BoreekxD
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 ta jak w poprzednim sezonie xd
0
@draxidox hahaha dobre dobre
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jasialdinho Bo Niemcy dali dupy jak uj xd
0
@Jasialdinho a po odejściu Auby ?
0
@lucca87 chodziło mi jakby był komplet punktów ;)
0
@Ojciec5tkidzieci No jest ale tak czy siak możemy wygrać grupę wiec i tak bd z1 albo 2 losowani ;)A dalej może być autostrada do finału dlatego półfinał to minimum przy takiej drabince.
0
@skakun95 spokojnie ;)
0
@kiper09 większej tragedii niż w zeszłym sezonie nie będzie ;)
0
@Sau_Ron niektórzy też się obawiają Interu ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 A wiesz może na jakiej zasadzie jest ustawiany ten terminarz ?
2
@Kamilos84 niech się buja pajac ! Aż mam ochotę mu stłuc te jego okularki z tej papy ahh
0
Komentarz usunięty
1
@T84 nie udało się ale w następnej wygraliśmy aż 1-4 gdzie nikt się nie spodziewał takiego wyniku po prostu trochę wiary w drużynę !
0
@Qba2312 Drugie miejsce to obowiązek a nawet powalczymy o pierwsze sam zobaczysz ;) A tak poza tym jeśli my mamy obawiać się Interu to najlepiej wgl nie wychodźmy na murawę.
1
@esem91 co ty pieprzysz człowieku xd
0
@Cwaniak4 spokojnie powalczymy z nimi nawet o 1 miejsce ;)
0
@Hrzan Powiedzmy sobie szczerze wyjście z grupy to obowiązek. Nie wiem czy na ten moment będziemy wstanie ograć szwabów ale z pozostałymi ekipami to muszą być zwycięstwa.
0
@GeraltzKatalonii trochę więcej wiary jprdl xd. W zeszłym sezonie mieliśmy łatwiejszą grupę a z niej nie wyszliśmy teraz mamy mega ciężką grupę ale też lepszy skład ;)
0
@wraiteq trochę wiary jprdl xd
0
@adi7adi8 na bank ;)
0
@krywas nie było źle chociaż momentami te zaangażowanie było na niskim poziomie ;)
0
@FCB24 półfinał to minimum biorąc pod uwagę uprzywilejowaną drabinkę a tam to niech się już dzieje ;)
1
@4cesc4 nie wiem co ty pieprzysz wgl xd
0
@Homeopata8989 losowanie na psp1 ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LucasW123 to ty chyba inny mecz oglądałeś no chyba, że dla ciebie większe posiadania piłki to dominacja a tak poza tym mecz na remis moim zdaniem. Oby dwie drużyny miały sporo klarownych sytuacji na gola ;)
0
@mich_l przecież takie karne to po prostu żart dyktować xd