0

@maroon uzależnieniem musisz to wziąć aby coli ulżyło;)

0

@Eklerek bardzo na temat pokazuje kto więcej wprowadzał podatkow.A dlaczego koalicja podniosła bo pis zostawił ogromny deficyt właśnie pisowcy zawetowali ustawę wiatrakiwa obniżająca ceny energii.W 2027r wchodzi nowy ets.kupujemy przez 2 osoby trumpa i putina na potęgę broni .Z czego to zapłacisz ? Ja rozumiem ze moze wierzysz konfie obniżenie podatkow ake my mamy regułę wydatkowa I deficyt trzeba będzie do 2030r uporządkować i a zwłaszcza wejdzie reguła.Rzad potrzebuje kasy.Nie jest to z jego winy tylko sytuacja między narodowa go do tego zmusza.

0

@Eklerek pis w latach swoich rządów wprowadził 33 podatki zakończonych wielkim wałem. Tylko wczoraj i ch rezydent zawetował ustawę o turbinach wiatrowych obniżającą ceny energii i do czasu ich wybudowania zamrożono wzrost cen.Na dodatek wchodzi nowy ets w 2027 ktory spowoduje ze będziemy mniej konkurencyjne.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podatki-i-oplaty-ktore-wzrosly-w-czasie-rzadow-pis-ta-lista-jest-dluga/tnsg3p7

2

@Encore dlaczego ma to szaniwać.On uciekł przed wyjaśnieniem sutenerstwa .Ani nie poddał się sądowi 24h ani wykrywaczowi kłamstw.Jego cv niektóre rzeczy w nim zawartę również budzą wątpliwości.Sorry ake na szacunek trzeba sobie zasłużyć.A to ze guru ksczyński powiedział aby na niego głosować to nic w tym aspekcie nie zmienia.zgdyby kazał na kozę zagłosować to wierni by oddali na kozę głos.Nie mieszajmy do tego szacunek .Bo na to sobie trzeba zasłużyć.Wygrał monomalnie więc ma sporą opozycję.

1

@maroon no on ma wiarę w snusa i to dużą;)

1

@Mixtape pewnie pojechał się wyspowiadać z tego że zawetiwał ustawę wiatrakową...

1

Faktycznie blaszak czy ci co prowadza republika powinni iść psychologa bo maja fobie...

0

@Comentateiro
Dodałbym.po tym jak Karol chcę zablokować ustawę która obniży ceny energii.
Karol Nawrocki orezydentem Polski- wina Tuska;)

1

@SelloutCrowd co to znaczy tańszy ściągnąć z nas podatki aby nam dopłacić do prądu;) hm;) bo turbin wiatrowych ktore emisję zmniejsza i będą opłaty z ets mniejsze....może on się pomylił i chcę aby energia była droższa bo ets idzie w górę.Czyli jak zasabofuje turbiny to trzeba więcej cisnąć z podatkow aby dopłacić fo energi.Nawet jak firmy dalej obciąża gdzie nie dostają doplat do energii to zwalą to na nas.....Zdaje mi się ze prezydent i tak już jakiś ustaw nie wprowadził.Czemu mialby zrobić energie o 30% niższą;)

1

@Antimadridista_WR ale z fortem.się znają pisałem to w kontekście ze będzie im raźniej.

0

@Lanosss ale w Como od nas tam ktoś już gra.Ten obrońca młody.

2

No i super Bravo:)

0

@Criss18Barca tylko my nie potrzebujemy ultra rewelacyjnego okienka .Chodź bramkarz to rewelacja. A rushford musi przejść adaptacje ale top speed ma 36, 3.To daje możliwość przy dobrym podaniu Oedriego szybko wyjść z podaniami Yamal Raphinia czy Torres któryy pobił swój rekord 35, 7.W teorii jeśli kontuzje złapie Yamal czy Raphinia jest normalny skrzydłowy.Mamy jeszcze Rooneya ale musza go zarejestrować.To okienko było znakomite.Kontuzje ma lewy można wybrać olmo Torres Rushford.W zasadzie mamy skład że ciężko wymyśleć na 100% jaki sklad wyjdzie.Mamy lepszy skład niż rok temu

0

@FcPortoFan1999 chyba za ambitny jest aby na to pozwolić.Pp prostu zmieniłby klub

2

@FcPortoFan1999 No właśnie .Dobrze ze tam nie poszedł.

2

@RoberDzik z Bayernem wygrał wszystko i miał najlepszych szkoleniowców.MU gra padake od lat i coś z nimi jest nie tak.Czasy Ryana Giggsa ......bez powrotnie minęły....A szkoda bo fajnie grali....

0

@Azazel_Pazuzu dobry pojazd;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox nie wątpliwie 1 europoseł który skarżył na Polskę. Do ue w sprawie Radia Maryja to był Andrzej Duda.To on jest ojcdm donosicielstwa.
Co to tej żenady z tk nie pisałbym że oni są wstanie rzetelnie opisać sytuacjie polski w ko tekście praworządności.

