0

@Vegeta88 powiedziałbym ze twoja diagnoza to stan umysłu. Ona zwyczajnie chciała mówić po niemiecku i uczyć i tyle;) reszta u ciebie to fobia do leczenia na tle niemieckim;)

0

@Vegeta88 czyli dudowa jest tak głupia aby uczyć się tyle lat aby wiedzieć co gada jeden gość z innym.No tak świat pisowców to zdecydowanie stan umysłu;)

2

Czyli po presezonie kontuzje ma
Ter stegen.
Bernal - nie może grać w meczach ale trenuję.
Inigo grał w 1 meczu .Nie wiem czy trenował ma przeciążenie
Cubarci trenował grał w 3 meczach agencja w następnym wróci na ligę stłuczenie kolana.
Fermin Lopez chyba grał w 2 meczach w 3 nie przeciążenie.
Eric - przeciążenie absencja w 1 meczu wrócił do gry.
Wynika z tego że poza ter stegenem wszyscy wrócą w miarę do gry.Nie wiadomo jak będzie wyglądał Inigo Martinez bo trochę mu presezon w Azji uciekł.

0

@Vegeta88 o widzisz uczy Niemieckiego to chyba cię boli;)nie wiem czy możesz z tym żyć;)

0

@Tabaluga37 duda połamał q3 razy konstytucje to może i błąd ale 13 razy prawnik;)
Polska przez to na 2 lata straciła kpo.Obecnie te środki ida na energetykę a mamy najdroższa energie w europie i obronność.O samorzadiwych inwestycjach , zatrudnieniu czy pkb nie wspomnę.On powinien za to iść siedzieć.
https://www.youtube.com/live/M2Co6vGw9Qo?si=wq5giXN9rdgFeP2h

0

@tbas dudy. Ie da się bronić;) co miała powiedzieć;)

0

@Aragorn33 generalnie mocno sie muszą czuć w strukturach bo aby z powodu LM starano się przesuwać godziny dni i byla z tym lipa. Mocno się tu różnice rozcrowali...

0

@adamek20151 Niemiec powinien odejść stracić opaskę kapitana.
Ale też w życiu musię tez wszystko zwaliło na głowę.Żona go zdradziła nastąpił rozwód dostał kolejnej kontuzji która spowodowała w oraktyce utratę pracy co prowadzi do zmiany miejsca gdzie mieszkasz.wszystkie bezpieczniki które cię stabilizują ci się zwaliły.Jeszcze przechodzisz kolejną operacje co zawsze budzi jakieś obawy to ingerencja w twoje zdrowie.Jego perspektywa jest kompletnie inna niż klubu czy kibiców.Aby było jasne nie widzę innej możliwości niż odejście ,ale rozumiem też go jako człowieka że może być na to wszystko wkurw. Kibic kompletnie na to nie patrzy ma to w ....

1

@RoberDzik zgadzm się z tobą ,tylko on powie że w interesie klubu jest to ze teraz stdgen jedt najlepszy i powinien być w 1 składzie....

0

@betonito na dziś każdy zawodnik byl zarejestrowany.Jak dojdzie stadion temat się skończy zapewne wyniki sportowe będą bardzo dobre i też przełożyć się to na finanse.W zasadzie w ciągu 2 lat czekają nas 2 odejście inigo Martinez i Robert.Zobaczymy czy Barca będzie chciała kogoś kupić czy będzie anglik z Ferranem.A co do inigo to zobaczymy co Z Andreasem może zostanie.Powinien bo odejdą doświadczeni ludzie
1 ter stegen
2 inigo
3 Robert
Wynika z tego że zawodnicy z doświadczeniem to
Andreas wtedy 30 lat
De Jong
Araujo 26 lat.
Ferran chyba reszta to biegająca młodzież

Natomiast jeśli wejdziemy na te 60 tys stadionu to powinno problemy klubie rozwiązać. Zresztą poprawę widać bo skład jest coraz lepszy i z dużym orawdopodobieństwem uda się zarejestrować wszystkich bez ter stegena.Z olmo i Viktorem tak nie było.Pewien progres jest.

