0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@rob1500100900 Już jeden poważny błąd, na szczęście bez konsekwencji

1

@okiemtypera_lucaxx95 Chelsea United i my

0

Też macie problem z dużą ilością botów w rivals? Wejdzie człowiek raz na kilka dni żeby pyknac z 3 mecze to zawsze się trafi jakiś biegający bez ładu i składu bot

6

@agaFCB ale to zostało obalone, nawet te znikome ilości

17

@Klejnot_Nilu Alkohol nie jest zdrowy w żadnych ilościach. Powielany mit

4

@MESSIah16 bo piwko robi fajne fiu bzdziu w głowie a papieros nie

0

Dajcie jakieś pewniaczki na dziś

2

@Faro efekt dembele, fati to by przepadł w mallorce

3

efekt fatiego XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ah ta zbulwersowana klientela
https://zapodaj.net/images/30f26152df275.jpg

1

@FCB_dimiC po jakim czasie go złapali? Bo jeśli po dłuższym czasie to nie dość że patus, to w dodatku idiota że się nie pozbył

2

@FcPortoFan1999 Ukontentowany pierwszym meczem w nowym roku w królowej lig europejskich? Zaraz danie główne super piątku xD

33

@Bykunn A gdzie magazynierzy którzy mają najgorzej, bo kto to widział na takim kacu o 6 rano palety w kolchozie wozić. Zero empatii

0

@FcPortoFan1999 w końcu odzyjesz xD

23

Ani to żaden dyrygent, ani się nie sprawdza jako solo pivot. Zrozumialbym płacz jego zwolenników jakby spełniał w 100 procentach którąś z ról, a tak naprawdę jedyne co on daje to raz na 4 spotkania pociągnie akcje z defensywy do ofensywy i machnie prostopadłą. Niby najlepszy z naszych pomocników, ale jednocześnie taki emeryt Gundo przychodzi i nakrywa go czapką. Wiadomo że lepiej de Jonga mieć niż nie mieć, ale przy takiej ofercie+90 mln dlaczego by nie pomyśleć. Wszystko zależy od finansów i zdrowia Pedriego/Gaviego. Gundo udowodnił że bardziej doswiadczeni, przychodzący za darmo zawodnicy są w stanie wypełniać luki

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ostatnio takie słowa wystarczą aby Barcelona zaczęła się tobą interesować xD

2

https://zapodaj.net/images/a3d24b89a98b5.jpg

najważniejsze przypomnienie na dzis. duże elo i z fartem

0

No takie średnie narazie te półfinały

4

@Emhyr to Argentyńczyk, nie wymagajmy zbyt wiele xD

1

@FcPortoFan1999 A Villalibre zagrał na trąbce.
Wiadomo że jeszcze rewanże, ale derby Baskonii w finale PK na pewno miałyby piekielny klimat, powtórka z 2020

0

Najsłabszy w meczu z Realem Hermoso zmienia najsłabszego w 1 połowie Reinildo. Simeone potasował sobie na lewej stronie

4

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 pan profesor również może być odklejony, a całą swoją wiedzę może opierać na danych sprzed 30 lat gdy uzyskiwał ten tytuł

1

@HighestInTheRoom jest potencjał na 1:0 po główce xD

0

@Commando ale lepszego głosu to nie ma żadna

2

@MesQueUnClub96 zadzwonilem na policje, znajdą po ip i pomogą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?