0

Na którym mecz PSG leci ?

0

Kojarzycie może czy w karierze zawodnika Fifa23 nadal można rozwijać zawodnika tylko do 25 poziomu ? Bo w tamtej edycji to było tak głupie i przez to tylko miałem 85 ogl oceny a miałem dopiero 22 lata xd. Pytam bo mam ocenę 80 już i nie wiem czy dalej grać w to jak jest tak samo jak w poprzedniej edycji.

0

@Naker jaka tika-taka przecież grają futbol bezpośredni było tego pełno przed przerwa reprezentacyjną tzn.długich przerzutów itd. A po przerwie tego wgl nie ma klepanie dla samego klepania widać, że są ewidentnie pod formą ;)

0

@ogor4000 Tam był minimalny spalony przecież nawet pokazywali przez tą nową technologie komputerową ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro weź chłopie bo śmieszny jesteś haha

0

@Comentateiro No wiadomo, że dzisiaj zagrali słabo i przestań już pierdolić te swoje farmazony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dembele jest do zmiany xd

2

@FioletoweOczy My bo najpierw liczą się bezpośrednie mecze a później bilans bramkowy ;)

0

@P33ck My mamy 24 w 9 meczach tez nie jest źle ;) A trzeba pamiętać, że drużyna nadal się rozwija :D

0

@mikokarla Mój 0-3

0

@bari_94 ta jasne

0

@Sulimo Ogl to lipa taka sytuacja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo No właśnie teraz się dowiedziałem hahaha

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@taris hahahahahaha

1

Z tego co pamietam to dopiero po wygraniu tego meczu byśmy tymi liderami zostali wiec chyba nie masz racji ;) I proszę nie wprowadzać ludzi w błąd bo tylko ty tak uważsasz a admini tez raczej by o tym wiedzieli

7

@Lionel_Messi10 Przecież już były jakieś info, że on nie chce tam kończyć kariery bo podobno chce ją zakończyć w Europie prawdopodobnie u nas ;)

1

Mam nadzieję, że jutro zdemolujemy ten słaby Inter :D

31

@Sau_Ron ale 19:1 to też jest coś niesamowitego ;)

0

@Janas11224 Mi się wydaje, że kluczem do zwycięstwa to będzie raczej nasza skuteczność bo o okazje na bramkę bym się nie martwił ;)

72

@Worny Mi się wydaje, że on po prostu jest głupi ;)

2

@michal26 Nawet jak nie wygramy wszystkiego to i tak to zmierza w bardzo dobrym kierunku ;)

1

@Ptasior Najważniejsze, że drużyna się rozwija w dobrym kierunku ;)

0

@Joe_Pesci A i tak większość tu narzeka na defensywę która moim zdaniem się poprawiła znacznie pod wodzą Xaviego.

0

@tbas No słabo i jeszcze się takie mecze zdarzą dlatego najważniejsze jest punktować w takich meczach bo decydować o mistrzostwie ;)

0

@avanes Brzmi jak strata punktów raczej ;)

0

@Bartula hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?