Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron Już się tym zająłem, bez obaw.
4
@tomek8756 No to niech zrobi odwrotnego @Kessie i popłynie na pontonie do Afryki. Później już tylko spacer przez Saharę. Za marzeniami trzeba gonić i o nie walczyć.
3
@partymaker No i jeszcze mi może powiedz, że chciałbyś normalne transfery bez optymizmu? A i może chcesz Camp Nou po oficjalnej zapowiedzi powrotu? Nie rozśmieszaj mnie dzieciak. Bajka, zabawa, gra, tak się to robi w Barcelonie. Nuda mnie nie interesuję, dlatego też kibicuję Barcelonie, a nie jakimś nudziarzom
1
@gumaz Nie korzystam już z tej strony. Odkąd przeniosłem się na La Ramble, to już nie potrzebuję w życiu nic więcej. Wszystkie moje potrzeby są tutaj zaspokajane.
2
@BORO_12 Szczerze mówiąc, jeżeli ktoś z Barcelony to Rapha. Niesamowite jest dla mnie to jak został mu PR ucięty. Moim skromnym zdaniem jest przed Yamalem.
3
@Kessie Dobrze się składa, bo otworzyłem nowe połączenie kolejowe.
0
Przypominam że wygrywamy 5:0 w meczu towarzyskim, a nasi biegają jakby mieli motorki w tyłku.
1
I niech mi ktoś powie że megalodon nie istnieje. Śmiechu warte.
5
@Sulimo Ale to nie jest typowa 9 i ludzie muszą to zapamiętać. To skrzydłowy.
3
@mrboom Chemioterapia nie jest łatwa. Potrzeba czasu.
3
@Aragorn33 Choroszcz miała na chwilę dostęp do internetu i tyle
3
@Katalończyk 99 Ostro ale celnie o piłkarzach realu.
4
Białe koszulki, to od razu tryb predator.
0
@clyde Z wartościowych odszedł tylko Inigo, a przyszedł Rashford oraz Garcia. Na dodatek mamy zdrowszy skład i lepiej przygotowany. Moim zdaniem jesteśmy w lepszej sytuacji.
0
@clyde Lepszy dzieciak.
Ja doskonale pamiętam nastroje przed zeszłym sezonie i nikt mi teraz nie wmówi że jest gorzej. Już sam fakt, że mamy mniej kontuzji dużo poprawia
1
@Kapitan hawk Mój wielbłąd nigdy się nie myli. Pewnie coś komputerowo przerobiłeś.
3
@Messibestplayerintheworld Tak. Nie musisz dziękować za moją odpowiedź.
3
@July_6_BcN Piękno, inteligencja, mądrość, charyzma, skromność, odwaga, autentyczność i wiele innych cech. To oczywiście o mnie, ale dobrze że poszerzasz swoje horyzonty.
0
@Commando A mi nie. Cierpienie innych, to rozkosz lepsza od orgazmu. Ich obdartą skórę powiesimy na Camp Nou. Tak zrobimy.
2
@BulaKG Albo cygan z akordeonem. Nigdy nie wiesz.
4
@Ryoumen Nie no, zna hiszpański.
Pamiętam nawet, że dawno temu był jakiś wywiad z nim, że nauczenie się lokalnego języka jest wyrazem szacunku. Na tej kartce po prostu miał zapisaną swoją przemowę pewnie.
2
@PatrychoO Tymczasem Lewandowski:
4
Kurde, Sergi Roberto. Aż myślałem, że mam schizofrenie i się zastanawiałem co on w Barcelonie robi
11
Cicho teraz wszyscy, dowódca przemawia.
1
@Szmulek Właśnie zauważyłem, że się chłopaki lubią, a przynajmniej na to wygląda. Może Lewus chce się na Ance zemścić w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MaziFCB Ja przez te światła odruchowo sprzedałem kolegów. Nie lubię, gdy mnie się w ten sposób podpuszcza.
3
@Vurt Kilka niedociągnięć jest.
1
@Rifek To nie są ćwiczenia, atakuj. Drugiej takiej okazji możesz już w życiu nie mieć.
https://zapodaj.net/plik-eHNhVf4xaT
0
@Kgorecki2500 Piękny widok.
3
@Eklerek Myślałem że on już do Brazylii wrócił. Jestem wręcz przekonany, że widziałem taką informację, ale może to był tylko krwotok mózgu.