1

@ZwyklyKibicBarcy04 ta jak w poprzednim sezonie xd

0

@draxidox hahaha dobre dobre

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jasialdinho Bo Niemcy dali dupy jak uj xd

0

@Jasialdinho a po odejściu Auby ?

0

@lucca87 chodziło mi jakby był komplet punktów ;)

0

@Ojciec5tkidzieci No jest ale tak czy siak możemy wygrać grupę wiec i tak bd z1 albo 2 losowani ;)A dalej może być autostrada do finału dlatego półfinał to minimum przy takiej drabince.

0

@skakun95 spokojnie ;)

0

@kiper09 większej tragedii niż w zeszłym sezonie nie będzie ;)

0

@Sau_Ron niektórzy też się obawiają Interu ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 A wiesz może na jakiej zasadzie jest ustawiany ten terminarz ?

2

@Kamilos84 niech się buja pajac ! Aż mam ochotę mu stłuc te jego okularki z tej papy ahh

0

Komentarz usunięty

1

@T84 nie udało się ale w następnej wygraliśmy aż 1-4 gdzie nikt się nie spodziewał takiego wyniku po prostu trochę wiary w drużynę !

0

@Qba2312 Drugie miejsce to obowiązek a nawet powalczymy o pierwsze sam zobaczysz ;) A tak poza tym jeśli my mamy obawiać się Interu to najlepiej wgl nie wychodźmy na murawę.

1

@esem91 co ty pieprzysz człowieku xd

0

@Cwaniak4 spokojnie powalczymy z nimi nawet o 1 miejsce ;)

0

@Hrzan Powiedzmy sobie szczerze wyjście z grupy to obowiązek. Nie wiem czy na ten moment będziemy wstanie ograć szwabów ale z pozostałymi ekipami to muszą być zwycięstwa.

0

@GeraltzKatalonii trochę więcej wiary jprdl xd. W zeszłym sezonie mieliśmy łatwiejszą grupę a z niej nie wyszliśmy teraz mamy mega ciężką grupę ale też lepszy skład ;)

0

@wraiteq trochę wiary jprdl xd

0

@adi7adi8 na bank ;)

0

@krywas nie było źle chociaż momentami te zaangażowanie było na niskim poziomie ;)

0

@FCB24 półfinał to minimum biorąc pod uwagę uprzywilejowaną drabinkę a tam to niech się już dzieje ;)

1

@4cesc4 nie wiem co ty pieprzysz wgl xd

0

@Homeopata8989 losowanie na psp1 ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LucasW123 to ty chyba inny mecz oglądałeś no chyba, że dla ciebie większe posiadania piłki to dominacja a tak poza tym mecz na remis moim zdaniem. Oby dwie drużyny miały sporo klarownych sytuacji na gola ;)

0

@mich_l przecież takie karne to po prostu żart dyktować xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?