1

@Sau_Ron Już się tym zająłem, bez obaw.

4

@tomek8756 No to niech zrobi odwrotnego @Kessie i popłynie na pontonie do Afryki. Później już tylko spacer przez Saharę. Za marzeniami trzeba gonić i o nie walczyć.

3

@partymaker No i jeszcze mi może powiedz, że chciałbyś normalne transfery bez optymizmu? A i może chcesz Camp Nou po oficjalnej zapowiedzi powrotu? Nie rozśmieszaj mnie dzieciak. Bajka, zabawa, gra, tak się to robi w Barcelonie. Nuda mnie nie interesuję, dlatego też kibicuję Barcelonie, a nie jakimś nudziarzom

1

@gumaz Nie korzystam już z tej strony. Odkąd przeniosłem się na La Ramble, to już nie potrzebuję w życiu nic więcej. Wszystkie moje potrzeby są tutaj zaspokajane.

2

@BORO_12 Szczerze mówiąc, jeżeli ktoś z Barcelony to Rapha. Niesamowite jest dla mnie to jak został mu PR ucięty. Moim skromnym zdaniem jest przed Yamalem.

3

@Kessie Dobrze się składa, bo otworzyłem nowe połączenie kolejowe.

0

Przypominam że wygrywamy 5:0 w meczu towarzyskim, a nasi biegają jakby mieli motorki w tyłku.

1

I niech mi ktoś powie że megalodon nie istnieje. Śmiechu warte.

5

@Sulimo Ale to nie jest typowa 9 i ludzie muszą to zapamiętać. To skrzydłowy.

3

@mrboom Chemioterapia nie jest łatwa. Potrzeba czasu.

3

@Aragorn33 Choroszcz miała na chwilę dostęp do internetu i tyle

3

@Katalończyk 99 Ostro ale celnie o piłkarzach realu.

4

Białe koszulki, to od razu tryb predator.

0

@clyde Z wartościowych odszedł tylko Inigo, a przyszedł Rashford oraz Garcia. Na dodatek mamy zdrowszy skład i lepiej przygotowany. Moim zdaniem jesteśmy w lepszej sytuacji.

0

@clyde Lepszy dzieciak.
Ja doskonale pamiętam nastroje przed zeszłym sezonie i nikt mi teraz nie wmówi że jest gorzej. Już sam fakt, że mamy mniej kontuzji dużo poprawia

1

@Kapitan hawk Mój wielbłąd nigdy się nie myli. Pewnie coś komputerowo przerobiłeś.

3

@Messibestplayerintheworld Tak. Nie musisz dziękować za moją odpowiedź.

3

@July_6_BcN Piękno, inteligencja, mądrość, charyzma, skromność, odwaga, autentyczność i wiele innych cech. To oczywiście o mnie, ale dobrze że poszerzasz swoje horyzonty.

0

@Commando A mi nie. Cierpienie innych, to rozkosz lepsza od orgazmu. Ich obdartą skórę powiesimy na Camp Nou. Tak zrobimy.

2

@BulaKG Albo cygan z akordeonem. Nigdy nie wiesz.

4

@Ryoumen Nie no, zna hiszpański.
Pamiętam nawet, że dawno temu był jakiś wywiad z nim, że nauczenie się lokalnego języka jest wyrazem szacunku. Na tej kartce po prostu miał zapisaną swoją przemowę pewnie.

2

@PatrychoO Tymczasem Lewandowski:

4

Kurde, Sergi Roberto. Aż myślałem, że mam schizofrenie i się zastanawiałem co on w Barcelonie robi

11

Cicho teraz wszyscy, dowódca przemawia.

1

@Szmulek Właśnie zauważyłem, że się chłopaki lubią, a przynajmniej na to wygląda. Może Lewus chce się na Ance zemścić w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MaziFCB Ja przez te światła odruchowo sprzedałem kolegów. Nie lubię, gdy mnie się w ten sposób podpuszcza.

3

@Vurt Kilka niedociągnięć jest.

1

@Rifek To nie są ćwiczenia, atakuj. Drugiej takiej okazji możesz już w życiu nie mieć.
https://zapodaj.net/plik-eHNhVf4xaT

0

@Kgorecki2500 Piękny widok.

3

@Eklerek Myślałem że on już do Brazylii wrócił. Jestem wręcz przekonany, że widziałem taką informację, ale może to był tylko krwotok mózgu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?