BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek i jeszcze ten cholerny Smoleńsk
0
@norbi77 nie brałbym tego tak dosłownie, pewnie luźne nawiązanie do przeszłości
Niewątpliwe i tak jest to, że każdy z nich miałby pewny pierwszy skład w większości klubów w Europie. Na papierze jest mocno
0
@norbi77 Mekambe brzydal rodrygo bellingham no kurde chopy na papierze top topów. Zobaczymy czy się charakterki nie odezwą i czy nie będzie foszków po czasie
0
@Herato ehh chciałoby sie mieć znowu te15 lat na karku XD
1
@Bobo25 Dla mnie typowa interwencja bramkarza w swojej strefie, bez żadnej złośliwości. Fakt wyszła kolizja ale raczej bym się skłonił ku żółtku i karnym
1
Trochę przesadzona czerwona dla bramkarza Radomiaka zwłaszcza że to była piątka
0
Czy Putin jako polityk może zostać uznany za jednostkę wybitną? Według Machiavellego niewątpliwie jest przywódcą idealnym. Dostosowuje się do rzeczywistości politycznej, nawet jeśli oznacza to działanie w sposób niezgodny z moralnością czy etyką. Ciekawi mnie jak wygląda to z perspektywy przeciętnego Rosjanina
0
@xVENUMx naszym transferem będzie wracający zdrowy i w formie Fati
1
@domin682 widocznie zasłużyła ciężko i dobrze wykonaną pracą (ktokolwiek to jest)
0
Co to za pachoł w bramce Legii
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mama was queen of the mambo
Papa was king of the Kongo
1
@barcanawieki rano nowe maxy w nocy buty do biegania
1
@Kessie Coś pięknego
2
@JimMorrisonFCB baby trzeba pilnować
albo się nie denerwować
1
@Kgorecki2500 chyba coś dzisiaj będzie wieczorem
1
@MesQueUnClub96 A Sociedad ugra remis
0
@FcPortoFan1999 Co z Piłsudskim nie tak?
2
@Dalhi De Zerbi się nie spali w klubie którym będą wymagać na już? W Brighton raczej nie ma takiej presji, wymagań, oczekiwań
5
@Popitek12 oczywiście że tak, bo kilka lat później chrzestny będzie mógł kupić wypasionego quada na komunie, a chrzestna laptopa, więc jako rodzic wiele zaoszczędzisz
1
@JimMorrisonFCB
słyszę jakieś tuptanie kaśki głos i chrumkanie
14
De Jong znów włączył swój tryb eunucha
0
@4drian0 jak zdarzenie się rozpocznie to fortuna właśnie nie ma cashouta
0
@TR3YWAY Oriola to nie, ale Diona Lopyego z Almerii już tak xD
4
@Popitek12 najpierw na insta, na snapa przejdziesz przed snem
0
@jakub1906 ale widać że ma w sobie coś z indianina xD
0
Chelsea z dobrym w 2 połowę
0
@FCB_dimiC nie znasz życia więc
0
@tomek8756
1
Korona po zamieszaniu w polu karnym wciska na 1:0