BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na którym mecz PSG leci ?
0
Kojarzycie może czy w karierze zawodnika Fifa23 nadal można rozwijać zawodnika tylko do 25 poziomu ? Bo w tamtej edycji to było tak głupie i przez to tylko miałem 85 ogl oceny a miałem dopiero 22 lata xd. Pytam bo mam ocenę 80 już i nie wiem czy dalej grać w to jak jest tak samo jak w poprzedniej edycji.
0
@Naker jaka tika-taka przecież grają futbol bezpośredni było tego pełno przed przerwa reprezentacyjną tzn.długich przerzutów itd. A po przerwie tego wgl nie ma klepanie dla samego klepania widać, że są ewidentnie pod formą ;)
0
@ogor4000 Tam był minimalny spalony przecież nawet pokazywali przez tą nową technologie komputerową ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Comentateiro weź chłopie bo śmieszny jesteś haha
0
@Comentateiro No wiadomo, że dzisiaj zagrali słabo i przestań już pierdolić te swoje farmazony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dembele jest do zmiany xd
2
@FioletoweOczy My bo najpierw liczą się bezpośrednie mecze a później bilans bramkowy ;)
0
@P33ck My mamy 24 w 9 meczach tez nie jest źle ;) A trzeba pamiętać, że drużyna nadal się rozwija :D
0
@mikokarla Mój 0-3
0
@bari_94 ta jasne
0
@Sulimo Ogl to lipa taka sytuacja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sulimo No właśnie teraz się dowiedziałem hahaha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@taris hahahahahaha
1
Z tego co pamietam to dopiero po wygraniu tego meczu byśmy tymi liderami zostali wiec chyba nie masz racji ;) I proszę nie wprowadzać ludzi w błąd bo tylko ty tak uważsasz a admini tez raczej by o tym wiedzieli
7
@Lionel_Messi10 Przecież już były jakieś info, że on nie chce tam kończyć kariery bo podobno chce ją zakończyć w Europie prawdopodobnie u nas ;)
1
Mam nadzieję, że jutro zdemolujemy ten słaby Inter :D
31
@Sau_Ron ale 19:1 to też jest coś niesamowitego ;)
0
@Janas11224 Mi się wydaje, że kluczem do zwycięstwa to będzie raczej nasza skuteczność bo o okazje na bramkę bym się nie martwił ;)
72
@Worny Mi się wydaje, że on po prostu jest głupi ;)
2
@michal26 Nawet jak nie wygramy wszystkiego to i tak to zmierza w bardzo dobrym kierunku ;)
1
@Ptasior Najważniejsze, że drużyna się rozwija w dobrym kierunku ;)
0
@Joe_Pesci A i tak większość tu narzeka na defensywę która moim zdaniem się poprawiła znacznie pod wodzą Xaviego.
0
@tbas No słabo i jeszcze się takie mecze zdarzą dlatego najważniejsze jest punktować w takich meczach bo decydować o mistrzostwie ;)
0
@avanes Brzmi jak strata punktów raczej ;)
0
@Bartula hahaha