1

@Chucky Podobno w Hola LaLiga ma być dzisiaj ;)

0

@Bezhistorii Ahh ile razy można tłumaczyć, że w Hiszpanii nic nam nie grozi ;)

0

@Explode Chyba pojemność ma być zwiekszona do 108 tyś. ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fenelon Nie no gościu wygrał haha.

0

@Azi To jej chyba debiut będzie ?

1

Kręcidło to niech zamknie się już lepiej bo słuchać się go nie da.

2

@Aragorn33 Dlatego ja czekam na rostrzygniecie tej sprawy bo wiedziałem od poczatku że my żadnych sędziów nie kupowaliśmy ;)

1

@macio_944 Dlatego tutaj od **uja kibiców przeróżnych klubów przesiaduje ;(

0

@Lionel_Messi10 A Bernardo gdzie niby ma odejść ?

0

@arasz1819 No właśnie nie rozumiem totalnie naszego zarządu. Czym oni się niby kierują chcąc przedłużając z nim kolejny kontrakt ? Tak samo nie wiem po co na siłę chcą ściągać kolejnego obrońcę jak tą formacje mamy już obsadzoną. Powinni się skupić na skrzydłowym a nie na tym czego drużyna aktualnie nie potrzebuje. Te ruchy naszego zarządu zaczynają mnie coraz bardziej martwić.

0

@VeB 1899 A on za kartki nie pauzuje czasami ?

1

@urbie999 Nie wierze, że zarząd byłby aż tak głupi.

0

@kejdzi Tak tylko wtedy prawdopodobnie możemy się odwołać ;(

1

@xavi890 Nie zrzuci nas do niższej ligi bo nie może tego zrobić sam przyznał w wywiadzie, że nic nam się nie stanie bo sprawa jest przedawniona ;)

0

@Rewolucja123 Mamy kilka mniej chyba 94-99 jest dla Realu ale nie jestem pewny teraz.

1

@damiano996 Jaka zdegradowana ? Co ty gadasz wgl ile razy można tłumaczyć, że nic nam w Hiszpanii nie grozi xd.

0

@Krystian1588 Reputacja i tak już ucierpiała. A te inne szmatławce mogą se pisać co chcą bo w Hiszpanii i tak nic nam nie zrobią nawet sam Tebas przyznał to w wywiadzie. Tak na prawdę pytanie tylko czy UEFA coś z tym zrobi ale wydaje mi się, że ewentualnie jeden sezon bez gry w Europie i to by było na tyle. No ale żeby do tego doszło to muszą nam udowodnić winę a do tego na razie bardzo daleko.

0

@Krystian1588 Jakie czarne chmury ? Czytałeś wgl artykuł na głównej? Oprócz UEFY nic nam nie grozi ;) Laporta i zarząd są spokojni bo wiedzą, że nic nam wielkiego nie grozi.

0

@Emhyr A kto wgl za niego będzie już wiadomo coś ? Bo on kończy w tym roku swoją kadencje przecież mam nadzieje, że będzie to ktoś całkowicie z zewnątrz a nie z jego środowiska ;)

0

@talizmo Zobaczymy w przyszłym sezonie bo z tych 3 zespołów może nie być żadnego nawet w fazie pucharowej ;). Milan to nawet nie wiadomo czy się zakwalifikuje do tej ligi mistrzów a Napoli gra dopiero jeden taki wybitny sezon.

0

@Firestone A Real to nie topowy zespół ?

0

@Pedri16Future Jak redakcja zobaczyła jaki tu syf panował jeszcze kilka godzin temu to się nie dziwie że postanowili zrobić taki artykuł który miał na celu uspokoić wszystkich i to się chyba udało ;)

0

@Chlebek23391 Nawet gdyby chcieli w Hiszpanii coś nam zrobić to by nie mogli po prostu i tyle ;)

0

@Tomo1989 Ale nie spadną i zrozum to w końcu. Masz wszystko dokładnie wyjaśnione w powyższym artykule ;)

0

@seba444 Gdzie prawdopodobnie byłby to tylko jeden sezon bez gry w pucharach.

0

@takisobiektos Lepsze to niż degradacja i odbieranie tytułów ;). A poza tym i tak prawdopodobnie byłby to tylko jeden sezon. Wszystko zależy od UEFY. No i jaka katastrofa od razu jakbyśmy wygrywali na krajowym podwórku to raczej tak mocno byśmy tego nie odczuli.

0

I jednak miałem racje, że w Hiszpanii nic nam nie grozi bo sprawa jest przedawniona. W najgorszym przypadku grozi nam kilka sezonów bez gry w Europie i tyle ;).

0

@kosmos91 Ta chyba z **py wezmą ;)

0

W tym roku a pewnie będzie trwało kilka lat. Nie ma szans, że to się szybko skończy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?