BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaka asysta haha
0
@fart Możliwe z tym mandatem ;)
0
@Emhyr serio pytam bo ja nie mam żadnej firmy ani nic i wgl pierwszy raz coś dostałem takiego xd
0
Ej pomóżta przed chwilą dostałem wezwanie do skarbówki(Dział Egzekucyjny - kontroler skarbowy). O co może chodzić ?
7
@Andi18 Tam są takie łby, że oni serio myślą, że nam punkty odejmą ahh brak słów xd.
2
@cris2706 Oni myślą, że nam punkty odejmą albo zdegradują a taka jest prawda, że nic nam nie zrobią ;)
0
@cules100pro Taki tytuł wstawili na notatniku ?
1
@Borry Przecież nic nam nie zrobią i przestańcie tylko siać panikę na tej stronie ;)
0
@norbo80 Przecież Barcy nic nie zrobią nawet żadnej kary pieniężnej nie będzie ;)
1
@Zoker No ja już Ramosa nie liczę bo on bliżej końca jest. Ten Mendes tez mnie nie przekonuje tylko Hakimi i Marquinhos z tej czwórki ;)
1
Coś czuje jutro pewne zwycięstwo takie 3-0 tak wiem wiem, że United to ciężki rywal ale my serio wyglądamy coraz lepiej i się nie zdziwię jak jutro totalnie ich zdominujemy tylko oby z lepszą skutecznością ;)
0
@Zoker Ale oprócz ataku to reszta formacji na prawdę mizernie wyglada u nich oprócz bramkarza.
2
Na te PSG nie da się patrzeć ja nwm jak można kibicować temu klubowi bez stylu. Ja pokochałem Barce właśnie za jej styl a w PSG nie ma nic takiego. W obecnej dyspozycji wydaje mi się, żebyśmy z nimi wygrali i to wysoko. Z naszym pressingiem by nie dali rady ;)
1
@barteggg08 Od meczu z Espanyolem rozegraliśmy 11 meczów ;)
1
@barteggg08 11 bo z karnych też się liczy z Betisem ;)
1
@Pawlak1992 No staty p******e ;)
0
@Survier Co ty pieprzysz za bzdury haha
0
Panowie wierzymy ! Po 3 punkty !
0
Coś słabo te United ostatnio ;)
1
@Kessie Pewnie odejdzie po sezonie ;)
0
@aiven Przecież to mundo tylko ;) Nie ma bata, że ruszymy po takiego średniaka.
0
@Pewex 4 tez była dobra a nie dobra to była 5 jednak haha
0
@Sysia11 hahahah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DawidekFCB Asassin Mirage ;)
1
@barcelonaLM No właśnie chodzi mi o fife 24 która będzie wydawana normalnie co roku tylko, że teraz od samej Fify. A EA Sports FC ma być wydawana od lipca tego roku czyli 2 miesiące wcześniej od Fify 24.
0
@takisobiektos Ale mi chodziło o Fife a nie o grę od EA która będzie się nazywała EA Sports FC może ja coś źle ująłem chociaż wydaje mi się, że napisałem dosyć wyraźnie.
0
@IronSanHybrid A jaki tryb wybrałeś ?
1
Ogólnie w Fifie 24 nie będzie najlepszych lig na świecie(brak licencji) czyli PL, La liga, Serie A i Bundesligi. Czyli chyba można już przypuszczać, że gra straci wielu graczy bo nawet nie wiadomo czy będzie tam Ultimate xd.
1
@Sulimo Przecież to było widać po jego pierwszych kilku spotkaniach w karierze, że będzie to jednowymiarowy grajek. Jest typową maszyną do strzelenia bramek. Przy takich parametrach może zapomnieć o jakimkolwiek dryblingu a też nie jest jakoś wybitny technicznie żeby dobrze rozgrywać ;)