0

@Gronek i jeszcze ten cholerny Smoleńsk

0

@norbi77 nie brałbym tego tak dosłownie, pewnie luźne nawiązanie do przeszłości
Niewątpliwe i tak jest to, że każdy z nich miałby pewny pierwszy skład w większości klubów w Europie. Na papierze jest mocno

0

@norbi77 Mekambe brzydal rodrygo bellingham no kurde chopy na papierze top topów. Zobaczymy czy się charakterki nie odezwą i czy nie będzie foszków po czasie

0

@Herato ehh chciałoby sie mieć znowu te15 lat na karku XD

1

@Bobo25 Dla mnie typowa interwencja bramkarza w swojej strefie, bez żadnej złośliwości. Fakt wyszła kolizja ale raczej bym się skłonił ku żółtku i karnym

1

Trochę przesadzona czerwona dla bramkarza Radomiaka zwłaszcza że to była piątka

0

Czy Putin jako polityk może zostać uznany za jednostkę wybitną? Według Machiavellego niewątpliwie jest przywódcą idealnym. Dostosowuje się do rzeczywistości politycznej, nawet jeśli oznacza to działanie w sposób niezgodny z moralnością czy etyką. Ciekawi mnie jak wygląda to z perspektywy przeciętnego Rosjanina

0

@xVENUMx naszym transferem będzie wracający zdrowy i w formie Fati

1

@domin682 widocznie zasłużyła ciężko i dobrze wykonaną pracą (ktokolwiek to jest)

0

Co to za pachoł w bramce Legii

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mama was queen of the mambo
Papa was king of the Kongo

1

@barcanawieki rano nowe maxy w nocy buty do biegania

1

@Kessie Coś pięknego

2

@JimMorrisonFCB baby trzeba pilnować
albo się nie denerwować

1

@Kgorecki2500 chyba coś dzisiaj będzie wieczorem

1

@MesQueUnClub96 A Sociedad ugra remis

0

@FcPortoFan1999 Co z Piłsudskim nie tak?

2

@Dalhi De Zerbi się nie spali w klubie którym będą wymagać na już? W Brighton raczej nie ma takiej presji, wymagań, oczekiwań

5

@Popitek12 oczywiście że tak, bo kilka lat później chrzestny będzie mógł kupić wypasionego quada na komunie, a chrzestna laptopa, więc jako rodzic wiele zaoszczędzisz

1

@JimMorrisonFCB
słyszę jakieś tuptanie kaśki głos i chrumkanie

14

De Jong znów włączył swój tryb eunucha

0

@4drian0 jak zdarzenie się rozpocznie to fortuna właśnie nie ma cashouta

0

@TR3YWAY Oriola to nie, ale Diona Lopyego z Almerii już tak xD

4

@Popitek12 najpierw na insta, na snapa przejdziesz przed snem

0

@jakub1906 ale widać że ma w sobie coś z indianina xD

0

Chelsea z dobrym w 2 połowę

0

@FCB_dimiC nie znasz życia więc

0

1

Korona po zamieszaniu w polu karnym wciska na 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?