0

@Faro ale po co .... skoro zarejestrują ich sytuacja w Barcelonie się poprawia zaraz wroci stadion sklad masz lepszy .Po co

0

@Vegeta88 2 razy strzelał. Z pola karnego.Ale jak na młodego w stosunku do 1 meczu był malo aktywny

0

Czyli 2 podstawowych stoperów Flick ma uraz .Wszystko prowadzi do Araujo I Andreasa

1

Dziś Dro bez przebojowości i wykończenia jeszcze mu brakuje

0

@Seledynowy na razie dro to chrzani wykończenie.....

0

Czy Andreas powinien na podstawie tych 3 meczów dostać kontrakt i wyjść z podstawowym składzie bo można powiedzieć ze inigo presezonu nie orzechodxi bo nie gra.Ma jeszcze z rok kontraktu.Czy uważacie ze obecnie prezentuję się najlepiej z defensywy Cubarci. Tak naprawdę w 1 mecz stracił piłkę byl gol.W drugim meczu spóźnił się z reakcją za zawodnikiem który przy lini bramkowej nabił go i orawie była bramka.A potem można to znaleźć na YouTube zgubił krycie.Zawodnik wyszedł z tyłu Araujo I strzelił bramkę.Byl to człowiek Cybarsiego nie Araujo.Cubarci notuje zjazd tak naprawdę.
Czy Andreas powinien zostać na więcej niż rok i czy powinien wejść do 1 składu.

0

@kpiarz co do 2 filaru.Polozyl tez łapy pis.Na dodatek i tak byś je stracił różnica jest taka że były one w budżecie a nie jako kara w ue.Za to odpowuadaka Grecja gdzie ue ratowała Grecję i aby inne panstwa nie doprowadziły do takiego stanu wprowadzono regułę wydatkowa.To wtedy była nowa rzecz I trzeba było się ratować .Albo płacisz jare w ue podwyższasz podatki albo latasz dziurę z oze i kasa zostaje w Polsce.
Dodam że pobudowaliśmy wtedy masę km dróg zbudowaliśmy stadiony orliki odnawialiśmy rynki i dworce a na to wkład jest potrzebny a byliśmy na dorobku.
Obecnie pis obszedł regułę wydatkowa i stworzył dziesiątki fundacji traktując je jak kartę kredytową do własnych celów. W ue deficyt sue zgadzał.Ko unormowała ta sytuacje i faktyczny deficyt jest duży i grozi nam regula wydatkowa i jest tak że do 2029 roku musimy ograniczyć deficyt.Oczywiscie pis sobie zrobił kartę kartę kredytową z funduszu covidowego czy fundusz solidarności.....były willa plus mln poszły do Rydzyka itp....A nie zreformowano energetyki a ue dała jadę z ets i zablokowano kpo na 2 lata.Dzis chcemy budować wszystko szybkie koleje lotnisko drogi porty, sa długi w służbie zdrowia oraz inwestujemy w wojsko.Obwinianie obecnie rządzących to kpina i jeszcze amerykanski generał ostrzega nas orzed wojna i musimy przyspieszyć zamówienia i się ogarnąć wojskowo.....

0

@Arkon jest kilka plusów
1 zwiększają demografię bo mamy starzejące się społeczeństwo jest na coraz mniej.
2 biorą trudna robotę chodź i tu za
Czynaja wchodzić kolumbijczycy
3 wnoszą do pkb wiele razy więcej niż kosztują.
Dobrze się zachowują na plus.Chodź wiadomo że partię na atakowaniu ich zbijają kapitał polityczny .
Generalnie plus.