Ue ma 2 silne argumenty
1.Negatywną ocenę polski przez komisję Wenecką ktora nie jest organem ue a jest organem międzynarodowym w tym USA.
2.trybunał praw człowieka który nie jest organem ue.Ktoru jazdy płacić Polsce odszkodowania za sędziów wybranych nie zgodnie prrocedurami.

Mogą sobie wysyłać.Iby im zablokowali pensje za szkodliwe działanie na rzecz polski.

0

Tylko tak w teorii jest sporo zawodników a
Bernal po ciężkiej kontuzji nie wiadomo co z nim
Gavi - po ciężkiej kontuzji gra fizycznie
Andreas - też miewa kontuzje i raczej z czasem wygryzie Cubarsiego
Fermin - również miewa kontuzje
Eric - obecnie wygryzł kounde może grać jako stoper.
Z jednej strony dużo zawodników ale po ciężkich kontuzjach.Albo podatni na kontuzje.

0

@Conradxc .Znajdę inne ujęcie chodź staram się tu uczciwie podejść do sytuacji.
Jest coś takiego że hak zabierzesz piłkę przeciwnikowi warto ją od razu odegrać bo przeciwnik jest pobudzony chcę walczyć o piłkę.Czesto Adreanalina jest taka że przepisy łatwiej psychicznie jest złamać i tutaj wydaję mi się ze na to miejsce.
też muszę zobaczyć inne ujęcie .
Trochę to idzie w 2 strony .
W tv też nie pokazano sytuacji całej z Mbappe przy karnym.Zobacz tą sytuacje kilka osób zamieścilłp to od przodu z tego co jest to wpierw masz nadepnięcie Mbappe potem zaczepienie.To faul w ataku.To jest większa kontrowersja niż ta z Danim.
Co nie oznacza ze Real nie bylłgeneralnie drużyną lepsza bo był tylko tu tego karnego nie było.

2

@SeWo77
Też piękna wersja Metheniego


1

@Safrani troszkę tempo jest za wolne w stosunku do oryginału.


Świetna kreacja Belmondo.Lubie jego poczucie humoru w filmach.świetny film.

1

@Xwowrak też problem jest w tym że aby patrolować polskie niebo taki Maciarewicz zasabotował cysterny które przedłużają patrolowanie samolotów .Tak to muszą lecieć przez pół polski na granice i wrócić .To kosztuje paliwo.qloty są też drogie a wiadomo jak z kasą.w teorii te koreanskie powinny patrolować bo lot kosztuje taniej
Na pewno samoloty wzdłuż graniy które maja radary i drony mogą zestrzelić.Być może 4 takie koreańskie samoloty f50 powinny stacjonować przy granicy.i być chronione jakimś systemem aby rusek nam je nie zniszczył.Też mamy 2 szwedzkie samoloty z raderem nie jest to docelowa wersja bo mamy kupić amerykanskie być może to one powinny patrolować niebo.Tylko one nie zestrzelą takiego drona.

0

@Conradxc tylko to nie jest ruch do piłki carvahal jest kompletnie spóźniony...

1

Większej bezczelności to dawno nie widziałem. Wiadomo ze pis wprowadził brak praworządnosci w Polsce a tk jest instytucją działającą na rzecz pisu.Już samo wstawienie tam Pawłowicz z komunistą Piotrowiczem ktorzy co sama Pawłowicz przyznała ze ustawa jest niezgodna z konstytucją ale taka jest wola pisu w nagrodę poszli do tk pilnować tego orawa poza konstytucją.I teraz pisowskie tk skarży na Polskę.To jedt szczyt bezczelności.

https://wiadomosci.wp.pl/powiadomil-usa-tak-prezes-tk-doniosl-na-polske-7191198663346784a

A tu Pawłowicz sama twierdzi ze łamie konstytucje wie ze to jest haniebne ale tak chcę pis.Ktory świadomie ta ko statucie łamię.
I oni jeszcze śmią na Polskę donosić.Mafia....

https://www.rp.pl/polityka/art2268401-pawlowicz-poparla-opozycje-zaglosuje-za-z-powodu-umowy


0

@norbi77 sędzie ewidentnie źle zachowanie z tego powinien być drugi rzut karny.W końcu u nas dali 2 czerwone kartki ;)to wszystko przez tego negreide

0

@noface powiem tak komentator ma irytujący głos. Sam nasturb czy jak mu tam zagrał dobrze dynamicznie ale Yamal to to nie jest.Poza Mbappe to był to drugi tam zawodnik który coś pozytywnego wnosił.Ale nue zrobił takiego wrażenia że obrona będzie mieć z nim gigantycxny problem.Na pewno Mbappe toteż nie jest .

0

@MichuZ44 no no trzeba przyznać że osiągnoł szczytową formę:)

0

@cules100pro jakiś żart ten karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?