1

Jaka asysta haha

0

@fart Możliwe z tym mandatem ;)

0

@Emhyr serio pytam bo ja nie mam żadnej firmy ani nic i wgl pierwszy raz coś dostałem takiego xd

0

Ej pomóżta przed chwilą dostałem wezwanie do skarbówki(Dział Egzekucyjny - kontroler skarbowy). O co może chodzić ?

7

@Andi18 Tam są takie łby, że oni serio myślą, że nam punkty odejmą ahh brak słów xd.

2

@cris2706 Oni myślą, że nam punkty odejmą albo zdegradują a taka jest prawda, że nic nam nie zrobią ;)

0

@cules100pro Taki tytuł wstawili na notatniku ?

1

@Borry Przecież nic nam nie zrobią i przestańcie tylko siać panikę na tej stronie ;)

0

@norbo80 Przecież Barcy nic nie zrobią nawet żadnej kary pieniężnej nie będzie ;)

1

@Zoker No ja już Ramosa nie liczę bo on bliżej końca jest. Ten Mendes tez mnie nie przekonuje tylko Hakimi i Marquinhos z tej czwórki ;)

1

Coś czuje jutro pewne zwycięstwo takie 3-0 tak wiem wiem, że United to ciężki rywal ale my serio wyglądamy coraz lepiej i się nie zdziwię jak jutro totalnie ich zdominujemy tylko oby z lepszą skutecznością ;)

0

@Zoker Ale oprócz ataku to reszta formacji na prawdę mizernie wyglada u nich oprócz bramkarza.

2

Na te PSG nie da się patrzeć ja nwm jak można kibicować temu klubowi bez stylu. Ja pokochałem Barce właśnie za jej styl a w PSG nie ma nic takiego. W obecnej dyspozycji wydaje mi się, żebyśmy z nimi wygrali i to wysoko. Z naszym pressingiem by nie dali rady ;)

1

@barteggg08 Od meczu z Espanyolem rozegraliśmy 11 meczów ;)

1

@barteggg08 11 bo z karnych też się liczy z Betisem ;)

1

@Pawlak1992 No staty p******e ;)

0

@Survier Co ty pieprzysz za bzdury haha

0

Panowie wierzymy ! Po 3 punkty !

0

Coś słabo te United ostatnio ;)

1

@Kessie Pewnie odejdzie po sezonie ;)

0

@aiven Przecież to mundo tylko ;) Nie ma bata, że ruszymy po takiego średniaka.

0

@Pewex 4 tez była dobra a nie dobra to była 5 jednak haha

0

@Sysia11 hahahah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DawidekFCB Asassin Mirage ;)

1

@barcelonaLM No właśnie chodzi mi o fife 24 która będzie wydawana normalnie co roku tylko, że teraz od samej Fify. A EA Sports FC ma być wydawana od lipca tego roku czyli 2 miesiące wcześniej od Fify 24.

0

@takisobiektos Ale mi chodziło o Fife a nie o grę od EA która będzie się nazywała EA Sports FC może ja coś źle ująłem chociaż wydaje mi się, że napisałem dosyć wyraźnie.

0

@IronSanHybrid A jaki tryb wybrałeś ?

1

Ogólnie w Fifie 24 nie będzie najlepszych lig na świecie(brak licencji) czyli PL, La liga, Serie A i Bundesligi. Czyli chyba można już przypuszczać, że gra straci wielu graczy bo nawet nie wiadomo czy będzie tam Ultimate xd.

1

@Sulimo Przecież to było widać po jego pierwszych kilku spotkaniach w karierze, że będzie to jednowymiarowy grajek. Jest typową maszyną do strzelenia bramek. Przy takich parametrach może zapomnieć o jakimkolwiek dryblingu a też nie jest jakoś wybitny technicznie żeby dobrze rozgrywać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?