5

A ktoś strzelił więcej goli od lewego w tym sezonie;)

0

@AlexDark00 no wygrał gdyby kaczka puścił kozę tez by wygrała , wypuścił by barana też pisowcy zagłosowali by na barana.Z naczyń to tylko tyle ze sekta jest duża a na świecie będzie wstyd.....To nie kwestia wydmuszki a aparatu państwowego i TV oraz transfery kasy fundusz covidowy czy fundusz sprawiedliwości......I używaniu publicznej kasy jako własnej karty kredytowej....A nie kwesti wydmuszki;)

0

@AlexDark00
Po pierwsze trzaskowski bije na głowę doświadczeniem prezydenckim nawrockiego .Który jest 2 krotnym prezydentem działającym w samorządach który zna i jest na grupie z prezydenckiej z wieloma prezydentami stolic ktory są przyszłymi kandydatami na prezydenta w swoich krajach.Był też Europolem gdzie zawarł masę znajomości w towarzystwie europosłów z różnych krajów ktorzy mogą również kandydować na prezydenta.Oprocz tego mieszkał w zwaszyngtonie i był asystentem kongresmana w usa i mógł na codzień przyglądać się polityce w kongresie.Zdobyl ogromne doświadczenie ukończył Oxford czy Francuzką uczelnie. Na końcu dam jego cv.Zna 5 języków a wiadomo że w kuluarach ważna jest rozmowa bez tłumacza a jednym z zawodów trzaskowskiego jest tłumacz.Oprocz tego ma prezencję.

Co do karola w kwestiach finansów mentzen stwierdził ze nie jest lotny.On nawet nie wue co to jest inflacja bazowa;)
On stwierdził że chiny wydobywają o 30% więcej węgla niż reszta świata .Z przekonaniem powtórzył to drugi raz....idiota by się zorientował ze on nie wie co mówi a recytuje co mu przygotują.....Ograją go w rozmowach jak małe dziecko.....Bo nie ma podstaw....Jak spotka sie jarolnz prezydentem to jakie ma kompetencje karol- historia.Jak się spytają go poziom inflacji to co powie że w czasach wyklętych inflacja nie miała znaczenia.Oni w lasach biegali;)Wczym Jarol jedt dobry na bramce w boksie w bieganiu i tyle.....

Co przeczyta prezydent ktory sie z nim spotkać a Sikorski dostaje cv nawrockego

Naciągacz na wnuczka
Sutener
Kibol.
Sutener
Co o nim będzie sadził drugi dyplomata;)

A jak sie spotkamy z prezydentami o co sie spytają. Panie Karolu dziś ustawka czy zostanie pan z nami;)
Panie Karolu jaki ma pan interes no blondynki brunetki rude są w promocji;)
Panie Karolu. Ochrona to stoi za drzwiami;)
Będą mieć z niego taki tu polecam ze to głową mała.....

Gość nie ma kompletnie kompetencji do tej roboty.......

A jest wiele innych zagrożeń związanych tym wyborach.

Uczciwie biorąc ich 2 to się ośmieszasz.

Każda normalna osoba wybierze faceta z doświadczeniem najacy kompetencje odpowiednie szkoły pokonczene znający języki a nie narkomana kibola i sutenera.Tu nie trzeba być w sekcie aby wybrać trzaskowskiego Co do Wawy jestem z Way i jestem zadowolony z Warszawy jak zmieniła sie na przestrzeni 20 lat.Doskonale pamiętam komunę.Znam różnicę.

0

@AlexDark00 powiem ci tak obecnie wyborcy pisu wraz z wodzem Jarkiem i jego żołnierzami tworzą sektę.W zasadzie czerwona lampka powinna się zapalić przy kurski mieszkania .Tu nie pomogło kibolstwo kumpelstwo z bu sutenerstwo czy publiczne odurzanie.Jeśli jarek powie swoim wyborcom głosujcie na kozę .Zrobią to.Czysty przykład sekty wykonującej rozkaz własnego guru....

0

Andreas , casado , fermin nie odejdą to bajki;)niech się zajmie kwestią Oriola

0

@AlexDark00 proszę cię usunęli dochodzenie w sprawie starszego pana. Nie po to nie poddawał się sprawdzenia na wykrywaczu kłamstw oraz w wyjaśnieniu w 24h sądzie bo wiedział że sprawy będą schowane.Poza tym onkumpluje sie z wielkim Bu z gangu sutenerów .który porwał kobietę.Wpierw przyznał ze on go tylko zna okazjonalnie .To okazało się kłamstwo bo zna go z klubu bokserskiego sparuje z nim i wiedział ze ma 140 kilo ze to wielki facet.Razem byli na słynnej ustawce.Tez sam wielki Bu stwierdził że no musiał odwiedzić w Warszawie Karola i specjalnie pojechał go odwiedzić.......kłamstwo pogania kłamstwo....gość nie wyczyścił przed prezydenturą miał narzędzia do tego.....Nie widzę powodu aby być miły dla niego prezydentura nie zmienia tego.....Nie zdziwiłbym się jak kolejnym prezydentem zostałby typowy przedstawiciel pisu .Światowy intelektualistą Bąkiewicz;) Po nawrockim to nie widzę nikogo innego;)

