Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Safrani Plemienność, nie ma w tym nic dziwnego. Można znaleźć tego objawy od polityki, aż po sport i piłka nożna jest tutaj świetnym przykładem. Ja także nie jestem wyjątkiem, nikt nie jest.
1
@mordini123 Nie wiem, nie znam się na klątwach, paktach z siłami nieczystymi i magią krwi. Być może będzie tak jak mówisz. Jedno jest pewne: w naturze równowaga musi być zachowana, więc teraz ktoś inny może być ofiarą paranormalnych zjawisk.
0
@Astad Tottenham ma okazję zrobić naprawdę śmieszną rzecz.
0
@DragonxNF Tak. Pamiętam że co jakiś czas były przebitki tego typu:
https://zapodaj.net/plik-4bInY6M3Vc
Jako dziecko nie było to dla mnie nic niezwykłego i teraz również nie widzę w tym jakikolwiek problem, no ale oczywiście z perspektywy czasu doceniam tą "mroczną" aurę.
O animacjach takich jak "Wyspa totalnej porażki", nawet nie trzeba wspominać, bo to również klasyk.
0
@D10SLEO Zawsze mówiłem, że jest słaby i go tu nie chcę. Również od początku popierałem transfer Rashforda, bez kitu mówię wam
1
@DragonxNF No ale szczerze mówiąc jest to prawda. Chojrak miał ten straszny specyficzny vibe.
Podobnie jak na przykład animacja "Niezwykłe przypadki Flapjacka", którą to bardzo lubiłem gdy byłem mały.
Jakoś te strasze/nieco starsze bajki miały coś w sobie.
5
@tomek8756 Jedno słowo: sigma.
3
Ktoś tutaj naprawdę chcę przetestować moją tolerancję, a właściwie jej brak. Dlatego też powiem tylko, że kolor skó...koszulki, przypadkowy.
2
@Sulimo Błędy potrafią być kosztowne, a ceną za twój błąd jest stracenie głowy. Trafiłeś na sędziego, który nie okazuje skruchy wobec takich kłamców jak ty. Pamięć o tobie na wieki pozostanie zhańbiona.
1
@Jakchcesz Piekło mężczyzn jest uniwersalnym stwierdzeniem w świecie zwierząt.
4
@Kessie Jeżeli za tydzień dostaniecie oklep od United, to możecie zamykać klub. Tak tylko mówię.
2
@gumaz Gdy oglądasz Ekstraklasę, to jedyne co ci pozostało, to modlitwa.
0
@kaamil1910 Przecież Chevalier nie przyszedłby żeby być dwójką. Jest to jeden z lepszych bramkarzy na rynku.
Ten transfer potwierdza, że Donnarumma gdzieś pójdzie.
2
@Kessie Moje motto, to "przestrzeganie regulaminu czyni wolnym".
Nie łamcie zasad a każdy będzie szczęśliwy.
1
@adamek20151 Polityczne kłótnie o klimat.
4
@VegetaPolska Ty już cierpisz na najgorszą chorobę: madrytoza przewlekła.
Gorzej w twoim przypadku i tak być nie może, więc nie widzę powodów do obaw.
0
@Encore Jeżeli te transfery będą niewypałami, to już nie ma dla nich ratunku. Kupili dwóch sprawdzonych w lidze piłkarzy i dobrego napastnika. Jeżeli teraz się coś nie zazębi, to btie wydarzy się to prędko.
0
@JohnKennedy Adolf wiedział.
3
@Recha_0684 A później kolejny rząd się skompromituje i ponownie wróci PO pod tą czy inną nazwą. I tak w kółko.
10
@NeroTFP1 Wpwelement: "chaos to drabina po której trzeba się wspinać".
10
Szwagry jak przeczytają informacje o KPO, to dopiero zobaczymy jak się to robi. Wcześniejsze dźwignie to będę niczym, przy tym co się może stać. Haaland jako dyweryfikacja ofensywy, będzie grana.
1
Ja tam osobiście jestem zwolennikiem programu gilotyna+ dla polityków.
2
@TaughtMule Reinkarnacja Maldiniego. Świat nie jest gotowy.
0
Potencjalne pozbycie się Inigo oznacza, że musimy ogarnąć nowego środkowego obrońcę. Tak jak lubię Duńczyka, to nie ufam jego zdrowiu. W przypadku Araujo podobnie, ale na dodatek dochodzą kwestie czysto piłkarskie. No chyba że chcemy kombinować z Ericem, ale wtedy znowu prawa obrona stanie się gorzej obsadzona. Aczkolwiek z odpalaniem alarmu jeszcze się wstrzymam
0
@Karol145 Niby tak, ale coś im ten projekt się trochę rozkraczył. Jeżeli jeszcze Isak odejdzie i zastąpią go pieprzonym Jacksonem, no to sytuacja się pogorszy względem poprzedniego sezonu. W tym okienku dotychczas kupili chyba tylko Elange i Ramsdale, który nie jest jakimś niesamowitym ulepszeniem aktualnego bramkarza.
1
@Karol145 To Newcastle się nabawi PTSD po tym okienku. Praktycznie każdy im spierniczył
0
@JohnKennedy Trump to sigma, więc zasługuje na to co złote.
0
Dać mu Polski paszport. Natychmiast.
2
@draxidox Mój prezydent.
0
@4drian0 Coś tak coraz więcej pojawia się negatywów.