BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chucky Podobno w Hola LaLiga ma być dzisiaj ;)
0
@Bezhistorii Ahh ile razy można tłumaczyć, że w Hiszpanii nic nam nie grozi ;)
0
@Explode Chyba pojemność ma być zwiekszona do 108 tyś. ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fenelon Nie no gościu wygrał haha.
0
@Azi To jej chyba debiut będzie ?
1
Kręcidło to niech zamknie się już lepiej bo słuchać się go nie da.
2
@Aragorn33 Dlatego ja czekam na rostrzygniecie tej sprawy bo wiedziałem od poczatku że my żadnych sędziów nie kupowaliśmy ;)
1
@macio_944 Dlatego tutaj od **uja kibiców przeróżnych klubów przesiaduje ;(
0
@Lionel_Messi10 A Bernardo gdzie niby ma odejść ?
0
@arasz1819 No właśnie nie rozumiem totalnie naszego zarządu. Czym oni się niby kierują chcąc przedłużając z nim kolejny kontrakt ? Tak samo nie wiem po co na siłę chcą ściągać kolejnego obrońcę jak tą formacje mamy już obsadzoną. Powinni się skupić na skrzydłowym a nie na tym czego drużyna aktualnie nie potrzebuje. Te ruchy naszego zarządu zaczynają mnie coraz bardziej martwić.
0
@VeB 1899 A on za kartki nie pauzuje czasami ?
1
@urbie999 Nie wierze, że zarząd byłby aż tak głupi.
0
@kejdzi Tak tylko wtedy prawdopodobnie możemy się odwołać ;(
1
@xavi890 Nie zrzuci nas do niższej ligi bo nie może tego zrobić sam przyznał w wywiadzie, że nic nam się nie stanie bo sprawa jest przedawniona ;)
0
@Rewolucja123 Mamy kilka mniej chyba 94-99 jest dla Realu ale nie jestem pewny teraz.
1
@damiano996 Jaka zdegradowana ? Co ty gadasz wgl ile razy można tłumaczyć, że nic nam w Hiszpanii nie grozi xd.
0
@Krystian1588 Reputacja i tak już ucierpiała. A te inne szmatławce mogą se pisać co chcą bo w Hiszpanii i tak nic nam nie zrobią nawet sam Tebas przyznał to w wywiadzie. Tak na prawdę pytanie tylko czy UEFA coś z tym zrobi ale wydaje mi się, że ewentualnie jeden sezon bez gry w Europie i to by było na tyle. No ale żeby do tego doszło to muszą nam udowodnić winę a do tego na razie bardzo daleko.
0
@Krystian1588 Jakie czarne chmury ? Czytałeś wgl artykuł na głównej? Oprócz UEFY nic nam nie grozi ;) Laporta i zarząd są spokojni bo wiedzą, że nic nam wielkiego nie grozi.
0
@Emhyr A kto wgl za niego będzie już wiadomo coś ? Bo on kończy w tym roku swoją kadencje przecież mam nadzieje, że będzie to ktoś całkowicie z zewnątrz a nie z jego środowiska ;)
0
@talizmo Zobaczymy w przyszłym sezonie bo z tych 3 zespołów może nie być żadnego nawet w fazie pucharowej ;). Milan to nawet nie wiadomo czy się zakwalifikuje do tej ligi mistrzów a Napoli gra dopiero jeden taki wybitny sezon.
0
@Firestone A Real to nie topowy zespół ?
0
@Pedri16Future Jak redakcja zobaczyła jaki tu syf panował jeszcze kilka godzin temu to się nie dziwie że postanowili zrobić taki artykuł który miał na celu uspokoić wszystkich i to się chyba udało ;)
0
@Chlebek23391 Nawet gdyby chcieli w Hiszpanii coś nam zrobić to by nie mogli po prostu i tyle ;)
0
@Tomo1989 Ale nie spadną i zrozum to w końcu. Masz wszystko dokładnie wyjaśnione w powyższym artykule ;)
0
@seba444 Gdzie prawdopodobnie byłby to tylko jeden sezon bez gry w pucharach.
0
@takisobiektos Lepsze to niż degradacja i odbieranie tytułów ;). A poza tym i tak prawdopodobnie byłby to tylko jeden sezon. Wszystko zależy od UEFY. No i jaka katastrofa od razu jakbyśmy wygrywali na krajowym podwórku to raczej tak mocno byśmy tego nie odczuli.
0
I jednak miałem racje, że w Hiszpanii nic nam nie grozi bo sprawa jest przedawniona. W najgorszym przypadku grozi nam kilka sezonów bez gry w Europie i tyle ;).
0
@kosmos91 Ta chyba z **py wezmą ;)
0
W tym roku a pewnie będzie trwało kilka lat. Nie ma szans, że to się szybko skończy ;)