1

Najważniejsze aby wrócili bez kontuzji skład jest szeroki jest komu grać...pobił swój rekord 35, 7km .zagrał dobry mecz .Ma prawo dpovząć.Iby zdrowi byli wszyscy na 1 kolejkę.

0

@AlexDark00 i co popełnił przestępstwo biorąc w ustawkach i głupi mentzen wiedział gość popełnia przestępstwo. Gościu oszukuję notariusza.....o czym my mówimy;) sam opowiada że bajki mu sprzedał......jeszcze odurza sie na debacie czy wywiadzie....kto jest....!!!!

0

@AlexDark00 przecież jak został prezydentem to id razu jak wygrał prezydenta to temat umorzyli....z .ieszjaniem dziadka.Koleś sam sie przyznał ze brał udział w ustawkach za co jest 3 lata . Tu nie ma co mówić o dowodach bo on sam się przyznał.Tyloo w tym państwie jak i w usa ( trump) sorawy ida pod dywan jak sie zostaje prezydentem.W sprawie sutenera on mial 2 możliwości wyjaśnienia sprawy
1.zaproponowano mu wykrywacz kłamstw nie poddał się a powinien odpowiedzieć wyjaśnić temat szach materiałów.Ale chłop ma coś do ukrycia....
2 tryb 24 w sądzie przed wygraniem prezydentury masz jasność również i tu się nie poddał temu.Patrzac na jego wsteczna działalność oszukał chodźby notariusza w sprawie mieszkania i sam o tym powiedział.zgość jest niewiarygodny....

0

@RoberDzik tak naprawdę gavi został w klubie i co sam przyznał końcówkę miał dobrą.Reszta grał jak fermin trochę się starał ale nie strzelał nie mial asyst .Wrócili w listopadzie.Wpierw u fermina pojawiły sie asysty do Roberta ale strzelał albo Panu Bogu w okno albo w bramkarza I od nieuznanej bramki z Realem pokazał w pełni formę.qpp co nam nie w formie Bernal jak mamy w formie casado.Yrzeba Bernala na rok wypiżyczyc do Girony np. Aby łapał minuty i byl bez formy przez pół roku u nich.My potrzebujemy ludzi w walce o LM.A jak Bernal się połamie jak Fati.qbarca musi wykombinować kasę a nie pozbywać sie dobrych zawodników.

0

@Laminedependencia
Trzeba podpisać Andreasa bo to najlepszy obrońca i powinien wychodzić w 1 składzie jest tez młodszy od inigo i bardziej perspektywiczny. Zchcialbym aby Araujo się ogarnęła bo to gość na 1 skład.Dla mnie bernal to obecnie zagadką i nie powinno sprzedawać Casado.Nie wiem czy zbernaka na rok nie powinno się wypożyczyć aby sie ograł.

0

@AlexDark00 jakby nie patrzeć ona czepia się po a jej partia przymierza się do stworzenia koalicji z pisem .zobecnie trwają przepychanki....kto ma większego.....A Ziobro zamiotł 100 spraw związanych z pisem pod dywan ......np srebrna.Obecnie to konfederacja umożliwiła wybór prezydenta kibola ktory powinien dostać 3 kata za ustawki naciągacza starszych ludzi narkomana i sutenera ma prezydenta.Dam mentzen stwierdził że zrobił do co mu zarzucają i i wiedział o ustawkach........
Wypowiedź zajoczkąskiej to czysta cyniczna hipokryzja gdyż sami wraz częścią swoich wyborcow zablokowali rozliczenie pisu......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?