spodoba, to ty poniesiesz konsekwencje. Mój czas jest bardzo cenny, pamiętaj.

7

Cała Polska po meczu z Maccabi:
https://zapodaj.net/plik-m0n0vL1tuH

0

@barteq To nie tak się tutaj robi.
Najpierw jest optymizm, później transfer, następnie rejestracja, a na końcu już ta ostateczna sądowa rejestracja, do momentu aż nie okaże się ostateczna.
Oczywiście przedstawiłem uproszczony model, bo rzeczywistość jest bardziej rozbudowana.

0

@FcPortoFan1999 Tak, trzeba zacząć kraść.

0

@Comentateiro Dziadek przeczytał książkę telefoniczną po angielsku i teraz coś bełkota. Śmiechu warte.

2

@gumaz Tak, dał mu. Jeszcze więcej nadgodzin.

3

@Luciano99 Wszystko poszło zgodnie z planem. Tak jak było umówione. Niestety doszło do strat w ludziach i sprzęcie. Zniknął Kessie, a on miał łopatę.

2

@MesQueUnClub_87 Pobudka punkt 4:30. Nie mogę się doczekać.

3

Idę spać, bo trzeba jutro pracować, żeby osoby takie jak @Kessie mogły dostać zasiłek, który im się po prostu należy. Dobranoc wszystkim i niech wam się przyśni coś pięknego, na przykład ja.

1

@cules100pro Ale co pomacał to jego.

1

@Sau_Ron Już się tym zająłem, bez obaw.

4

@tomek8756 No to niech zrobi odwrotnego @Kessie i popłynie na pontonie do Afryki. Później już tylko spacer przez Saharę. Za marzeniami trzeba gonić i o nie walczyć.

3

@partymaker No i jeszcze mi może powiedz, że chciałbyś normalne transfery bez optymizmu? A i może chcesz Camp Nou po oficjalnej zapowiedzi powrotu? Nie rozśmieszaj mnie dzieciak. Bajka, zabawa, gra, tak się to robi w Barcelonie. Nuda mnie nie interesuję, dlatego też kibicuję Barcelonie, a nie jakimś nudziarzom

1

@gumaz Nie korzystam już z tej strony. Odkąd przeniosłem się na La Ramble, to już nie potrzebuję w życiu nic więcej. Wszystkie moje potrzeby są tutaj zaspokajane.

2

@BORO_12 Szczerze mówiąc, jeżeli ktoś z Barcelony to Rapha. Niesamowite jest dla mnie to jak został mu PR ucięty. Moim skromnym zdaniem jest przed Yamalem.

3

@Kessie Dobrze się składa, bo otworzyłem nowe połączenie kolejowe.

0

Przypominam że wygrywamy 5:0 w meczu towarzyskim, a nasi biegają jakby mieli motorki w tyłku.

1

I niech mi ktoś powie że megalodon nie istnieje. Śmiechu warte.

5

@Sulimo Ale to nie jest typowa 9 i ludzie muszą to zapamiętać. To skrzydłowy.

3

@mrboom Chemioterapia nie jest łatwa. Potrzeba czasu.

3

@Aragorn33 Choroszcz miała na chwilę dostęp do internetu i tyle

3

@Katalończyk 99 Ostro ale celnie o piłkarzach realu.

4

Białe koszulki, to od razu tryb predator.

0

@clyde Z wartościowych odszedł tylko Inigo, a przyszedł Rashford oraz Garcia. Na dodatek mamy zdrowszy skład i lepiej przygotowany. Moim zdaniem jesteśmy w lepszej sytuacji.

0

@clyde Lepszy dzieciak.
Ja doskonale pamiętam nastroje przed zeszłym sezonie i nikt mi teraz nie wmówi że jest gorzej. Już sam fakt, że mamy mniej kontuzji dużo poprawia

1

@Kapitan hawk Mój wielbłąd nigdy się nie myli. Pewnie coś komputerowo przerobiłeś.

3

@Messibestplayerintheworld Tak. Nie musisz dziękować za moją odpowiedź.

3

@July_6_BcN Piękno, inteligencja, mądrość, charyzma, skromność, odwaga, autentyczność i wiele innych cech. To oczywiście o mnie, ale dobrze że poszerzasz swoje horyzonty.

0

@Commando A mi nie. Cierpienie innych, to rozkosz lepsza od orgazmu. Ich obdartą skórę powiesimy na Camp Nou. Tak zrobimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?